מפרט עד 6500 שקל למספר שימושים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 6500 שקל למספר שימושים

ruler

Recommended Posts

באיזה אתר הרכבת ואני לא מתכוון לקחת mag/

חברה על הפנים

ואם אפשר מעבד של 3.06...

ההארד דיסק הוא sata? אם אל זא למה לא לקחת 120 גיגה עם 8 buffer?

זה יוצא 100 שקל יותר

600 שקל על כרטיס קול? זה קצת יותר מדי לא? אין משהו קצת יותר זול אבל שיהיה איכותי?

ולא עדיך רדאון על ה fx5200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. מנעה מחשבים.

2. מעבד 3GHZ זה 280 שקל הבדל.(מעבד)

3. עניתי בהודעה הקודמת.(זיכרון)

4. זה תוספת של 140 שקל.(הרד דיסק).

5. אמרת שרצית כרטיס איכותי!! אין כרטיס באמצע... יש ב 200 שקל את ה LIVE שהוא לא משהו בכלל וב600 את האודיג'י.

6. רדאון זה הגדרה כללית למדי. זה כמו שתשאל עדיף מרצדס על BMW316. ברור שעדיף מרצדס מייבאך, אבל אם מדברים על A-CLASS אז בכלל לא...

זה תלוי בדרישות שלך ובתקציב. אין לנו פה עודף תקציב(אחרת הייתי שם 1GBRAM) אלא מחסור ופה עדיף לחסוך י כ.מסך לא מאוד משמעותי לגרפיקה אלא יותר למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נגיד ככה...

קודם כל הכרטיס קול הוא 5.1 ערוצים כן?

כרטיס מסך geforce fx5200

אני אקח את ה120 גיגה

ומעבד של 3.06 רגיל לא פרסקוט.

(ואני התכוונתי לredeon 9600se)

ובקשר לכרטיס קול.. מה עם זה שבא עם הלוח אם שנתתי מקודם? איך הוא?(קישור למפרטש ל הלוח)

http://www.intel.com/design/motherbd/rl/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רייזור מפרט בן יונה...כשאני אקנה את האינטל שלי אתייעץ איתך...

שנית אני לא מכיר את ה P4 533 3.06 אבל:

א) תבדוק אם הוא באמת לא פרסקוט

ב) אם הוא בכלל תומך ב HT או אם הוא לא מיועד ל HT עם RDRAM על 850E.

ג) בהפרש הכסף ל 3, הייתי קונה במהירות 500 מ KSP ועובר בקלילות בביצועים את ה 3 גיגה או 3.06 גיגה עם OC מאוד מתון.

ד) ההפרש בביצועים בין ה 2.8 ל 3 זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רייזור מפרט בן יונה...כשאני אקנה את האינטל שלי אתייעץ איתך...

סבבה בכיף :)

ד) ההפרש בביצועים בין ה 2.8 ל 3 זניח.

סיכמת יפה.

אתה(זה שרוצה את המחשב, לא אינטגרל) מתעקש סתם לקחת 3 במקום 2.8, ההפרש בביצועים זניח ואתה מוסיף לא מעט כסף.

בקשר לזה שתיקח 120GB בכיף למה לא, על חשבונך.

כרטיס הקול המובנה של הלוח ממש לא נראה לי מציאה, ובטח ובטח שהוא אפילו לא מתקרב ל AUDIGY.

אני אפילו לא בטוח שיש לו 5.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תקח את ה 2.8 ולא את ה 3 כי זה ממש לזרוק כסף.

הרוקלייק לוח נהדר אבל לא מאפשר OC. אם אתה לוקח רוקלייק אז את הטיפה יותר יקר שיש לו יציאת SPDIF ו FIREWIRE.

לפני שהייתי משקיע בכרטיס קול יקר, הייתי שומע את הסאונדסטורם על הרוקלייק וחושב אם זה בכלל הכרחי להוסיף כרטיס קול נוסף שתמיד אפשר להוסיף אח"כ. בד"כ התשובה היא שלא אלא אם כן יש לך איזה רמקולים מיוחדים או אוזן רגישה במיוחד. עדיף לשים את הכסף ב 2X512.

ראיתי שאתה לוקח צורב . תבדוק עם זה 4081 או 4082 (שעדיף) ואם כבר אז קח 4120B.

מאיפה אתה קונה (הסימון מוכר לי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט:

{PENTIUM 4 2.8ghz 800mhz Northwood{1,100

{ABIT IS7 865PE{610

{TWINMOS DDR 1024MB(512x2) 400mhz{1,080

{Western Digital 120/7200 SATA 8MB{580

{NEC DVDRW 2500A Black{455

{Floppy 1.44{50

{INNO3D G-FX5500 128MB TV-OUT DVI{470

{BENQ FP767BS Black{2,390

{COMPUCASE 6CS3{220

הרכבת מחשב במעבדה 170 ש"ח

סה"כ:6,895 ש"ח(במזומן:6,688 ש"ח)

פירוט רכיבים:

מעבד חזק, לוח אם מעולה של אביט, מצוין לעריכה גרפית ועריכת סרטים, ונבחר בבחירת העורכים(Editor Choice)של אחד מאתרי החומרה הטובים בעולם Anandtech, ללוח אם הטוב והמשתלם ביותר למעבדי אינטל. לינק לבחירה כאן.

שמתי לך 1GB זיכרון, חשוב ביותר למחשב המיועד לעריכת סרטים וגרפיקה. כנ"ל חשוב הרדיסק גדול לעריכת סרטים וגרפיקה. לכן שמתי לך כאן הרדיסק SATA 120GB, של ווסטרן דיגיטל.

יש לך כאן צורב איכותי של NEC, כרטיס מסך די טוב למשחקים עם TV-OUT, ומסך LCD "15 איכותי עם קונטרסט גבוה וזמן תגובה טוב למשחקים(16 MS)

הייתי מציע לעלות לBENQ FP767BS, מסך 17 איכותי,ג"כ עם קונטרסט גבוה וזמן תגובה MS 16, שעולה סך הכל 500 ש"ח יותר מזה שהבאתי לך.

המארז מגיע עם ספק איכותי HEC 300W-ER.

המארז בצבע כסוף, המסך בצבע שחור כסוף.

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא שמת כ.קול איכותי, וזה חלק מהדרישה פה.

2. ה NEC2500A, עם כמה שאני אוהב אותו(יש לי אותו) לא מתשווה כיום ל 4120B או לפחות ל 2510A.

3. הבן אדם לא צריך כזה כ.מסך+מסך למשחקים, הוא אמר שהוא לא משחק משחקים.

4. חרגת מהתקציב ב 400 שקל.

זהו. אני עדיין דובק במפרט שלי, ואם יש לך אפשרות לחריגה מהתקציב, תיקח 2 סטיקים של 512 במקום 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייזור,

רק שתדע שהרוקלייק הוא לוח נהדר, עם סאונדסטורם ואפילו אפשרות לאוברקלוקון מאוד מאוד מתון (היית מאמין - לוח מקורי של עם קלוקון?). יציאה מצויינת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי מה שראיתי הוא כן מתכנן לשחק במשחקים + וויתור שלו על כרטיס קול נפרד..ה5.1 בלוח אם מספיק בהחלט לצרכיו.

אני כללתי גם הרכבה דרך אגב, גם זה עולה כסף לצערי ;)

בקשר לDVD. אמור לי מה עדיף:להרכיב צורב עם 1001 אופציות שעדיין לא הגיעו לארץ(דיסקים 12X, דיסקים Dual Layer במחיר נורמלי וכו'),ולהרכיב לו לא מספק שלא יעמוד לו טוב בעריכת ודיאו וגרפיקה מסיבית, או להשים לו צורב איכותי וטוב, שאמנם לא תומך בכל ההתקנים שהזכרתי, אבל כרגע הם גם ככה לא כ"כ רלוונטיים, ולהרכיב לו 1GB שיתן לו לעבוד כמו שצריך על המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, טעות שלי ותודה ל RON... הוא בא עם AD1985 SOUNDMAX ולא SOUNDSTORM שזה לפי מה שאני יודע

אותו ציפ של האסוס דילוקס למיניהם. אז טעיתי בשם, אבל זה ציפ טוב מאוד.

לגבי צורב אז אם זה קורא יחיד הייתי מעדיף את ה 4082B ו MILC-INC אמר שיש אותו היום ב 350 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...