פתרון גורף לקרור- האם זה מספיק? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון גורף לקרור- האם זה מספיק?

shimmi1982

Recommended Posts

אני ממתכנן להתחיל להמהיר את המערכת בצורה רצינית- אז אמרתי נסגור קודם כל את נושא הקרור אז עשיתי לעצמי חבילה בפנדה:

כמות. מוצרים סה"כ

1 -Cooling ATi Silencer 3 173 ש"ח

1 ZALMAN Multi Connector zm-mc1 27 ש"ח

1 SLK-948U for Pen 4/athlon 64bit 220 ש"ח

2 Smart Case Fan II 80mm A1357 110 ש"ח

1 ArcticSilver 5 3gram 55 ש"ח

סה"כ 585 ש"ח

אוקיי אני צריך בבקשה דעות שלכם לשיפורים:

ATI SILENCER 3 -מותאם ל9800XT (האם הוא יותר טוב מהקרור סטוק המאסיבי של ה9800XT?)

MULTI CONNECTOR - כדי לחבר מאוררים ישירות לספק (כי בלוח אם אין כבר מקום)

SLK 948U - אין מה להסביר...

SF2 X2 (אחד למעבד, ואחד לדלת המארז)

וכמובן משחה טרמית (הבנתי שהיא מעולה)

בעתיד אני מתכנן גם לקדוח חור למעלה במארז ולהכניס עוד מאורר למעלה (אבל כרגע לא)

אז מה אתם אומרים? אם אני קונה את החבילה הזאת אני יכול להתחיל לקרוע לו את הצורה בלב שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים מגיעים אם מתאם למולקסים אז לא צריך את הMulti Connector הזה.

בעיקרון זה המון כסף לקירור. אני ממליץ לך לחסוך עוד 300 שקל ולקנות מים ובעתיד לקנות עוד בלוק לכרטיס מסך אבל זה כבר החלטה שלך.

אם אתה רוצה אוויר איכותי אז זה מה שלקחת. אבל אני לא מבין את הרעיון לקחת סיילנסר וSF2? כל הרעיון בוא שהוא מקרר טוב ושקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.קרור מים מסובך לי- וגם מביא פתרון רק למעבד (או רק לכרטיס מסך ),כאן הבאתי פתרון כולל לכל המערכת.

ב. הSILENCER אני לא קונה כדי שיהיה שקט אלא כדי שיקרר יותר טוב מהסטוק, כדי שאוכל לבצע OC גם על ה9800XT

ג. מוסך מטוסים? לא הייתי מגזים- הSF2 לא רועש במיוחד (ואפשר להנמיך אותו כמו שהבנתי) , הSILENCER גם לא רועש במיוחד

ד. אני לא מחפש שקט- אני מחפש פתרון קרור מאסיבי למערכת שלי- האם זה פתרון קרור מאסיבי מספיק? האם עם זה אוכל לקרוע למערכת שלי את הצורה בOC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה שלי תחסוך עוד 500 שקל קנה מזגן שים אותו על 20 מעלות וקרע למערכת שלך את הצורה.

באמת נראה לי ממש מוגזם כול הקטע הזה מים יהיה הרבה יותר אפטיבי ויעיל ותאמין לי שזה לא כזה מסובך הרכבה של כול הגופי האלה שנתת כאן יותר מסובכת, אתה אומר שהוא לא יתן לך לכרטיס מסך שמע זה לא כזה קריטי לא יושב לך איזה FX5200 במחשב סך הכול 9800XT הוא כרטיס מצויין אז תסחוב איתו חודשיים במהירויות סטוק קנה בלוק מים לכרטיס מסך ותתחיל להריץ אותו.

אם לא מים אין מה לעשות לך על מה שהצעת קירור אויר מצויין ורועש(הסמארט פאן רועש ושהוא לא רועש הוא חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אמרתי נבדוק- נכנסתי לפנדהלבדוק פתרונות קרור מים- הערכות קרור מים לCPU/VGA/CHIPSET נעות בין 1500 ל2500 שח (איך זה בדיוק בחמש מאות שקל יותר ממה שאני מציע עוד לא הבנתי...)

וגם כל כך הרבה דגמים- שאין לי מושג מה הם אומרים

נכנסתי גם לבדוק רכיבים בנפרד (בלוק,רדיאטור,משאבה) אז גם אני לא יודע מה בכלל צריך וגם חברה, זה נראה לי גדול עליי כל העסק הזה גם מבחינת המחיר וגם מבחינת הנושא עצמו- אני בור לגמרי- לא רוצה לקנות משהו שאתחרט עליו (למרות שראיתי שם ערכת קרור מים בשלוש מאות ומשהו שח, אבל היא בטח מסריחה)

ומי שאמר שהפתרון קרור שאני הצעתי מסובך? מה מסובך בלהרכיב מאורר?? או SILENCER??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה החלטת שזה 1500

לא אנחנו אמרנו את זה.

אתה יכול לקנות בלוק מים למעבד לכרטיס מסך +משאבה+רדיאטור.

בממש קצת כייסף יחסית ל1500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שזה חייב לעלות כול כך הרבה אתה קונה בלוק נגיד ב250 שקל צינורות ומחברים ב50 שקל(בהגזמה) מיכל מים תיקח איזה בקבוק שמפו משאבה עוד 400 שקל(אולי יש יותר זולות) תמצא איזה רדיאטור מאיזה קטנוע ישן או שתילך לאיזה מוסך ותקנה, מאוורר 120 יעלה איזה 70 שקל סך הכול זה אמור לצאת משהו באיזור ה850-900 שקל אם תשיג רדיאטור ותמצא משאבה זולה יותר זה ירד לאיזור ה650-750 אתה מקבל ביצועים יותר טובים ויותר שקט.

אתה לא מבין בנושא כי לא קראת והתעניינת כמו בקירור אוויר תשקיע קצת זמן תקרא תבין ותראה אם אתה מוכן להשקיע יותר ולקבל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב במצב העכשווי- כרגע- גם יקר לי רצצצצח (חמש מאות שקל אני בקושי מגרד- על שמונה מאות שקל אין מה לדבר בכלל. וגם האמת- על הקרור אוויר עשיתי סקר לא קטן בכלל- ולקח לי זמן להבין הכל איפה והמצב האופטימלי- וזה עוד  כשידע בסיסי כן היה לי,

אז הקרור מים גדול עליי כרגע וגם יקר מדי (אולי בעתיד)

בכל אופן אני אשאר עם האופציית אוויר- זה יספק אותי מבחינת ביצועים? אני אוכל לעשות OC רציני בראש שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...