הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 31 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

יש לי מצלמת minolta dimage 7

5 מגהפיקסל

זה לא זה טנק :)

זו אחת המצלמות הכי מסוכבות שראיתי

אם מישהו יכול למצוא לה מדריך בעברית אני יודה לו מאוד

הנה התמונה שלה(דרך אגב אחלה מצלמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי ניקון 3100 ולקחתי איתה כמה מאקרו אני מאמין שעם הניסיון זה ישתפר...

בקרוב אני ינסה קצת נוף וכאלה...

תהנו :)

http://photos.walla.co.il/shibby

מצלמת P&S טובה מאוד, אך ידנית כמעט לחלוטין (אם אין לך צורך התכונות ידניות, אז זה לא חסרון בשבילך ;-) )

בכל אופן, התחלתי לקרוא קצת את האשכול מאוחר מדי, אז לכל מי שרצה לדעת פרטים על ה-Canon S45 שישאל אותי, אני בעל של אחת כזאת (לפני חודש).

המצלמה אכן יקרה ביחס למצלמות האחרות אבל במצלמה יש עשרות תכונות ידניות, בנוסף למגוון הרחב של מצבי הצילום האוטומטי (תנועה, נוף, פורטרט, לילה, ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בקטע של מקרו, אז יש לי צילום של דבורה שצילמתי במצלמה הנהדרת - Nikon Coolpix 4500.

ולשאלתכם, לא היא לא מתה וגם רואים שהיא קצת זזה לי בתמונה ולכן לא לא כל החלקים שלה יצאו בפוקוס (בעיקר הקצוות של הרגליים).

התמונה צולמה כמובן ללא ב ISO 100 זמן חשיפה של 1/9 שנייה רזולוציה של 1200*1600 (לא ברזולוציה המירבית של המצלמה משום שהייתי צריך לעשות מספר מהירות ברצף על מנת לתפוס אחת נורמלית).

תנאי התאורה אינם אופטימליים, כפי שניתן לראות יש צל של המצלמה בחלק התחתון של התמונה.

התמונה צולמה על רקע נייר לבן וניתן לראות אפילו קצת את הטקסטורה שלו ולראות שהוא לא חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה ממש לא טובה.

כמו שאמרת אין פוקוס ברוב התמונה, אלא רק בחלק התחתון (אני לא מבין למה העלת אותה...).

סביר להניח שהמצלמה לא הייתה מעל הדבורה בזווית ישרה, אלא בזוית נטויה (אלכסון), ולכן הפוקוס הוא רק בחלק מסויים של התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, התמונה מתמקדת על עצם באורך סנטימטר, אתה מוזמן לנסות את זה פעם, זה בכלל לא פשוט עם דיגיטלית לא מקצועית.

הבעיה בפוקוס היא דווקא בעיה אחרת, משום שלדבורה יש "נפח" שהוא כחצי סנטימטר קשה לתפוס את כל הדבורה בפוקוס משום שהמרחק של העדשה מהדבורה גם ככה היה קצת פחות מסנטימטר, אז יש אזורים שהם יותר בפוקוס ויש אזורים שהם פחות ואין הרבה מה לעשות בנידון.

שים לב שניתן לראות את השערות הדקיקות בקצות הרגלים, על הראש ויתר חלקי הגוף באזורים שהפוקוס טוב.

לדעתי לתמונת מקרו של אובייקט בגודל סנטימטר (שגם לא משתף פעולה.. ;D ) זו תמונה לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...