זקוק למפרט ב-4000 שקל כולל הכל למשרד - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למפרט ב-4000 שקל כולל הכל למשרד

Holy

Recommended Posts

יש לי תכרטיס מסך הזה והוא לא חלש ולא בטיח משחקים הוא סוחב ועוד כמה סוחב ועוד באופן חלק! זה לצורכי משרד לא צריך יותר! 256 מגה 333 עדיפים על 400 באטלון . אתה חושב שצריך יותר מ-60 ג'יגה? אפשר לקחת מפנדה צורב די וי די של נק יותר טוב ב-430.

תבינו רק הוכחתי פה נקודה! אתם לא חייבים לבזבז את כל ה-4000 שקל! זה כולה צורכי משרד! ה-p3 של אח שלי מסוגל לעשות כאלה דברים!

המפרט ישודרג בעוד כמה דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבחור רוצה 2500 עם OC ל 3200.

הבחור רוצה להיות מסוגל לעבוד עם דברים ברקע. לזיכרון תפקיד חשוב בסיפור הזה.

הלוח שהצעת + כמה שקלים = כרטיס מסך נפרד+לוח מצויין. הרבה יותר טוב.

הבחור לא רוצה צורב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני הבחור :)

רשמתי צורכי משרד כי אני לא משחק על מחשב ולכן אין לי צורך בכרטיס מסך איכותי או משהו כזה.

אני כן עובד כל הזמן עם eMule פתוח ולפעמים גם ביטורנט ולכן אני צריך שהמחשב יהיה מהיר מאד.

אם אתה (AMD) עדיין חושב שאני צריך ללכת על מפרט זול יותר אני אשמח לשמוע.

בנוגע לצורב די וי די החלטתי לוותר וללכת על combo.

שאלה לאינטגרל: רשמו לי בפורום OC ש NF7 יותר מתאים ל OC ורציתי לדעת למה ה עדיף?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב אחרת. ה EPOX הרבה יותר נוח ל OC. אחוז ההחזרות על יותר גבוה מאיפוקס. ורק היום נתקלתי בטרד בו בן אדם לא מצליח להגיע על NF7 לטמפרטורה נורמלית וזה בלי בלי OC (ובלי מתח למעבד). לדעתי זה פשוט בגלל דווח לא נכון של הלוח. שניהם טובים ל OC אבל אני מעדיף את האיפוקס.

לגבי , אם אתה רוצה לעבוד מהר אז ברור ש 512 עדיף. בטח אם אתה מתכנן על כרטיס מסך משולב.

לגבי כרטיס מסך, לא שמתי לך כרטיס לגיימר. שמתי כרטיס מאוד מינימלי. פשוט כרטיס מסך משולב חלש בהרבה ומעכב את עבודת המחשב כי הוא משתמש בזכרון של המחשב. לוח NF7-M עולה כ 500. לוח +כרטיס עולים 390+250=640 או 140 שקל הבדל. אני חושב ששוה אבל אני מאמין שתסתדר גם בלי זה. יש לי פנטיום 4 2.66 גיגה עם 512 וכרטיס משולב (יחד עם מסך ה CTX שדברתי עליו קודם). ה 2500@3200 עובד יותר מהר משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר מקדימה חשוב, במיוחד ב OC. צריך שתהיה זרימת אוויר טובה במארז כדי לפנות את החום. מאוורר קדמי יכניס אוויר ומאוורר אחורי יוציא אוויר לאחר שנע לאורך (ולגובה ) המארז. במארז שאני נתתי יש מאוורר 120 מאחורה, מקום למאוורר 120 מקדימה+תעלה בצד שמובילה אוויר ישירות מבחוץ למאוורר של המעבד. אני לא בטוח שתוכל להשתמש בתעלה עם ה SILENT TOWER בגלל המבנה שלו. תוכל תמיד לפרק את התעלה (צינור) ולשים במקומו עוד מאוורר שיכניס אוויר מהצד.

לגבי YES תצטרך לשאול בפורום "רשתות...".

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...