צריך את דעתכם על המפרט הבא - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את דעתכם על המפרט הבא

GRiM

Recommended Posts

מה דעתכם על המפרט הבא? אני צריך אותו בעיקר לגלישה באינטרנט, מוסיקה, ואולי לפעמים לשחק במשחקים חדשים.

לקחתי 2800 כדי שאוכל לשדרג אותו למשהו יותר טוב כשהמחירים ירדו.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר מתאים לפורום מפרטים, בכל מקרה - אני חושב שאפשר להוציא מהתקציב מפרט קצת יותר טוב, מה התקציב שלך והדרישות? למשל אני רואה ששמת כרטיס כשאני כמעט בטוח שיש לפחות אחד על הלוח, אתה צריך 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוקט 754 לא מציע יותר מדי יכולות שדרוג. זה בגלל שלא יצאו עליו מהירים בעתיד הקרוב/רחוק. הכי הרבה שתוכל לשדרג את ה2800+ הזה הוא ל3700+ שזה לא ממש שדרוג משתלם, לא בזמן הקרוב וגם כנראה שאף פעם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בד"כ לא קורה, המעבד הכי מהיר בסדרה נשאר יקר תמיד - לדוגמא הפנטיום 3 טואלטין 1.4 או הP4EE שיהיו יקרים תמיד. ה3.2 וה3.4 של יוזלו בזמן הקרוב בגלל שיוצאות יותר מהירות של המעבדים האלה, אבל ה3700+ יהיה המעבד הכי מהיר על ה754.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי קונה וצורב לחוד. שמעתי שהקומבו-אים האלה עושים בעיות לפעמים (גם יותר נוח אם אתה צורב מהכונן למשל). צורב וכונן יעלו לך ביחד איזה 370 שקל בערך.

חוצמזה, ב-520 שקל אתה יכול לרכוש 400MHZ יותר טוב ממיקרון. למה שלא תלך אולי על איזה OCZ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי קונה DVD וצורב לחוד. שמעתי שהקומבו-אים האלה עושים בעיות לפעמים (גם יותר נוח אם אתה צורב מהכונן DVD למשל). צורב וכונן יעלו לך ביחד איזה 370 שקל בערך.

חוצמזה, ב-520 שקל אתה יכול לרכוש זכרון 400MHZ יותר טוב ממיקרון. למה שלא תלך אולי על איזה OCZ???

לקחתי צורב פשוט כדי שאושל לקנות אח"כ צורב DVD ברמה טובה. אשמח אם תוכל להציע לי זיכרון יותר טוב מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על המפרט הבא? אני צריך אותו בעיקר לגלישה באינטרנט, מוסיקה, ואולי לפעמים לשחק במשחקים חדשים.

לקחתי 2800 כדי שאוכל לשדרג אותו למשהו יותר טוב כשהמחירים ירדו.

הכרטיס מסך הזה בכלל לא טוב זה SE עם 64 ביט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...