ממטסט86 קורס במהירות סטוק=זיכרון דפוק? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממטסט86 קורס במהירות סטוק=זיכרון דפוק?

RazorJunior

Recommended Posts

חבר של אבא של הביא לי את המחשב שלו לסדר לו, וכל פעם שניסיתי להתקין ווינדווס המחשב קרס.

חשבתי בהתחלה שהדיסק דפוק, אבל גם כשהבאתי אחר זה קרה.

אז התחלתי לחשוד בזיכרון(3X64 SDRAM133), ולכן הרצתי ממטסט לכל סטיק בנפרד, ושלושתם זרקו מאות ארורים.

כמובן שהמחשב לא עבר .

הגיוני ששלושת הסטיקים דפוקים? או שיש לזה הסבר אחר? או משהו? ???

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הזיכרונות במחשב אחר, או תנסה זיכרון אחר, שאתה יודע שהוא תקין, במחשב הזה.

אם הזיכרונות כושלים גם במחשבים אחרים או שזיכרון אחר כן עובר בלוח הזה - הזיכרונות דפוקים.

אם הזיכרונות עוברים במחשב אחר או שזיכרון אחר לא עובר במחשב הזה - הלוח דפוק.

לא מזמן מישהו כתב שהייתה לו בעיה דומה (הרבה שגיאות בבדיקת זיכרון) ועידכון פתר לו את זה. אני רואה בזה סיכון, כי כל המידע במחשב עובר דרך הזיכרון, ואם הוא דפוק, עידכון ה יכול להיכשל.

אפשרות שלישית - הזיכרון פשוט לא מתאים ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות עבדו במשך שנים, בזמן האחרון הוא התלונן על כל מיני בעית ובסוף הביא לי את המחשב לפירמוט.

שמתי גם 128מ"ב ממחשב אחר וגם הוא הוציא ארורים, אבל המחשב ההוא היה מושבת אז אין לי מושג אם הוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על המאמץ בנסיון להתקין חלזונות. תנסה להשתמש בגרסא החדשה של memtest זו עם ה +, הגרסא הקודמת היתה מתחרבשת על לוח של nforce2.

http://www.memtest.org/

יכול להיות שהבעיה היא עם הסלוטים על הלוח עצמו. תנסה להזיז את אותו סטיק שאתה בודק כל פעם לסלוט אחר.

תגיד גם איזה מחשב זה, לוח, ציפסט וכו' אולי למישהו יש נסיון דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם כל תוקע לך ארורים אז תוריד את ההגדרות בביוס לזכרון ל3-3-3 ותשים אותו פשוט על 10n/sec או על NORMAL, זה אותו מקום בכל ביוסים בד"כ Chipset Settings. תדאג שהם יעבוד על 100 מגה"צ, כי אין סטיק 64MB שעובד ב133 - כי הכי קטן שנתקלתי היה 100 מגה"צ של 64 מגה. בכל מקרה, תוריד את כל ההגדרות להכי נמוכות ותראה אם זה פותר את הבעיה.

אם זה פותר לך את הבעיה הנוכחתי, אז תעבור לשלב הבא ותנסה לעבוד עם הסטיקים ביחד(או אלה שמצאת שהם תקינים) ותעלה את הDRAM READ LATCH למאקסימום שאתה יכול - זה אמור להאיט את הזכרונות, אבל כמות הזכרון מפצה על זה - ואין לך בכל מקרה ברירה לעשות את זה, כי זאת הגדרה שחייבים להאיט אותה כאשר משמתמשים במספר סטיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כולם נותנים שגיאות אז רובה הסיכויים שהלוח דפוק או אחת ההגדרות דפוקה.

הכי מהיר במקרה שהם PC133 זה לנסות להריץ אותם על 100MHZ, אם הם עדיין מוציאיםן שגיאות אז זו כנראה בעית חומרה ולא הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה הצ'יפסט של הלוח, איך אני בודק את זה כשאין ווינדווס? ??? אני רק רואה שכתוב עליו בכמה מקומות PCPARTNET שזה שם החברה כמובן.

המעבד, אמרתי, 3 600מה"ז.

שניים מהם הם SINGLE והשלישי DOUBLE SIDED.

באס סטוק(כמו כל שאר המחשב), 133 אני משער(שוב, לא שיניתי שום דבר, ואפשריות הOC במחשב הזה מעצבנות במיוחד, מי שמכיר האפשריות הם DEFAULT ואז 27\100 33\133 או משהו בסגנון, אין לי מושג מה זה מה פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...