מזל"ט לכל הנהגים החדשים: לי, hack man, ThePorscher, Flaw. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל"ט לכל הנהגים החדשים: לי, hack man, ThePorscher, Flaw.

adamginz

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכל שאלה של כמה תאוצה רדיאלית הפורמולה יכולה להחזיק ומה רדיוס הסיבוב שלה(כמובן גם רדיוס הכיכר)

בכל מקרה, בחזרה לנושא אתם לא עשיתם שום כיכר בשום 120 קמ"ש

70 אולי....תלוי איזה אוטו ואיזה כיכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי טסט פנימי חרא! נסעתי ממש לאט, כי בדרך כלל אני נוסע מהר בשיעורי נהיגה, ממש מהר, וכל התקופה הזאת שלמדתי עם המורה שלי הוא בחיים לא העיר לי על משהו חוץ מזה שאני נוסע מהר מידיי..

והיום בטסט נסעתי ממש לאט כי אני יודע שצריך, והייתי טוב כל הטסט והייתי קצת יותר זהיר מברגיל כדי שלא ידפוק לי ברקס או משהו, ולדעתי הייתי 100%, ובסוף הטסט הוא אומר לי שאני נוהג מצויין חוץ מזה שאני קצת זהיר מידיי ואני צריך להראות שאין לי פחד, לי?? פחד בכביש?? (הייתי בטוח שהוא התכוון שעברתי)

בקיצור, הוא יצא מהאוטו והוא דיבר עם המורה שלי כמה דקות בחוץ, ואז המורה נכנס לאוטו והתחלנו לסוע והוא אומר לי, כפיר מה קרה שאתה עוצר באמצע הצומת ושאתה עוצר באמצע כיכרות?? אז אני אומר לו, מה אתה צוחק?? לא עצרתי באף כיכר ובאמת שהייתי 100% אז בקיצור הטסטר אמר לו שעצרתי בצמתים וכיכרות ואין לי מושג מאיפה הוא הביא את זה השקרן הזה!

ואז הוא אומר לי שהטסטר המניאק אמר לו שאני צריך לקחת עוד שיעור או שניים כדי להשתפשף קצת! (מניאק אני אשפשף את אחותו!)

לא משנה אז יש לי עוד שיעור ביום ראשון וביום שלישי טסט אמיתי!...

לי הטסט הפנימי כלל זקן עם סנדלים שהתחיל את זה במשפט "כמו שאתה רואה לטסטרים אין קרניים", כנראה שהוא צדק אבל ההמשך היה פחות משעשע

כששמרתי על הימין הוא צעק "אתה נצמד למכוניות חונות!"

אז ניסיתי להיות יותר אמצעי והוא התחיל לצעוק "זה דו סטרי, למה אתה נוסע באמצע הכביש!?"

אז המשכנו ועברתי צומת שהזכות קדימה שלי, הוא כמובן לאחר מכן אמר "למה אתה לא מתסכל לצדדים?!"

אז התחלתי לנסוע לאט יותר והוא "נו! נו! סע מהר, תראה קצב"

זה לא מנע ממני לעבור את הטסט הפנימי הזה, אבל אחרי הטסט הפנימי הזה יצאתי נסער ונהגתי הביתה עם עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הטסט הפנימי כלל זקן עם סנדלים שהתחיל את זה במשפט "כמו שאתה רואה לטסטרים אין קרניים", כנראה שהוא צדק אבל ההמשך היה פחות משעשע

כששמרתי על הימין הוא צעק "אתה נצמד למכוניות חונות!"

אז ניסיתי להיות יותר אמצעי והוא התחיל לצעוק "זה דו סטרי, למה אתה נוסע באמצע הכביש!?"

אז המשכנו ועברתי צומת שהזכות קדימה שלי, הוא כמובן לאחר מכן אמר "למה אתה לא מתסכל לצדדים?!"

אז התחלתי לנסוע לאט יותר והוא "נו! נו! סע מהר, תראה קצב"

זה לא מנע ממני לעבור את הטסט הפנימי הזה, אבל אחרי הטסט הפנימי הזה יצאתי נסער ונהגתי הביתה עם עצבים.

נו ברור גם אם עושים תאונה עוברים טסט פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שפקפק:

נכנסים עם הגה קלות ימינה ב 120, ואז שבירה חזקה שמאלה, האוטו מאבד אחיזה כמובן כי זה לא פורמולה 1, ואז יש היגוי יתר(זריקת תחת במילים פשוטות, חרקה במילים יותר פשוטות) שעוזר לך לעשות את הסיבוב בשלום :)

ביציאה עוד קצת גז בשביל לייצב את האוטו, עוד קצת שריפת צמיגים, וממשיכים הלאה......

והיום הייתה לי החלפה ראשונה(שיעור 17), העירו לי רק על מהירות מופרזת(כרגיל) ועל נסיעה בניוטרל(לקראת רמזור, זה הרבה יותר נוח!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכויי בחיייים!!!!

בוא נניח שהקוטר של הכיכר הוא 10 מטר(בגס לאללה)

עכשיו אתה יודע כמה מטר לוקח לאוטו להגיע מ120- קמ"ש ל-0

לפחות איזה 60 מטר(בגס לאללה)

(כמובן שאני מדבר על המהירות על ציר X מסויים שבו אתה מגיע מ120 ל-0 בהנחה שאתה פונה ימינה או שמאלה

אוייי רגע עכשיו קלטתי.... אתה מדבר על ליסוע ישר בכיכר ב120 ולא על לעשות סיבוב בכיכר

זה אפשרי לחלוטין(בכיכרות מסויימים) למרות שאני לא ממליץ

סליחה על השיעור בפיזיקה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתגיע מ 120 ל 0? אתה לא צריך לעצור

הכנתי לך שרטוט שיהיה ברור

אתה מגיע לפי החצים הם הגה קלות ימינה, ובנקודה A אתה שובר שמאלה וזורק תחת ואז יוצא עם גז מהכיכר

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד ככה, ואם הוא היה עושה תאונה אז המהירות בכלל היית עולה ל160~

לדוגמא חבר שלי לקח פנייה (שהוא אמר) על איזה 100 ונכנס בתמרור, לא קרה לו כלום וגם לא ליושבים באוטו איתו,

אבל זה מקום כל כך קצר שם (איפה שאני גר) אולי פורמולה 1 היית מגיע שם ל100, בקיצור חבר אחר אומר לי

שהם לא נסעו יותר מ60.

אתם מבינים אנשים אוהבים להגזים.

אתמול יצאתי לעוד סיבוב של שעה וחצי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי שהמהירות תרד ל-0 התכוונתי שהיא תרד ל-0 ברכיב מסויים של של המהירות אבל זה רק במידה ואתה עודה ממש פניה ולא נוסע ישר

במקרה שלך אתם חוצים את הכיכר ישר ואם הכיכר מספיק רחבה אתם יכולים גם לעבור אותה בלי לפנות כמעט

אני לא מאמין שעשיתם את זה ב120 ועד שאני לא יראה את הכיכר עצמה אני לא יוכל להגיד אם זה אפשרי או לא(לנהג מרוץ)

בקיצור חוק השלוש = נסעתם 40 קמ"ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור חוק השלוש

LOL, אני מכיר את החוק הזה בהקשר טיפה שונה :)

בכל מקרה, זאת כיכר די גדולה, בהערכה גסה(מאוד, ההערכת מרחק שלי דפוקה לגמרי) בערך 15 מטר אני חושב.

מי שמכיר לפני אחוזות הנשיא ברחובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...