מזל"ט לכל הנהגים החדשים: לי, hack man, ThePorscher, Flaw. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל"ט לכל הנהגים החדשים: לי, hack man, ThePorscher, Flaw.

adamginz

Recommended Posts

זה הכל בצחוק מה נלחצת??

נראה לך באמת שצריך להיזהר ממני בכביש?? >:(

דרך אגב אם שכחתי אז מזל"ט לכל מי שעבר טסט ותנהגו בזהירות

ואל תנהגו ישר אחריי שאתם עושים קארטינג :-X

פה אני מסכים

כי בקארטינג אין כזה דבר חצי גז

יש או כלום או עד הסוף

ושלא נדבר על ההגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה שוב.

איזה שכונה זה אני הולך לדואר שליד הבית שלי לשלם על הרישיון אני בא והם אומרים לי שאין להם מחשבים ואי אפשר לשלם שם כלום... בעעע ואין לי איך להגיע לבתי הדואר האחרים בעיר בעעעעעעעעעע עכשיו אני צריך לחכות עד מחר כדאי לשלם על הרישיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועם, אתה מקבל את ה911- המשפחתית? אני ועמרי רוצים סיבוב.....

איזה סיבוב איתו, זה נהג מסוכן. נוסע 90 בכביש עירוני ולוקח סיבובים חדים ב60 עם 2 גלגלים. ממש איש רוצייח

מזל"ט לכל הנהגים החדשים, ותזכרו, אם אבא אומר לכם שאתם נוסעים מהר, תתעלמו, המורה אמר להפגין ביטחון 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיבוב איתו, זה נהג מסוכן. נוסע 90 בכביש עירוני ולוקח סיבובים חדים ב60 עם 2 גלגלים. ממש איש רוצייח

מזל"ט לכל הנהגים החדשים, ותזכרו, אם אבא אומר לכם שאתם נוסעים מהר, תתעלמו, המורה אמר להפגין ביטחון 8)

LOLOLOLOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציניות, אם הוא נוהג כמו שהוא עושה דברים אחרים נראה לי הוא לא עובר את ה20 בכביש בין-עירוני,, תמיד להיות בטח! (muhaha ;D

ואיזה פורש, יש לשמן צי אוטומטי, לא נאה להם 3 דוושות, הם לא מספיק גברברים לנהוג על ידני

LOLOLOLOL

מה לא? מה שלומדים מהמורה זה לא לטסט אלא לכל החיים! אז עכשיו כשהילוך שני סוחב יותר אפשר להאיץ גם אם עצלנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אני מסכים

כי בקארטינג אין כזה דבר חצי גז

יש או כלום או עד הסוף

ושלא נדבר על ההגה

זה ממש מסוכן(מנסיון)

אני יצאתי מהקארטינג וישר נסעתי הבייתה עם כמה חברים

ולקחתי סיבוב ממש חד עם גז עד הסוף והאוטו חרק כמו לא יודע מה

חבר שלי טוען שזה היה כמעט על שני גלגלים וזה ממש הרגיש כמו אימון g של אסטרונאוטים

מה שלומדים מהמורה זה לא לטסט אלא לכל החיים!

lolll

yeah right ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציניות, אם הוא נוהג כמו שהוא עושה דברים אחרים נראה לי הוא לא עובר את ה20 בכביש בין-עירוני,, תמיד להיות בטח! (muhaha  ;D 

ואיזה פורש, יש לשמן צי אוטומטי, לא נאה להם 3 דוושות, הם לא מספיק גברברים לנהוג על ידני

מה לא? מה שלומדים מהמורה זה לא לטסט אלא לכל החיים! אז עכשיו כשהילוך שני סוחב יותר אפשר להאיץ גם אם עצלנים

לא. אצל מורים אתה לומד לעבור טסט לא איך לנהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אצל מורים אתה לומד לעבור טסט לא איך לנהוג.

שששש.. המורה אמר להפגין בטחון אני נוסע על 50 בעיר ושום דבר לא יעצור אותי! גם לא הקולות העמומים שבאים לאוזן ימין והמוח בוחר להתעלם מהם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...