Project Log: DeusEx Machina (93% Done) Update 11.8 (עדכון קטן בעמ 12) END1!!! - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Log: DeusEx Machina (93% Done) Update 11.8 (עדכון קטן בעמ 12) END1!!!

MoRtZkInG

Recommended Posts

פשוט תגדיר גרושים....

החנות כאן לא הכי זולה... לקחו לי 7 שקל ללד. קניתי 4 יצא 28. הוא נתן לי אבל נגדים לא נכונים (פי 10 יותר קטנים) ולמזלי שמתי לב בבית לפני שחיברתי. כשחזרתי להחליף את הנגדים אמרתי לו שזה שרף לי לד, אז הוא הביא לי עוד לד בחינם :) שילמד לבדוק איזה נגדים הוא נותן - מה אם הייתי מלחים כבר???

המפסק על האיזה 8 שקל נראה לי, אבל מה שהוא עשק אותי היה הלוח הלחמות. הוא לא רצה לתת לי חתיכה של 5X5 אז הייתי צריך לקחת לוח גדול באיזה 20 שקל... ישאר לפרוייקטים עתידיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החנות כאן לא הכי זולה... לקחו לי 7 שקל ללד.

7 שקל זה באמת גרושים

כשחזרתי להחליף את הנגדים אמרתי לו שזה שרף לי לד, אז הוא הביא לי עוד לד בחינם :)

:-Xלא יפה!

אני הייתי אומר שנשרפו לי 2 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל החנויות השכונתיות האלו שמוכרות ציוד אלקטרוני המחירים מופקעים , לד אלוטרה עולה 7 שקל שזה יחסית הרבה , אי אפשר לקנות PCB לפי הגודל שאתה רוצה ולכן צריך לקנות חתיכה גדולה יחסית .

ממש אהבתי את המתג , אני חושב שגם אני אקנה אחד כזה בכדי לכבות את האלמנט תאורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה עבודה מור, ממש יפה, אהבתי את החלון ואת רעיון הTHEME הכללי של הפרוייקט, מה עם חלון צידי\ספק\קדמי וכאלה ?

בתוכנית או שאתה משאיר אותם ככה ?

באמת יפה, רעיונות מקוריים, תמשיך כך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה ממש התלהבתם מהמפסק, ואני חשבתי שתואבו את הרעיון של החיבור לדים על החוט של המארז המיושן..... (ממש נוח להחליף ככה לדים...)

האור של המפסק נכבה שמכבים את המפסק או

שהוא עדין עושה אור כדי שנוכל לראות את המפסק ולהדליק אותו באמצע הלילה?

האור נכבה, למרות שבחיבור הפוך של המפסק אפשר להשאיר אותו דולק...

זה מפסק כפול (שני מפסקים. לצד אחד שלהם מתחבר ה+ וה- של הספק בהתאמה, ולצד השני שלהם ה+ וה- של המעגל בהתאמה). באחד הצדדים יש על הרגליים האלו חיבור לנורה של 12V. אם אתה מחבר את הספק לרגליים של הנורה, אז הוא ילדק קבוע. אם אתה מחבר את המעגל לרגליים של הנורה (כמו שאני עשיתי) הנורה תידלק רק מתי שהמעגל דולק. מקווה שזה ברור.... אם רק היה לי על המחשב עדיין EWB הייתי משרטט לכם את זה....

כמה עולה מפסק כזה?

ואם אני ירצה תוכל להביא לי למפגש?

דבר איתי בפרטי

מה הכתובת של החנות?

אם אתה מהקריות - אז אתה בטח מכיר את היפרטרוניקס. יש להם חנות במרכז קרית אתא, חנות בצומת קרית אתא (טיפה פנימה לכיוון האיצטדיון) וחנות פה בגושן במוצקין - ליד מוצרט. יש להם הרבה דברים. וגם מה שאין במלאי (LCD...) אם תיתן להם דגם מדוייק הם ישמחו להזמין לך ולקחת ממך כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...