תגידו,מה זה הקטע המסריח הזה באתר KSP? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו,מה זה הקטע המסריח הזה באתר KSP?

x-dude

Recommended Posts

כל המחירים שם הם לשטרות כסף בלבד!

יש לי כמה עצים בגינה אבל לאף אחד מהם אין כסף בין הענפים,רוב האנשים שקונים דברים יקרים (1000 שקל פלוס) משלמים בכרטיס אשראי ובתשלומים,אז בעיקרון KSP מחביאה את המחירים האלו ונותנת מחירים רק למזומן.

מה הלאה? "מחירים הם לשטרות של 50 בלבד לא מקופלים ולא משומשים"? זה ממש צחוק בפנים של הלקוחות.

אני מקווה שהם ישנו את האסטרטגיה שם ומהר.

באמת חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כך זה בכל חנות, גם בפנדה, גם בזיגזג, ובשאר החנויות. הפ כולם מציגים מחירים למזומן באתרים שלהם.

כל חנות, לוקחת עמלה אן משהו כזה (או שהבנק לוקח) ברגע שאתה משלם באשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביתר החנויות אתה יכול לראות בדיוק כמה עולה לך בתשלומים,KSP אומרים לך במפורש שהמחירים בכרטיס האשראי גבוהים יותר מבאתר והמחירים נמצאים בסניף בלבד.

תראה לי אתר אחד שעושה דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום זה ככה , כאשר משלמים בכרטיס אשראי זה יוצא יותר יקר ! !!!

תעשה מחיר תבדוק כמה יוצא לך ואז תתקשר ותברר אצלהם כמה יוצא לך נגיד 1000 שקל ל 4 תשלומים בלי ריבית משהו כזה בויזה והם יגידו לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משלם בתשלום אחד אני לא מבין מה הבעיה ללכת לכספומט קודם ולהוציא את הכסף... חברות אשראי לוקחות עמלה מהחנות על תשלום באשראי ובמקום לגלגל את זה על כל הלקוחות הם מגלגלים את זה רק על מי שרוצה לשלם באשראי... נראה לי הגיוני.

תשלומים בכלל זה הגיוני - תחשוב על זה בתור ריבית על הלוואה. לקחת מוצר של 5000 שקל ואתה משלם עליו בחלקים (מחזיר את ההלוואה) - ברור שיש ריבית.

זאת נראת לי מדיניות צודקת. ככה לא מגלגלים את העלות של מי שרוצה לשלם בשיטות אחרות על כל הצרכנים שאין להם בעיה לשלם במזומן.

גם דברים הרבה יותר גדולים קונים במזומן (מכוניות ואפילו דירות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה....

כל חנות בין אם באינטרנט ובין אם ב"עולם האמיתי" עובדת כך שהמחיר המצוין הוא המחיר במזומן, והמחיר בחלוקה לתשלומים גבוה יותר.

הדבר אינו תלוי בחנות אלא בחברת האשראי.

לטעמי KSP פועלים כאן מלפנים לשורת הדין ומציינים את הברור מאליו, דבר שאחרים פשוט לא טורחים לציין. ולך בוודאי שלא אמורות להיות תלונות בנוגע לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיפור הגדול , לא מספיק שהם מודיעים שהמחיר בכ. אשראי גבוהה יותר ?, אז בוא ונעדכן ברוב החנויות שנתקלתי בהם המחיר למזומן הוא X וברגע שאתה רוצה לשלם בכ. אשראי תאלץ להוסיף כ 3% מערך העיסקה שזה בעצם מה שמשלם בעל העסק לחברת כרטיסי האשראי בשימוש במערכת בכל עיסקה.

שיהיה המשך יום טוב.

יניב. GOORY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שחברות האשראי הם אירגון הומניטרי יש לי חדשות בשבילו.

כמה נאיבי צריך להיות לחשוב שזה צריך להיות בחינם לשלם בכ.אשראי ?

אתם משלמים גם כמה שקלים בחודש בבנק על עצם זה שיש לכם כרטיס אפילו אם אתם בחיים לא תשתמשו בו.

ברוכים הבאים למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביתר החנויות אתה יכול לראות בדיוק כמה עולה לך בתשלומים,KSP אומרים לך במפורש שהמחירים בכרטיס האשראי גבוהים יותר מבאתר והמחירים נמצאים בסניף בלבד.

תראה לי אתר אחד שעושה דבר כזה.

כל חנות עושה לך את זה!

אפילו לא חנויות של מחשבים, כמעט לרוב הפעמים כאשר אתה קונה

בסיטונאות, אתה משלם יותר בתשלומים מאשר בתשלום חד-פעמי

במזומן, ואפילו בד"כ אתה מקבל הנחה על תשלום במזומן (עד 3% אם אני לא טועה)

ככה שטענתך בטלה ולא עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...