עזב את צה"ל כדי לשחק UNREAL - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזב את צה"ל כדי לשחק UNREAL

darkman

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין מה הבעיה פה... לבריאות לו, חבר שלי יוצא יומיות ואולי יוצא מהצבא בגלל משחק השחמט. לקח אליפות אזורית וארצית לא מעט פעמים - טל פורת, שמו.

לדעתי זו סיבה מוצדקת.

ההבדל הוא שהבחור שמדובר עליו פה לא זכה בשום תחרות גדולה או בכלל והוא גם כנראה לא יזכה ב-WCG. =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה פה... לבריאות לו, חבר שלי יוצא יומיות ואולי יוצא מהצבא בגלל משחק השחמט. לקח אליפות אזורית וארצית לא מעט פעמים - טל פורת, שמו.

לדעתי זו סיבה מוצדקת.

משחמט עוד אפשר לבנות קריירה ... ואפשר להישתמש בשחמט כמקצוע לעתיד... לעומת זאת מה הסיכוי שיצא לך קריירה ממשחק מחשב?? או שיהיה לך עתיד מבטיח כתוצאה ממשחק מחשב זה פשוט גועל נפש להישתמש בזה כתירוץ לבריחה מהצבא משהו שכולם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא של צבא אי אפשר להשוות את למדינות מערביות אחרות בגלל שדבר ראשון אנחנו מוקפים באויבים (או לפחות היינו עד לפני זמן קצר) ודבר שני אין מספיק אנשים במדינה כדי שזה יהיה כמו כל עכודה אחרת. בארצות הברית יש מספיק אנשים בצבא בגלל שיש שם 300 מליון אנשים אם בישראל זה לא היה חובה מספר החילים לא היה קרוב למה שהו היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מחשב  :o זה התירוץ הכי עלוב ששמעתי בחיים שלי הוא עובר לניורק איזה יופי, הלוואי התרסק עליו איזה מטוס בעזרת השם.

Fkl0ster זו זכותך אבל אישית אני לא מסכים עם הרעיון אנשים שמהגרים אלה אנשים שבורחים מהמצב - פחדנים אני לא יודע מה איתך אבל ככה זה בדרך כלל.

ובבקשה על תשוו אותנו לארצות הברית מספיק ששלושה אחוז מהאולוסיה שלה תתגיס וכבר יש להם 9 מיליון חיילים אנחנו לעומת זאת עם כול חובת הגיוס הזאת לא סוגרים את המיליון חיילים בשירות סדיר תוריד מזה ג'ובניקים טבחים וכ'ו ונשארת עם מספר קטן מאוד של חיילים קרביים בשטח בשביל זה יש מילואים למרות שרוב האנשים משטמתים גם מזה.

"פרט, נמק והסבר." נראה לי שהוא התכוון שאנחנו "בשלום" עם מצרים וירדן אז אנחנו לא מוקפים אויבים כמו לפני הסכם השלום עם מצרים שכול שנה יכלה לפרוץ מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שירת בבסיס חמש שעות נסיעה ויציאה פעם בשבועיים?????

אני שירתתי בבסיס 8 שעות נסיעה ויציאות פעם ב28 ואחרי פציעה בכתף כלוחם,

ולא ברחתי כדי להיות שחקן מחשב, אנשים כמוהו צריך לסקול באבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחו לי אבל אתם מפגרים.

הבן אדם לא נטש את הצבא כדי לשחק במחשב. הוא עזב בגלל בעיה אחרת שהייתה לו והקב"ן שיחרר אותו על זה. הוא לא מוכן לספר מה זה, והוא צודק בהחלט. זה לא העסק שלי או שלכם. הוא דווקא היה חדור מוטיבציה וניסה להגיע ליחידות קרביות.

זה שאתה כמו עדר של פרות מתבססים על ציטוט אחד מבלי לקרוא את כל הכתבה וכל תוגובותיה כבר לא נותן לכם רשות להעביר עליו ביקורת.

ועוד כמה דברים.

לכל האנשים שרואים את הצבא שכדבר קל וורוד תנפצו חלומתיכם כי אם זה יתנפץ בצבא יהיה לכם הרבה יותר קשה.

דווקא כן אפשר לעשות קריירה על משחקי מחשב. הפרס הראשון בWCG שיש לו סיכוי טוב להגיע לשם וליצג אותנו בכבוד הוא 20000$. + ספונסרים שמיד יאמצו אותו.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוריס, נו באמת...

אדם שמתבכיין על זה שצה''ל דופק לו את הקריירה משתחרר פתאום על בעיה נפשית מוצדקת? זה נשמע לך הגיוני?

בכתבה הנ''ל הוא טען שהוא עשה מאמצים רבים להתגייס ורק אחרי שהוא ראה פתאום שהוא לא יכול לשחק כמה שעות ביום הוא החליט לעזוב.

אמנם קהילת הProGaming מתפתחת מיום ליום ואכן יש כסף רב (תשאלו את חברי SK.cs) בעניין, אבל זו עדיין לא סיבה מוצדקת לפריבילגיות שהאזרח הרגיל לא מקבל. אותו הדבר בכל מה שנוגע לדוגמגישים ושחקני כדורגל, ברור שהצבא מעקב אותם, אבל העובדה היא שהצבא מעקב את כולם, והם לא שונים.

אגב, בקשר לארה''ב,

ארה''ב לא צריכה גיוס חובה, כשיש לך מדינה עם כמות עניים כמו בארה''ב עם עשיר כמו ארה''ב אנשים מתדפקים לך על הדלת (ומקסימום אם חסרים לך כמה חיילים בשביל להשתלט על מדינת נפט כלשהי אתה יכול להוציא משחק לרשת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GOD!

ולי כבר תרדו מהקטע של הצבא? לא היה לי בעיית שירות, אני רציתי מהתחלה להיות בקרבי ולא נתנו לי.. שמו אותי בתור מכונאי בלב הערבה שאני חוזר הביתה פעם בשבועיים. מהתחלת השירות היה לי סיבה אישית שבגללה יצאתי מהצבא... רציתי לפני הצבא לעשות את זה אבל אמרתי שאולי בכל זאת אם אקבל תנאים טובים אשרת ת'3 שנים האלה ויאללה... אבל במקום להוציא אותי מהדכאון שאני נמצא בו הצבא דאג להכניס אותי לתוכו יותר. אין לי בעיה לשרת בצבא, רק שיהיה במקום שאני אהיה טוב בו... ואם אתם תדעו מה עברתי אתם תדהמו שבכלל חשבתי על להתגייס וחשבתי אפילו על לשרת.....

eSr.HurRy, מצביא - 12:31:34 06/08/2004

boritto out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט דבר עצוב.. לדעתי צריך להקים קבוצות תמיכה לאנשים מהסוג הזה. צריך להבין - מחשבים זה לא חיים.

בלי קשר לזה אבל גם הקטע שמנסים להפוך משחקי מחשב לספורט לכל דבר זה השמדה עצמית של האנושות. יש הבדל בין ספורטאי שמתאמן 365 יום בשנה באימונים פיזיים מפרכים לבין מישהו שיושב ומקליק עם האצבעות - זה לא .

וצבא זה לא פיקניק ולא עפ"י הזמנתך, נדירים הם המקרים בהם מישהו מקבל בדיוק מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי ממש לא אכפת לי ממנו? אם זאתי המוטיבציה שלו והדאגה למדינה שלו עדיף שהוא ישב בבית במקום להטריד כל יום את הרופא לגימלים ולהוסיף לסטטיסטיקת התאבדויות בצה"ל...

אני חושב שזה בושה וחרפה,ומאוד חבל שיש חלק מהנוער שמעדיף להשתמט מהצבא מסיבות לא מוצדקות,אבל ממש לא אכפת לי מאדם שמעדיף לשחק משחק פני שירות צבאי כלשהו,זה בסדר מבחינתי,הוא יצא על 21 נפשי והוא לא יוכל לעבוד בשום מקום פה,לא אני...

הוא בעצמו דפק לעצמו את העתיד,לא אני.

אה,ושגיא,אני לא מבין מה מוצדק בשיחרור מוקדם של צה"ל שעיסוקו הספורטיבי הוא שחמט,הוא יכול לשרת ולשחק בסופי שבוע..אם הוא ג'ובניק גם יהיה לו די הרבה זמן להתאמן,תירוץ טיפשי מבחינתי...אבל בטח תתחיל לרדת עליי שאני צ'ונג טיפש,אז אין לי כוח להתחיל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.. שח זה ספורט אז נראה לי שמשחקים זה לא ממש רחוק.

ולא אני לא בעד לצאת מהצבא רק בגלל שיש חלום לשחק משחקי מחשב. צבא זה כדי להגן על בכל דרך שהיא (גם אם אתה טייס קרבי וגם אם אתה יושב מול השולחן כל היום. כל עוד שזה עוזר לישראל זה מצוין) אבל אני לא מבין למה המהומה הזאתי. כאילו וזה שיש ספורטים מצטיינים "שתורמים" לצהל בערך שעתיים בשבוע זה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...