מזל"ט לכל הנהגים החדשים: לי, hack man, ThePorscher, Flaw. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל"ט לכל הנהגים החדשים: לי, hack man, ThePorscher, Flaw.

adamginz

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שמור מנסה להגיד זה: תירגע. :) אי אפשר להיכשל בטסט פנימי. אין לך מושג כמה אנשים עשו כמה טעויות בטסט הפנימי שלהם והם עברו בכל זאת.

אתה עובר בטוח. יותר שכונה מזה אין.

תשאיר את הדאגות לטסט האמיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסט פנימי זה שכונההההה... הטסט הפנימי שלי היה להסיע את המנהל ב"ס הביתה :P

חוץ מזה היום עשיתי סיבוב בשברולט שלנו היה סבבהההההה חוץ מזה שכל הזמן חיפשתי תידית הילוכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שכל הזמן חיפשתי תידית הילוכים

מעניין שאצלי זה לא קרה

לא הייתה פעם אחת מאז הטסט(ידני) ועד היום(שאני נוסע על אוטומט) שחיפשתי את ידית ההילוכים והקלאץ'

גם אני לא מבין איך זה..

חשתי שיהיה לי איזה 3 ימים של הסתגלות אבל שום דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא הפגנת ביטחון?

אני מושך ל 70 על הילוך שני באמצע כיכר עירוני :P

אם היית עושה את זה היית עכשיו six feet under ולא מדבר שטויות בפורום

ואני היום נהנתי בכיף ובסבבה מפקק בכביש עכו חיפה, רגל שמאל כבר התחילה להרדם ולכאוב לי אז במקום להמשיך לסבול כמו בשיעורים העברתי לניוטרל והרגשתי הנאה שמיימית כשרגל שמאל טיילה לה באוויר

חוץ מזה אבא שלי משגע אותי, הוא לא צועק עלי, אני צועק עליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי טסט פנימי חרא! נסעתי ממש לאט, כי בדרך כלל אני נוסע מהר בשיעורי נהיגה, ממש מהר, וכל התקופה הזאת שלמדתי עם המורה שלי הוא בחיים לא העיר לי על משהו חוץ מזה שאני נוסע מהר מידיי..

והיום בטסט נסעתי ממש לאט כי אני יודע שצריך, והייתי טוב כל הטסט והייתי קצת יותר זהיר מברגיל כדי שלא ידפוק לי ברקס או משהו, ולדעתי הייתי 100%, ובסוף הטסט הוא אומר לי שאני נוהג מצויין חוץ מזה שאני קצת זהיר מידיי ואני צריך להראות שאין לי פחד, לי?? פחד בכביש?? (הייתי בטוח שהוא התכוון שעברתי)

בקיצור, הוא יצא מהאוטו והוא דיבר עם המורה שלי כמה דקות בחוץ, ואז המורה נכנס לאוטו והתחלנו לסוע והוא אומר לי, כפיר מה קרה שאתה עוצר באמצע הצומת ושאתה עוצר באמצע כיכרות?? אז אני אומר לו, מה אתה צוחק?? לא עצרתי באף כיכר ובאמת שהייתי 100% אז בקיצור הטסטר אמר לו שעצרתי בצמתים וכיכרות ואין לי מושג מאיפה הוא הביא את זה השקרן הזה!

ואז הוא אומר לי שהטסטר המניאק אמר לו שאני צריך לקחת עוד שיעור או שניים כדי להשתפשף קצת! (מניאק אני אשפשף את אחותו!)

לא משנה אז יש לי עוד שיעור ביום ראשון וביום שלישי טסט אמיתי!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הכי טוב זה שתנהג איך שאתה יודע ואיך שהמורה שלך לימד אותך על תשנה כלום בנהיגה שלך רק בגלל שזה טסט זה רק ישפיע לרעה (ככה אני חושב)

ובקטע של הנסיעה איטית אם אתה הכביש של 60 על תסע על 40 זה יכשיל אותך בקיצור תסע איך שאתה יודע בטסט.

ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסט פנימי זה סתם משהו פורמלי

לי אפילו לא היה אחד והמורה שלי לפני הטסט סתם החתים אותי שהיה לי

המורה שלך הוא זה שיודע איך אתה נוהג ואם הוא החליט להגיש אותך הוא יודע מה הוא עושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאצלי זה לא קרה

לא הייתה פעם אחת מאז הטסט(ידני) ועד היום(שאני נוסע על אוטומט) שחיפשתי את ידית ההילוכים והקלאץ'

גם אני לא מבין איך זה..

חשתי שיהיה לי איזה 3 ימים של הסתגלות אבל שום דבר..

Well, כרגע חזרתי מנסיעה ראשונה על הקורסה של אח שלי, אוטומטית, וגם לי לא יצא "לחפש" את ידית ההילוכים או הקלאץ'. למרות שזה היה מאוד מוזר לנהוג על אוטומט. לא יודע איך להסביר את זה או מה בדיוק לא הסתדר לי, אבל זה פשוט מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי גם 120 בכיכר......

בחיים לא!!!

הייתם מתהפכים

אתם לא פורמולה אחת שיש לה אחיזת כביש כזאת

אני במין מה קרה אתם בטח נסעתם 120 וממש לפני הכיכר הוא לחץ על הברקס והסקלה עדיין הראתה 120 או משהו קרוב

אני יכול לשים מליון דולר שאין לי שלא נסעתם 120 בכיכר

כיכר המדינה אולי אבל לא בכיכר רגילה

ולא יודע איך ולמה אבל ההסתגלות שלי הייתה מושלמת על השניה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בטח התכוון לרשום "20"

אבל התפלק לו ה "1"

כי אם הוא היה באמת נוסע 120 בכיכר

הוא לא היה מצליח אפילו לסובב תהגה

הוא היה נוסע "דוך" (ישר)

==========================

עצה לכל הנהגים החדשים

אם אתם רוצים לעשות שטויות

תעשו את זה שאתם לבד במכונית

במרגשי חניה\או בכבישים נטושים-לא בעיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...