משחה טרמית - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחה טרמית

roeiw

איזו משחה טרמית הכי טובה לדעתכם?  

959 הצבעות

1. 1. איזו משחה טרמית הכי טובה לדעתכם?

• ArcticSilver 5
    • ArcticSilver Ceramique
    • Nanotherm BLUE II
    • Cooler Master Silver
      0
    • Cooler Master Ceramic
    • SPEEZE STARS700
      0
    • Spire Stars-700
      0
    • ANTEC Silver Thermal Compound
      0
    • OCZ Ultra 5+ Silver

Recommended Posts

אורח voodooman

אפשר להישתמש ב-AS5 פשוט צריך למכור בדיוק בנקודה הנכונ ולא להישתגע אם זה ;)

יש לי AS3 אל הכרטיס מסך שלי וזה עוזר!! אני ימרח בקרוב AS5 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מתי שהבאתי את הכרטסי מסך ישר מרחתי את המ שנישאר לי מ-AS3 ועכשיו קניתי AS5 מרחתי אל המעבד עדיין לא אל הציפסט כי אין יל כוח להוציא את כל הלוח :P ובקרוב נימרח אל הכרטסי מסך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם תמרחו את ה AS5 כמו שצריך על הליבה ולא תשתוללו איתה לא יקרו נזקים וזה לא יפריע שהיא מוליכה.

בכל מקרה, מה עם הקרמיק? גם מקרר מעולה וגם לא מוליך חשמל.

לפני כמה ימים קראתי ביקורת שה OCZ נותנת אותם ביצועים כמו ה AS5 אבל לא מוליכה חשמל...
AS5 יותר טובה בקצת מננוט'רם בלו, אבל היא מוליכה חשמל ובגלל זה אני מעדיף להשתמש בננוט'רםבלו ולא ב-AS5.

הסיכון בשבילי פשוט לא שווה את הביצועים.

אז זהו, שה AS5 לא מוליכה חשמל.

http://www.arcticsilver.com/as5.htm

Not Electrically Conductive:

Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.

(While much safer than electrically conductive silver and copper greases, Silver 5 should be kept away from electrical traces, pins, and leads. While it is not electrically conductive, the compound is very slightly capacitive and could potentially cause problems if it bridges two close-proximity electrical paths.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בעניין שהיא לא מוליכה חשמל, אבל (כמו שרשום באתר שציינת), יש לה מטען חשמלי ולכן יכולה לגרום קצר כאשר באה במגע עם חשמל!

לכן...

היא כן מוליכה חשמל

הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לה מטען חשמלי? מה זה אמור להביע? אתה מתכוון שמישהו טען אותה?

מה שכתוב באתר שלהם זה שהיא לא מוליכה חשמל אבל בתנאים מתאימים, כששני מקורות מתח ממש קרובים אחד לשני, יש לה תכונות של קבל, שיכול לאחסן מתח/אנרגיה. אני די בטוח שאפילו אם נמרח אותה בין שני פינים במעבד היא לא תעשה כלום. ככלל, אבקה לא מוליכה חשמל מלבד אבקת כסף. מה שיש כאן הוא לא אבקת כסף טהורה, אלא איזה שהיא תמיסה ש80% ממנה הוא כסף. חוץ מזה, אין כזה דבר משהו שמוליך או לא מוליך, לכל חומר יש התנגדות. גם אוויר יוליך חשמל אם המתח מספיק גבוה (ברק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...