Project Log: DeusEx Machina (93% Done) Update 11.8 (עדכון קטן בעמ 12) END1!!! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project Log: DeusEx Machina (93% Done) Update 11.8 (עדכון קטן בעמ 12) END1!!!

MoRtZkInG

Recommended Posts

טוב, אז זה הלוג שלי. חכיתי די הרבה זמן עד שהחלטתי לפרסם אותו כשהוא לא מוכן לגמרי (בעיקר בגלל המבחנים ה#!@#%^ האלו). כמו שאמרתי, זה לא מוכן לגמרי (זה יסתיים למעשה רק כשתום יחזור, אני רוצה לדסקס איתו משהו) ואני גם לא מתכוון להעלות הכל בבת אחת לכאן. חוסר זמן ומבחנים אני מניח.

השלב הראשון במוד לדעתי הוא בחירת נושא. אני בדרך כלל לא אוהב מודים "רגילים", כאלו שהגלריה מפוצצת בהם. קח מארז, תעשה חלון, תקע בתוכו כבלים עגולים וסליבים, שתי קטודות, איזה ביי באס קנוי, קצת מאווררים זוהרים ויש לך מוד... זה ממש לא מקורי, ולמרות שחלק יוצאים ממש יפה - זה חסר יחודיות... (ואני לא מתכוון להעליב כאן אף אחד ;) ). מוד הוא משהו אישי - יחודי לך. ובגלל זה צריך שיהיה לו נושא. לי היה ברור מה הנושא שלי - DeusEx - המשחק והאגדה.

התחלתי עם זה:

sm333.jpg

מארז ג'נרי שנקנה עם המחשב שלי. האמת, אחלה בסיס למוד. אני מעדיף מארז ג'נרי ולעצב אותו מאשר עוד מארז שיש לכולם.

התכנון עבר כמה שינוים. המחשב שלי יושב כשצידו השמאלי צמוד לרגל של השולחן, אז חלון יצא מהתמונה מהר מאוד - לא שהתלהבתי מחלון כלכך. בהתחלה לא חשבתי לחורר את המארז בכלל, הרעיון היה לצבוע את הסמל של המשחק על החלק הקידמי של המארז. קרדיט לרעיון לעשות מזה חלון צריך ללכת לתום :) מהרגע שהבנתי שחיתוך של הגג זה המטרה התכנון התחיל לרוץ. צביעה של הכל לשחור הייתה ברורה מהתחלה. מעל הסמל של דאוס החלטתי לשים מאוורר ארובה עם לדים כחולים (90ממ) שיצור דימיון לכדור הארץ ולכל הקונטציות של זה מהמשחק. את ה"עיגול" בפנל הקידמי החלטתי לקדוח החוצה וגם שם לשים מאוורר לדים כחול שיזרוק אור קדימה. הבעיה שהכפתורים של הריסט וההדלקה ישבו באמצע העיגול הזה אז החלטתי חהעביר אותם למרכז הסמל של DeusEx בגג. את החלון בגג החלטתי להאיר באלמט תאורה כחול. בנוסף תוכנן פאן-באס וצביעת כוננים כמובן.

נורא התלבטתי איך לעשות את החיתוך של הצורה בגג. יש לי שני וולפים בבית אבל לא רציתי שזה יהיה השימוש הראשון שלי בהם. בגלל ניסיוני העלוב בפוטושופ, דרעקי (מודר פורום גרפיקה) עזר לי עם זה המון. הצליח להוציא מהסמל העלוב שיש לי קווי מתאר נקיים :-* תודה. בהתחלה חיפשתי בית מלאכה באיזור התעשיה שיש לו מכונת חיתוך בפלזמה או בלייזר שיהיה מוכן לעשות עבודה כזאת. כשסוף סוף מצאתי המחיר שהם ביקשו הפיל אותי מהכיסא והיה ברור לי שאני יהיה צריך לחפש משהו אחר. בפוקס המורה לשעבר של אחי ברובוטיקה שמה על הפרוייקט שלי ואמר לי שיש לו חבר על בית מלאכה שיכול לעשות את זה. הבאתי לו את הגג וכשבאתי לאסוף את זה גיליתי להפתעתי שהחבר שלו משתשמש ב....דרמל לחיתוך. אני לא יודע אם הייתי מגיע לתוצאות כאלו לבד, אבל הבחור היה מאוד נחמד ונתן לי הרבה טיפים לעבודה על דרמל וחיתוך. הייתי ממש מרוצה מהחיתוך, אבל זה היה אמצע סמסטר ולא היה לי הרבה זמן לעבוד על הלאה. תמונות:

hitu.JPG

יום אחד אחי לקח את הדלתות של המארז שלו לבסיס שלו (הוא משרת בבסיס של חיל האויר בדרום) והחזיר אותם אחרי שבוע צבועות בשחור מט. זה היה צבע מדהים... כמובן שקפצתי על ההזדמנות וביקשתי גם. הוא הסכים, לקח את הדלתות איתו והחזיר אחרי שבועיים צבועות השחור.... מבריק!!! הוא קיבל נעל בראש ממני... מי רצה מבריק?

תמונה של דלת שלו ליד דלת שלי:

MATorMAV%20010.jpg

תמונה של הדלת מורכבת במארז:

MATorMAV%20021.jpg

לא היה לי מה לעשות וכל יום שבת שעבר הייתי עם מלטשת והורדתי את כל הצבע... זה מה שנשאר בסוף:

MOD2407%20015.jpg

זה נראה מוזר, אבל זה חלק כמשי, תאמינו לי.

אז גם קדחתי את הפאנל שהקידמי של המארז וגם התאמתי את הפרספקס ושייפתי את הגג:

work%20005.jpg

ועוד אחת, קצת גדולה:

work%20007.jpg

הגג והפאנל אחרי הקידוח:

MOD2407%20011.jpg

עם הפרספקס בתוכו (עוד לא הורדתי את הניילון של ההגנה - זה כחול אז זה נותן אפקט נחמד). צריך עוד לצבוע את הבית של הכפתור למשהו אחר:

MOD2407%20017.jpg

קלוז אפ על הגג:

MOD2407%20018.jpg

טוב, עד לכאן להפעם. תנו תגובות ודעות ואני מבטיח לעדכן (זה כבר מוכן - פשוט אין זמן....) ביום ראשון אחרי המבחן....

קצת לפעם הבאה של מה שקניתי יום ראשון :)

MOD2407%20028.jpg

MOD2407%20030.jpg

MOD2407%20033.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדהים ומקורי! :)

מחכה לעידכון....

ואתה מתכוון לצבוע את כל המארז בשחור?

כנראה כתבת את זה אבל לא קלטתי תוך כדי קריאה..... ;D

ד"א- המבריק יפה יותר...

עריכה:

ETB, הפרספקט לא כחול, זה הניילון הכחול שמגן על הפרספקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד! חיתוכים יפים ונקיים! אני דווקא אהבתי את הצבע המבריק, אבל המט לא פחות יפה..

השימוש בפרספקס הכחול בהחלט מקורי ועדיף לדעתי על שימוש בצבע כחול רגיל, יותר נקי, וכמו ששמת לב אני אוהב עבודות נקיות ;)

אז יאללה מחכה לעידכון, בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועה מעולה, אהבתי את הפרספקט הכחול.

עם הפרספקס בתוכו (עוד לא הורדתי את הניילון של ההגנה - זה כחול אז זה נותן אפקט נחמד). צריך עוד לצבוע את הבית של הכפתור למשהו אחר:

MOD2407%20017.jpg

זה הנילון של ההגנה על הפרספקס. הפרספקס שקוף כמובן, צר לי לאכזב אתכם. אבל יש תאורת לדים אולטרא ברייט כחולים מלמטה. הרבה יותר טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד!!!

אני כבר רואה שיש שיפור עצום בכמה חודשים האחרונים ברמת הפרוייקטים פה באתר... Mission Accomplished!

אני מקווה שנמשיך לראות כמה שיותר פרוייקטים כאלו!

חזק ואמץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...