תגידו,מה זה הקטע המסריח הזה באתר KSP? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו,מה זה הקטע המסריח הזה באתר KSP?

x-dude

Recommended Posts

חברה אתם לא מבינים על מה אני מדבר,אני לא מדבר על גובה הריבית שעל זה אני לא מתווכח,אלא על זה שאם אתה מזמין בכרטיס אשראי (תשלומים) המחיר אחר ממה שרשום באתר! והמחיר הזה רק מופיע אצלהם בסניף.

אני מדבר על מחיר נטו של המוצר עצמו,עזבו את הריבית שזה דבר מובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה לא מבין....

יש עמלה. אם אתה משלם בכרטיס אשראי, בעל העסק משלם לחברת האשראי כסף.

אז מה שהם אומרים באתר שהמחירים שם זה המחירים במזומן. תרצה לשם בכרטיס אשראי - תפאדל - תשלם יותר כי תשלם גם את העמלה של השימוש בכרטיס אשראי (גם אם זה תשלום אחד!!!)

תרצה תשלומים? תפאדל - רק שתשלם גם ריבית....

הכל תקין. הכל כדי להוריד את המחיר לבחור כמוני שרוצה לשלם במזומן ולא רוצה לסבסד לך את התשלום שלך באשראי. אתה משלם באשראי? אתה תשלם את העמלה....

זה למה המחיר במזומן יותר נמוך מהמחיר באשראי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם לי זה קרה בחניות מחשבים שקניתי מוצר\\מסך\צורב\הרדיסק

אתה שואל כמה עולה הרדיסק XXX הם נותנים לך תמחיר שזה אמור לעלות..לדוגמא 600 ..אתה אומר לה אני משלם במזומן כמה זה..היא מורידה 3או 4 % ואז אומרת לך כמה זה עולה

אם לא הייתה אומר שאתה משלם במזומן המחיר היה נשאר XXX וזה הקטע שהם גונבים אותך כמעט כל פעם מתחת לאף

תחשבו מכל איש שמשלם במזומן עושים מ 100 עד 500 שקל בחודש

אז אם אתה משלם בכרטיס אשראי המחיר שצויין XXX נשאר אותו מחיר או עולה קצת בגלל התשלומים

אז כל מוצר שאתם קונים תדגישו שאתם קונים במזומן וכככה יעשו לכם הנחנה קטנה\אם צויין שכל המחירים במזומן

אז אם תשלמו באשארי ברור שהמחיר יעלה ב 3-4% =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא מבין....

יש עמלה. אם אתה משלם בכרטיס אשראי, בעל העסק משלם לחברת האשראי כסף.

אז מה שהם אומרים באתר שהמחירים שם זה המחירים במזומן. תרצה לשם בכרטיס אשראי - תפאדל - תשלם יותר כי תשלם גם את העמלה של השימוש בכרטיס אשראי (גם אם זה תשלום אחד!!!)

תרצה תשלומים? תפאדל - רק שתשלם גם ריבית....

הכל תקין. הכל כדי להוריד את המחיר לבחור כמוני שרוצה לשלם במזומן ולא רוצה לסבסד לך את התשלום שלך באשראי. אתה משלם באשראי? אתה תשלם את העמלה....

זה למה המחיר במזומן יותר נמוך מהמחיר באשראי

לא רוצה לא להסכים עם מישהו שיש לו MANAGER בחתימה , אבל בכל זאת , כדאי שלא נהיה תמימים , אנחנו לא עובדים בשביל החנויות ולא עושים להם טובה , אלא זה עובד ההפך , וכדאי לדעת : לפי החוק אסור להציג מחיר שונה לאשראי , משמע - לפי החוק במדינת אסור לבקש עוד כסף על רצון לשלם בכרטיס אשראי (וזה מעניין את הXXX של המחוקק כמה חברת האשראי לוקחת לבעל החנות. כמו כן זה עובד גם לצד השני אסור גם לתת הנחה למזומן - שוב לפי החוק. בפועל אין ממש אכיפה של החוק הזה ואי אפשר להלחם בזה. אבל אל תדאגו לחנויות , הן אכן משלמות 2 אחוז לחברת האשראי , אבל בראש הם מחשיבים את זה במחיר הכולל , ככה שאין פה ממש הפסד , לא לדבר על זה שיש איזה תקלה במוח היהודי שנקראת "תאווה לכסף" ולחלק יש עוד את החוצפה לבקש יותר , אבל שיהיה להם לבריאות.

אז בבקשה ממכם , אל נא נהיה תמימים , החוק אמנם לא נאכף , אבל לפחות בתחום השיווקי : במחירים שמציגים לנו, שיתנו את המחיר המלא שיוצא לי בסוף (בדיוק כמו שזאפ או פרייסווטש מחשיבים את המשלוח) , הרי 80 אחוז מהעיסקאות של מחשבים וציודם נעשות באשראי - אז מה כלכך חשוב להציג מזומן ? אנחנו לא תמימים - פשוט המחיר נראה נמוך יותר והחברה נחשבת לזולה יותר - אבל זה לא יותר מתחמנות שיווקית ובהחלט פוגע בצרכן , ברור שעדיך להציג מחיר של גיפורס 6 כ 1950 לעומת הצגת מחיר של 1990 כשבפועל החנות מקבלת את אותו סכום הכסף.

אז אל תהיו תמימים , תתלוננו ותעירו את תשומת הלב על כל התחמנויות השיווקיות האלו , כל הכבוד לפותח התרד , וכמו שהוא אמר , המזומן לא צומח על העצים - אנחנו מתעסקים ברכיבי מחשב ולא בקניית מסטיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מודע לחוק שאוסר על הנחה למזומן, ואם יש חוק כזה אז בעלי הממון שמחזיקים בחברות האשראי "מימנו" אותו שכן אין לו שום הגיון.

אם החנות חוסכת 2% למה שהלקוח לא יחסוך 2% ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לא להסכים עם מישהו שיש לו MANAGER בחתימה , אבל בכל זאת , כדאי שלא נהיה תמימים , אנחנו לא עובדים בשביל החנויות ולא עושים להם טובה , אלא זה עובד ההפך , וכדאי לדעת : לפי החוק אסור להציג מחיר שונה לאשראי , משמע - לפי החוק במדינת אסור לבקש עוד כסף על רצון לשלם בכרטיס אשראי (וזה מעניין את הXXX של המחוקק כמה חברת האשראי לוקחת לבעל החנות. כמו כן זה עובד גם לצד השני אסור גם לתת הנחה למזומן - שוב לפי החוק. בפועל אין ממש אכיפה של החוק הזה ואי אפשר להלחם בזה. אבל אל תדאגו לחנויות , הן אכן משלמות 2 אחוז לחברת האשראי , אבל בראש הם מחשיבים את זה במחיר הכולל , ככה שאין פה ממש הפסד , לא לדבר על זה שיש איזה תקלה במוח היהודי שנקראת "תאווה לכסף" ולחלק יש עוד את החוצפה לבקש יותר , אבל שיהיה להם לבריאות.

אז בבקשה ממכם , אל נא נהיה תמימים , החוק אמנם לא נאכף , אבל לפחות בתחום השיווקי : במחירים שמציגים לנו, שיתנו את המחיר המלא שיוצא לי בסוף (בדיוק כמו שזאפ או פרייסווטש מחשיבים את המשלוח) , הרי 80 אחוז מהעיסקאות של מחשבים וציודם נעשות באשראי - אז מה כלכך חשוב להציג מזומן ? אנחנו לא תמימים - פשוט המחיר נראה נמוך יותר והחברה נחשבת לזולה יותר - אבל זה לא יותר מתחמנות שיווקית ובהחלט פוגע בצרכן , ברור שעדיך להציג מחיר של גיפורס 6 כ 1950 לעומת הצגת מחיר של 1990 כשבפועל החנות מקבלת את אותו סכום הכסף.

אז אל תהיו תמימים , תתלוננו ותעירו את תשומת הלב על כל התחמנויות השיווקיות האלו , כל הכבוד לפותח התרד , וכמו שהוא אמר , המזומן לא צומח על העצים - אנחנו מתעסקים ברכיבי מחשב ולא בקניית מסטיקים.

מה שאתה אומר זה בדיוק מה שאני לא רוצה שיקרה.... אתה אומר שהם צריכים לקחת מכולם מחיר לאשראי ולא לגלגל את מחיר האשראי רק למי שרוצה לשלם באשראי.... אני לדוגמא קונה רק במזומן - מסיבות אישיות - יותר נוח לי. למה שאני אממן אותך בגלל שאתה רוצה לשלם באשראי?

אתה רוצה לשלם באשראי? תשלם גם את העמלה....

אני לא רוצה לשלם באשראי? אני לא אשלם את העמלה...

למה שנחלוק אותה ביחד (כשאתה נהנה ממנה ואני לא....)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה, זה כולה תרגיל שיווקי בהצגת הדברים, בד"כ אומרים מה המחיר הרגיל באשראי ואח"כ מוסיפים את ה2% הנחה על מזומן, אם אתה באמת משלם במזומן. אבל בגלל שמצויין המחיר הזול יותר באתר אז זה נראה טוב יותר וגם במנועי חיפוש סגנון זאפ יופיעו השם של החנות בראש הרשימה וכניסה בטוחה לפחות לבדוק על מה מדובר, חוץ מזה אני חושב שכל בעל עסק תמיד מעדיף לעבוד עם מזומנים ולא עם אשראי, לא מבין במיסוי והנהלת חשבונות אבל אני בטוח שכסף מזומן עדיף על אשראי, בכל זאת הכסף נמצא אצלך ביד ולא בבנק ואפשר להשתמש בו ולשלם לספקים לדוגמא במקום שיעלם במינוס ובגלל זה הם מעודדים את השימוש בו

כי כמו שאומרים- אין ידיד נאמן כמו כסף מזומן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה בדיוק מה שאני לא רוצה שיקרה.... אתה אומר שהם צריכים לקחת מכולם מחיר לאשראי ולא לגלגל את מחיר האשראי רק למי שרוצה לשלם באשראי.... אני לדוגמא קונה רק במזומן - מסיבות אישיות - יותר נוח לי. למה שאני אממן אותך בגלל שאתה רוצה לשלם באשראי?

אתה רוצה לשלם באשראי? תשלם גם את העמלה....

אני לא רוצה לשלם באשראי? אני לא אשלם את העמלה...

למה שנחלוק אותה ביחד (כשאתה נהנה ממנה ואני לא....)?

אם היית פחות תמים היית משלם פחות , אז ככה , כמו שאמרו - אם אתה באמת חושב שהמחיר שהוא מוצג כמזומן הוא אכן זול יותר ממה שהחנות היתה לוקחת לך במקרה והיתה מציגה מחירים לאשראי , אז אתה טועה - תקרא טוב מה שאמרתי. מה שאתה אומר נכון (רק שהתעלמת לגמריי מכל מה שקשור לחוק , ככה שמה שהם עושים לא תקין) - אבל הרבה הרבה יותר הגיוני שהחנות תתן הנחה על מזומן מאשר להציג מחיר מזומן נמוך יותר ולדרוש עוד כסף על אשראי (ככה אתה תקבל מה שאתה רוצה ואנשי האשראי יקבלו מה שהם רוצים ואנשי השוואת המחירים יקבלו מה שהם רוצים וכולם יהיו מרוצים) - וכל זה כשמדובר בקנייה של דברים שעולים הרבה כסף (או קניות שרוב הצרכנים משלמים באשראי , ומה לעשות פחות אנשים משלמים על זה במזומן אפילו שאתה מאוד אוהב , בדמוקרטייה אנו מעדיפים את מה שהרוב רוצה כל עוד זה לא פוגע בזכויות אזרח). אם תקח את התגובה הזאת בלבד בצורה הכי אוביקטיבית ולא תסתבך עם כל המסביב (מימונים שמימונים דפקו אותי או לא דפקו אותי) תגלה איפה היתה האי הבנה שלך (סה"כ אני מבין אותך, ותתפלא - גם אני מעדיף לרוב לשלם במזומן , וגם אני שונא לעשות השוואת מחירים ואז לגלות שיצא לי יותר בגלל שרצו עוד כסף לאשראי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי נישברתי,אני מנסה להסביר שאני לא מדבר על העמלה! אוףףףףף...מחיר נטו של המוצר לאלה שמשלמים בתשלומים יותר יקר,המחיר לאנשים כאלו נמצא רק בסניף (איזה נוח).

אם זה היה יקר רק בגלל העמלה אז הם היו רושמים "לא כולל עמלה" או משהו כזה.

זה כמו הקטע עם המכירות הפומביות שעד שלא הוציעו חוק שיראו כמה זה כולל משלוח הם עשו מה שבא להם,עניין שונה אבל אותו עיקרון.

שורה תחתונה: למה ש KSP לא יראו את המחיר למשלם במזומן ואת המחיר של משלם באשראי? עצלנים לעדכן את הדף מדי יום?

אני לא מעוצבן,אבל חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית פחות תמים היית משלם פחות , אז ככה , כמו שאמרו - אם אתה באמת חושב שהמחיר שהוא מוצג כמזומן הוא אכן זול יותר ממה שהחנות היתה לוקחת לך במקרה והיתה מציגה מחירים לאשראי

אבל הרבה הרבה יותר הגיוני שהחנות תתן הנחה על מזומן מאשר להציג מחיר מזומן נמוך יותר ולדרוש עוד כסף על אשראי .

מה יותר הגיוני בזה?

וכן, אני יודע שאם הם היו מציגים את המחיר לאשראי - הם היו מציגים מחיר יותר גבוה..... וכשהם מציגים את המחיר למזומן - הם מציגים מחיר יותר זול...

טוב דיי נישברתי,אני מנסה להסביר שאני לא מדבר על העמלה! אוףףףףף...מחיר נטו של המוצר לאלה שמשלמים בתשלומים יותר יקר,המחיר לאנשים כאלו נמצא רק בסניף (איזה נוח).

אם זה היה יקר רק בגלל העמלה אז הם היו רושמים "לא כולל עמלה" או משהו כזה.

המחיר נטו יותר יקר רק בגלל העמלה שהם משלמים. העמלה משתנה ובגלל זה הם לא כותבים לך לא כולל עמלה.... זה לא שאתה משלם את העמלה. בעל העסק שמשלמים לו בעמלה משלם את העמלה והם מגלגלים אותה עליך.... בגלל זה המחירון לאשראי יותר גבוהה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיש לו בעיה שיוסיף 2% למחיר ועוד איזה 1% לכל תשלום (למשל 10 תשלומים זה עוד 10%) ויקבל מושג די טוב של המחיר שהוא צריך לשלם.

אין שום חוק שבכלל קובע שחנות חייבת לקבל כרטיסי אשראי אז למה שלא יפרסמו מחיר למזומן ?

ואם החוק קובע שאסור לפרסם מחירים נפרדים למזומן ואשראי, אז בבקשה - הם לא פירסמו.

אם אתם רוצים שהם יפרסמו את המחיר ב.אשראי הם הרי יפרסמו את המחיר בתשלום אחד (ז"T מזומן - אבל דרך חברת האשראי).

אחרי זה תבואו להתלונן שהם לא מפרסמים כמה זה עולה ב 12 תשלומים כי רוב האנשים קונים ב 12 תשלומים ?

רשתות גדולות משלמות הרבה פחות מ 2% לחברות האשראי, בגלל זה לא רואים אצלן מחירים נפרדים.

חנויות כמו KSP הרבה פעמים לא באמת משתמשים בפונקצית הקרדית של חברת האשראי אלא רק בתשלומים:

נניח שהחנות מחייבת אותך 1000 שקל ב 10 תשלומים דרך כ.אשראי בשיטת התשלומים : החות תקבל 1000 ש"ח פחות עמלה וכל זה חלקי 10 (בכל חודש).

נניח עכשיו שהחנות מחייבת אתכם 1000 שקל ב 10 תשלומים בקרדיט. החנות מקבלת מיידית 1000 שקל. חברת האשראי מחייבת אתכם בחשבון בעמלה מסוימת שמתווספת ל 1000 הש"ח האלו שהחנות שממנה קניתם בכלל לא מודעת להם.

עכשיו חנויות עם מספיק כסף בבנק יכולות להרשות לעצמן לא לקבל את הכסף מיידית, הן מחשבות בעצמן את העמלה השקולה שחברת האשראי הייתה גובה מכם ומוסיפה אותה למחיר, ואת זה גובה מחברת דרך חברת האשראי (כאמור הם יקבלו פחות ממה שהם חייבו אתכם בקרה הזה כי זה לא קרדיט). אבל פה החנות מרויחה את העמלה על התשלומים ולא חברת האשראי שרק מרויחה את העמלה על הפעולה.

איך שלא יהיה אתם משלמים בסוף אותו הדבר -אלא אם אתם באמת משלמים בכסף מזומן ולא מכניסים את חברת האשראי לענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה תעזבו את החנות הזאת היא פשוט אחלה קניתי שם ואני מרוצה מאוד אז זה שיש לך משהו (לזה שפתח את התרד) (וגם לזה שאמר שהמשלוח גבוה)

בקשר למשלוח מה אתה מצפה שאתה זול בדבר אחד אתה יקר באחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...