דעות/שיפפורים למפרט ב8 אלף שקל - נערך, עמוד 2), doom 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעות/שיפפורים למפרט ב8 אלף שקל - נערך, עמוד 2), doom 3

KvodHagab

Recommended Posts

AMD 64 3200+ BOX      1,820 ש"ח   

ArcticSilver 5 3gram      30 ש"ח   

EPoX EP-8KDA3+ nVIDIA nForce3 250Gb 754-pin      965 ש"ח   

SAPPHIRE Radeon X800 Pro 256MB GDDR3 TV OUT DVI RETAIL      2,793 ש"ח   

Thermaltake Xaser Silent PurePower 480W 2-fan      493 ש"ח   

OCZ 512MB EL PC3200 400mhz Enhanced Latency Platinum Edition      1,610 ש"ח   

סה"כ      7,711 ש"ח   

זה המפרט שבחרתי

כל שאר הציוד כבר יש.. השני דברים היחידים שאני מתלבט זה אם לקחת 3000+ או 3200+

במילים אחרות

512 או 1 מגה קאש.. ומה שהולך לעזור לי לחבור זה אתם כמובן P: האם הקאש עוזר במשחקים/LOADING וכו או רק בתוכנות?

(לא בבנצמארקים, זה לא ממש חשוב לי)

ועוד התלבטות זה הלוח אם שאינ לא יודע אם לקחת את ה 8KDA3+ או J

מה ההבדלים בתכלס? (אני מתכנן RAID של 2 כונני SATA לא ויתר מזה, הJ יספיק?)

עוד שאלה, איפה ניתן להשיג 6800GT בארץ? אני רוצה או את ה GT או את ה XT, אבל לקחתי את הפרו כי זה מה שיש לדובים.. למישהו יש רעיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא כדאי לך 3200. היתרון קטן ואתה יכול בקלילות להדיע לשם מה 3000.

2) 1 מגה RAM עדיף. יש משחקים שדרשו מינימום 512 כבר לפני שנה שנתיים. עדיף ל OC במהירות 500 ולא במהירות 400.

3) J מספיק טוב. ה + נחמד אבל נותן עוד בקרי רייד שאתה לא צריך, יציאה אופטית ועוד כל מיני גאדג'טים נחמדים מאוד. תלך תראה ותחליט אם אתה מוכן לשלם על ההפרש. תקנה במקום שמביא מהיבואן הרשמי JC DATA.

4) GT ו XT יש בבנועה. לדעתי מיותר בגלל המחיר אבל אם אתה רוצה אז שמתי במפרט.

5) רייד 0 ממש לא יעזור לך. תקרא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=74291.0

6) אין לך מארז במפרט?

להלן מפרט מנועה:

דגם מחיר כמות

AMD ATHLON 64 3000+ BOX 1480 ¤ 1

EPOX 8KDA3J AMD64 670 ¤ 1

ALBATRON 6800 ULTRA 256MB 3200 ¤ 1

Thermaltake TT420 WATT APD 2-fan APFC 330 ¤ 1

Arctic Silver 5 60 ¤ 1

מחיר מזומן: 5567.8

זכרון ADATA במהירות 500 שני סטיקים של 512 מ KSP= 1220 שקל.

צורב DVD, מהירות עד X12, DVD RAM,DL מפה:

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=723

יעזור לך לגבות שלבים על RAM או דיסקים של 4.4 גיגה ולקרוא משחקים חדשים שיבואו על וסרטים....

סה"כ 5570+1220+600= 7390. כולל ULTRA וצורב מעולה. נשאר לך כסף לעלות ל +, או למארז או ספק עוד יותר יותר טוב או כל דבר אחר שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה!

אבל ששאלתי על ה 512 או 1 מגה התכוונתי לקאש של המעבד =\

אם אינ אדע בכמה הקאש משנה אז אני אדע איזה מעבד לקחת

מארז רציתי לקנות תא הציפטק אבל אין לי מושג איפה להשיג בארץ אז אינ פשוט אבנה/אזמין מחול אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש בזבוז לקחת את ה 3200. OC פצפון ואתה שם, והזכרון אחד מגה לא ממש עוזר. ועוד עם לוח של איפוקס שעליו לעשות OC זה ממש מתבקש? עדיף שתקנה ברבי לאחותך הקטנה. יהיה בזה יותר תועלת. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה, עם OC תגיע לאותו מקום אז בשביל מה? וחוץ מזה שמים כסף איפה שאתה מקבל תמורה לכסף. במעבר מ 2800 ל 3000 אתה מקבל תמורה. במעבר ל 3200, תמורה מאוד קטנה. זה שיש כסף לא אומר שצריך לזרוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- המגה-קאש מוסיף המון. חוץ מזה אני מתערב איתכם שהוא יקנה 3000+ שהוא לא ניוקאסטל וזה בכלל חבל.

- אינפרנו, זיכרון "אמיתי" ?? הזיכרון שהוא מצא זה ה- BH5 הטוב ביותר שקיים... יותר מהמושקין והקורסייר וכל השאר...

- אם קונים X800P אז רק VIVO, שמעתי אמורים להגיע... נסה למצוא והכי טוב של או GigaCube.

- הייתי לוקח ספק של אנרמקס ולא איזה TT מעאפן... קח את האנרמקס 460W ומעלה (למקרה שתלך על הנווידיה).

- X800PRO - הבחירה הטוב ביותר כיום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה, עם OC תגיע לאותו מקום אז בשביל מה? וחוץ מזה שמים כסף איפה שאתה מקבל תמורה לכסף. במעבר מ 2800 ל 3000 אתה מקבל תמורה. במעבר ל 3200, תמורה מאוד קטנה. זה שיש כסף לא אומר שצריך לזרוק אותו.

בשביל שיהיה לך גם יותר Mhz וגם יותר מטמון. אין לי ספק שזה עוזר. ולא כזה נורא לא לקנות את הכי משתלם אלא להשקיע ביותר. אם יש לך כסף אתה לא חייב ללכת על יחס מחיר\ביצועים הכי טוב. אתה יכול לקנות יותר מזה. יחס מחיר\ביצועים זה לא הכל. גם ביצועים טהורים זה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לא ציפיתי לכל כך הרב תגובות P:

אוקי עדכנתי תמפרט. זה המפרט החדש : (ואגב, מה זה הBH5? לקחתי את הזכרון הזה כי לדעתי לקחת יותר מ400 MHZ גם לOC שאני מתכנן ל64 ביט זה ביזבוז, מה גם שיש להם תיזמונים מעולים)

ואינ לא כל כך סגור מה המגה קאש מוסיף, החישוב הוא כזה או ה3000+ עםה 8kda3+ או ה3200 עם ה8kdaJ

תזכורת קטנה לגבי הOCשציינת-  MHZ אפשר להשיג בOC, קאש אי אפשר

כרגע זה המפרט :

AMD ATHLON 64 3200+ BOX      1,820 ש"ח   

EPoX EP-8KDA3J nVIDIA nForce3 250Gb 754-pin      655 ש"ח   

OCZ 512MB EL DDR PC3200 400mhz Enhanced Latency Platinum Edition      1,610 ש"ח   

ELSA GLADIAC 940Ultra NVIDIA GeForce 6800U      3,150 ש"ח   

סה"כ      7,235 ש"ח   

(הכרטיס מסך השתנה בגלל הבנצמארק של דום שיש באתר)

בקשר לספק, אני הולך לקנות את המארז הזה..

http://www.compusa.com/products/product_info.asp?product_code=297029&pfp=BROWSE

לא כתוב עם איזה ספק הוא בא אבל כתוב שזה 400W של ANTEC

השאלה אם זהי ספיק לי.. כי אינ בספק (בתכנון : 7-6 מאוריי 120 במארז , שני הארדיסקים מקסימום, וכונן אופטי אחד  - כל השאר רשום למעלה)

אם הוא לא יספיק מישהו יכול להמצליץ לי על ספק טוב מהדובים עד 500 שקל?

ואני הולך לשים את כל זה במארז DRAGON TOWER (אם רק היתי מוצא פול טאור..) ולהוסיף AUDIGY 2 LS שיש לי בבית כבר יחד עם כל שאר הציוד ההקפי בלה בלה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבנצ'ים שעושים היום לDoom3 לדוגמא, הX800P הוא way behind כל השאר..

הכרטיס הכי משתלם מבחינת ביצועים\מחיר הוא ה6800GT שמציג ביצועים דיי מרשימים בכסף ששווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם מאוד בקלות אפשר להפוך את ה6800GT לאולטה (באיחוד את האלבטרון)

וBH5 אלה ציפים מדהימים לOC ובכלל, אבל יש כמה סיבות שלא כדי לך ללכת עלהם.

1. הם צריכים המון מתח (לOC טוב משהו בסביבות ה3.2V מינימום)

2. הם מאוד יקרים

3. לOC גבוה עדיף DDR500 או אפילו 550MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שיהיה לך גם יותר Mhz וגם יותר מטמון. אין לי ספק שזה עוזר. ולא כזה נורא לא לקנות את הכי משתלם אלא להשקיע ביותר. אם יש לך כסף אתה לא חייב ללכת על יחס מחיר\ביצועים הכי טוב. אתה יכול לקנות יותר מזה. יחס מחיר\ביצועים זה לא הכל. גם ביצועים טהורים זה לא רע.

זה לא יתן לך יותר MHZ עם OC. וזה ממש מיותר.

לא שווה לשלם כמה מאות שקלים בשביל ההבדל הזה ובטח לא במערכת עם OC:

http://hwextreme.com/reviews/processor/intel_3200/page5.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...