מפרט לשיפוטכם ב-16,000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לשיפוטכם ב-16,000 ש"ח

moskitos

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים אני לא מביין מה אתם רוצים ממני? הוא אמר מפרט ב- 16,000 ש"ח והבאתי לו.

בהודעה ששלחתי את המפרט מחשב הזה אז כתבתי לו אפילו שכדי לו להשיתמש בפחות כסף משהו כמו 8000-10,000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral אנא תחסוך מאתנו את הקשקושים שלך על מה טופ ומה לא ומה שווה כרגע ומה לא.

אני מציע לך למתן את התגובות שלך. 

זה שאני לא מסכים איתך, זה לא אומר שאתה צריך להתעצבן, וזה שאתה מתעצבן ומגיב בגסות לא הופך אותך לצודק.

אם יש לך טיעון אמיתי וחזק למה אני טועה, אז אני אשמח לשמוע. ואם אין לך אז תן לבחור לשמוע את כל נקודות המבט האפשריות ולהחליט כאשר התמונה המלאה עומדת לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופטרון 150, FX, שישים וארבע ביט 3500, 3800 הכל בזבוז כסף כרגע. מיותר לחלוטין. הרבה מאוד כסף בשביל מעט מאוד תוספת יחסית.

גם מחיר של 3,200 שקל עבור מעבד נראה לי מיותר לחלוטין. ה-3500+ הוא כמעט המעבד הכי חזק בנתיים, לא המעבד הכי חזק שאי-פעם ייצא. בהשוואה לסקוט 754 3200+ ההבדל הוא בסך הכל 300 מגה (כ-10%) הרץ ותמיכה בדואל-צ'אנל. ההבדל במחיר לעומת זאת הוא 100%.   

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מחיר של 3,200 שקל עבור מעבד נראה לי מיותר לחלוטין.

מסכים אתך ב 100%. ובשביל 10-20% מגהרץ לא צריך לשלם כל כך הרבה כסך. OC-פונצ'יק ל 3000 ואתה הרבה מעלץ. ואם לא אז תשמור את הכסף. מעבר לכך שיהיה ברור ש 10-20% מגהרץ במעבד זה ברוב האפליקציות לא אומר 10-20% יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral אנא תחסוך מאתנו את הקשקושים שלך על מה טופ ומה לא ומה שווה כרגע ומה לא.

דבר ראשון, עושה רושם שהוא מבין יותר ממך על מה טוב ומה כדאי

דבר שני, מי אתה בכלל שתדבר אליו ככה?! הוא נותן את העצה שלו. אם היאלא נראית לך, אז תגיב כמו שצריך או שאל תגיב בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הפואנטה. ברור שהניוקסל 939 יותר טוב. אבל, השאלה צריכה להיות תמיד כמה אני משלם יותר ומה אני מקבל בשביל זה. ולבסוף, עד כמה אני באמת צריך את זה. כל הדברים שאתה הצעת הם טובים אבל בגלל שהם חדשים הם מאוד מאוד יקרים ללא הצדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא הצדקה? בטח שכן. הביצועים והאוברקלוקינג של הדברים האלה מרשימים מאוד.

היחידים שמתחרים בהם הם ה- 1mb ClawHammer. אם הייתי קונה מערכת A64 עכשיו אז הייתי הולך על 939 ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...