Linux - שאלות בסיסיות.... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linux - שאלות בסיסיות....

Haflo

Recommended Posts

יש כאן הכל: ftp://ftp.iglu.org.il/pub/distributions/ISO

אני ניסיתי RH ו Mandrake , בסוף נשארתי עם mandrake. אין סיבה מיוחדת רק כמה דברים קטנים, תלוי מה אתה מחפש מהמחשב שלך.

כל מה שרציתי זה לשחק איתה, לשנות כל מיני דברים ולהתקין את ה ISDN / ADSL שלי.

למידע יש את www.ldp.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה הבדלים בין מנדרייק וRH, ההבדלים יבואו לידי ביטוי בנוחות (כל מיני אשפים, אם אתה יודע מה אתה עושה אז אל תשתמש בהם) מנדריק וRH החדשות בנויות לגמרי על X, כל הפיצ'רים באים לידי ביטוי בזה, כעקרון ההפצות דיי דומות.

ואפשר להוריד מ www.linuxiso.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אבל יש לי עוד כמה שאלות.....

מה ההבדלים העיקריים בין RedHat ל ManDrake?

איך אני מתקין בלינוקס תמיכה בעברית?

אני צריך לחבר את המחשב שעליו יותקן הלינוקס לרשת WinNT, זה אפשרי? File Sharing, Sharing ?

מה בנוגע לדרייברים לכרטיס מסך?

איך SkipJack 7.3? מישהו עובד עליה?

מה הגירסה המומלצת להתקנה?

אני מקווה שתסלחו לי על מבול השאלות, אני Newbie ב ..... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדלים העיקריים בין RedHat ל ManDrake?

אני חושב שענו לך מספיק טוב.

לך על Mandrake, לא תצטער, זוהי מערכת newbies מעולה!.

איך אני מתקין בלינוקס תמיכה בעברית?
תמיכת צפיה קיימת כבר שנים, טרם KDE2 אפילו, תמיכת כתיבה נמצאת רק ב KDE3. או שתלך על SUSE 8.0 שמגיעה עם KDE3, או שתלך על Mandrake 8.2 ותעדכן ל KDE3 עפ"י המסמך שצירפתי (שזה גם יתן לך תבילת אש בעולם הלינוקס ולא מעט נסיון). ישנה גם עוד אופציה בדמות gentoo שלחלוטין לא ממולצת ל newbies.
אני צריך לחבר את המחשב שעליו יותקן הלינוקס לרשת WinNT, זה אפשרי? File Sharing, Sharing ?
SAMBA
מה בנוגע לדרייברים לכרטיס מסך?
איזה כ.מסך יש לך? יש דרייברים מעולים ל .

עריכה: עכשיו צירפתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להתפרץ לדיון, אבל....

מה אתם אומרים על להתקין SuSe 8? אני די טירון בלינוקס, למרות שלא לחלוטין.

אבירם.

מ-ע-ו-ל-ה!!!

אני עוד קניתי סוז 6.4 מקורית בזמנו, כי היא הייתה כ"כ טובה ורציתי לתמוך בהם (היום אני כבר לא אקנה סוז בגלל המדיניות הפחות-מדי-לינוקסית שלהם, אבל אני אשמח מאוד להוריד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להוריד iso של suse, ולכן קשה לענות על השאלה. ניסיתי פעם התקנה ב ftp (אחרי ששידרגתי את ה alcatel ל pro ;) ) בגירסה קודמת כלשהי וזה לא הלך משהו.

הייתי אומר שהם עשו טעות עם KDE3. זו גירסה כל כך שונה מהקודמת, וכל כך חדשה, שבטוח יתגלו איתה בעיות. (על ה Mandrake שלי נדרשו כמה נסיונות ועדיין יש באגים קטנים מדי פעם). דווקא מפתיע שחברה כמו suse תלך על גירסת x.0. אבל מכיוון שהם עוסקים גם בפיתוח של KDE מן הסתם הם מנסים להשתמש בקהל הלקוחות שלהם כ beta testers שזה לא כל כך נורא בעיני. מי שרוצה להסתכן - שילך על זה. אני על שרתים מתקין את RedHat 7.1 עדיין (ולקח לי זמן להשתכנע ששווה לעבור ל kernel 2.4 בשרתים קטנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...