חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובה לראות 19 מעלות למעבד P-4 3.2 ללא מים

orenliat

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואו נרגיע את הדיון הזה אחת ולתמיד - אני לא רוצה לדבר על הדברים שהעלה נועם על המשתמש הראשון שאוהד את המוצר הזה.

אני רוצה רק להבין כמה דברים: מה האינטרס שלך montynet לפרסם את התוצאות, ולמה התרגזרת כל כך שפיקפקו בהם ?

שנית אני אישית אאמין לתוצאות של הבדיקות שלך כל עוד יהיו יותר פרטים עליהם כגון טמפ סביבה מפרט המחשב, דגם מדוייק, שינויים במערכת מתחים וכ"ן (כמו בכל ביקורת שצכבדת את עצמה).

אני אישית יודע ממקור ראשון על הערכה עצמה ועל קיומה אצל אדם אחד מצוות האתר לביקורת, יתר על כן משיחות עם נציג החברה בתערוכת המחשבים שנערכה לא מזמן אני יודע לא מעט דברים על הערכה ועל כך שהיא אינה מורידה את הטמפ' של המעבד מתחת לטמפ' הסביבה על כן האפשרות ההגיונית היחידה שעשית את הבדיקה בטמפ סביבה של 19 מעלות. (או שינית כמה דברים במערכת וקיצרת את בקר הטמפרטורה הפנימי - דבר שהוא אפשרי).

גם אני יודע משיחה עם מנהל החברה על כך שזה לא אמור לרדת מטמפרטורת החדר .

אבל בפועל זה כן .... אני לא יודע למה .... לא קיצרתי כלום והמוצר מותקן בדיוק כמו שהוא מגיע מהחברה.

וליתר דיוק ..... בעל החבר מסר שזה לא בדיוק נכון העניין הזה של טמפרטורת החדר .... הכוונה היא שהקירור לא ירד מ - 20 מעלות בכדי לא ליצור מצב של עיבוי.

האם אתה מאמין שאת ה - pcprobe של לא ניתן לזייף ...... אז הבדיקה נעשתה גם איתו ועם עוד שני חיישנים נוספים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ...... אתם כנראה ממש לוזרים ...

כי מישהו אמר לכם שזה מאותו ה - ip ואתם מאמינים .

אתה צריך להיות ממש שפל בכדי לעשות כזה דבר .

המוצר מדהים .... וכנראה שהפורום הזה הוא ממש חובבני .

אז קחו טיפ קטן ...... תתבגרו .

אף אחד לא דוחף לכם כלום .

פשוט קיבלתם ביקורות על מוצר .

שיהיה לכולם חיים טובים ..... או שלא חיחיחיחיחיחיחי

למי שמעוניין להיות קצת יותר רציני .... אני מוכן לעזור .

שיפנה אלי בפרטי ויקבל את כל הפרטים שירצה.

montynet

תיראה איך אתה בעצם מוכיח לנו שאתה איזה ילד קטן וחסר חיים

תבין זה לא שכל אחד יכול להגיד שזה אותו איי פי ונאמין לו

זה מנהל מכובד באתר שכבר צבר לעצמו מוניטין של אדם שלא משקר, שלא כמוך(והוא הרבה זמן בפורום)

רק בשביל הידע שלך אנחנו הפורום הגדול ביותר בארץ בענייני מחשבים חומרה וכו.. ואנחנו ממש לא חבורה של חובבנים וכרגע הוכחנו את זה כשתפסנו אותך ולא רצנו כמו מפגרים לקנות את המוצר הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה איך אתה בעצם מוכיח לנו שאתה איזה ילד קטן וחסר חיים

תבין זה לא שכל אחד יכול להגיד שזה אותו איי פי ונאמין לו

זה מנהל מכובד באתר שכבר צבר לעצמו מוניטין של אדם שלא משקר, שלא כמוך(והוא הרבה זמן בפורום)

רק בשביל הידע שלך אנחנו הפורום הגדול ביותר בארץ בענייני מחשבים חומרה וכו.. ואנחנו ממש לא חבורה של חובבנים וכרגע הוכחנו את זה כשתפסנו אותך ולא רצנו כמו מפגרים לקנות את המוצר הנ"ל

לזה אתה לא קורה ספאם ?????

תפסתם אותי ....:) ממש בדיחה .

יאללה קדימה תסגרו את התארד הזה ..... כי זה מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב די, אני מבקש מאחד המנהלים לנעול את הת'רד הזה כי בחיים לא נגיע למקום כלשהו עם הויכוח הזה.

וחבל MONTY קנית לעצמך שם רע סתם ככה...

שוב מבקש לנעול כי חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב די, אני מבקש מאחד המנהלים לנעול את הת'רד הזה כי בחיים לא נגיע למקום כלשהו עם הויכוח הזה.

וחבל MONTY קנית לעצמך שם רע סתם ככה...

שוב מבקש לנעול כי חבל...

שם רע ???????

אני כבר מחכה בקוצר רוח לסקירה שלכם ....... כמו כן להתנצלות ענקית בעמוד הבית שלכם .....

סטייל מה שקרה עם pandas ......

את השם הרע עשיתם לעצמכם ..... חכו ותראו.

רק תבדקו כבר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים להפסיק לתת המלצות למנהלים? זה לא שהם עוצמים עיניים, הם ירצו ינעלו לא ירצו לא ינעלו

אולי הם ישאירו פתוח לקראת הreview שיכריע סופית את הת'רד המצחיק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהתעסקתם עד עכשיו בעניין אחר כנראה שכחתם את נושא התראד המקורי - המוצר...

כפי שתוכלו לראות בתמונה resize of load במצב load המערכת מגיעה לטמפרטורה של 54 מעלות. כלומר - עדיין לא מדובר באותו פלא טכנולוגי שהבטיחו לנו...

שכן המערכת סובלת מאותה בעיה כמו המערכות הקודמות - הקפיצה בין idle ל load לא מתבטאת ב 5-6 מעלות כמו בהיטסינקים סטנדרטיים אלא ב 34 מעלות.

אנחנו בכל מקרה מתכוונים לבדוק את המוצר ולסגור את העניין אחת ולתמיד. בנוגע למה שקרה כאן, אני לא מתכוון להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלוט אף אחד לא מאמין לך

אנחנו לא נובים בנושא אז חבל על הנסיון

אתה לא תקבל שום התנצלות ומספיק כבר עם דבריי השנאה

אתה יודע שיש לך 1300 הודעות ..... וזה בגלל שאתה רק מזיין את השכל פה ... וכותב סתם.

אולי תפסיק ..... מה אתה אומר ...... וחוץ מזה ממך אני ממש לא צריך התנצלות .... רק מאלה שמבינים באמת .... אתה לא מהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהתעסקתם עד עכשיו בעניין אחר כנראה שכחתם את נושא התראד המקורי - המוצר...

כפי שתוכלו לראות בתמונה resize of load במצב load המערכת מגיעה לטמפרטורה של 45 מעלות. כלומר - עדיין לא מדובר באותו פלא טכנולוגי שהבטיחו לנו...

שכן המערכת סובלת מאותה בעיה כמו המערכות הקודמות - הקפיצה בין idle ל load לא מתבטאת ב 5-6 מעלות כמו בהיטסינקים סטנדרטיים אלא ב 25 מעלות.

אנחנו בכל מקרה מתכוונים לבדוק את המוצר ולסגור את העניין אחת ולתמיד.

באמת הגיע הזמן

הגיע לציון גואל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הגיע הזמן? כבר מתחילת התרד אמרו לך שהמוצר כבר בידי מנהלי האתר והם מתכוונים להכין סקירה סתם משכת את התרד.

וThe Grey Matter צודק המוצר הזה לא כזה טוב ומבטיח כמו שאתה מנסה לתאר אותו אם בLOUD הוא מגיע ל54 מעלות מה הוא שווה הרי ב300 שקל אמור לעמוד בOC חזק ולספק למעבד כשהוא עובד על LOUD אתה יכול להשיג את אותם תוצאות וגם יותר טובות עם SP-94.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...