מבקש עזרה לפני שאני יעשה שטויות בקשר ל - AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה לפני שאני יעשה שטויות בקשר ל - AMD

DR_D

Recommended Posts

אז ככה שלום יש לי מחשב אינטל פנטיום 3 450 מגה ארץ לוח אם של אביט ענתיקה יחסית זיכרון 128 SDRAM צורב סמארט אנד פרנדלי 6X4X32 דיוידי של חברה אלומת שם מצלמת וידיאו ידגיטלית של אינטל כרטיס סאונד של קריאטיב 128 וזהו ממה שחשוב עכשיו השאלה שלי איזה מעבד אני צריך לקנות והאם כול החומר לעי"ל תעבוד ביחד עם החומר החדשה של חשבתי על קנית

AMD ATHOLN 1600+

על לוח אם עוד לא החלטתי כול המלצה תתקבל בברכהזיכרון הבנתי שצריך להחליץ ל DDR אז 256MB הייתי מעדיף לוח יציב כי שמעתי שיש קצת בעיות עם היציבות של אני רוצה לדעת כמה מאוררים אני צריך לקנות ויכול לחבר וכול פרט שאתם יכולים לתת לי כי תמיד דגלתי בעבודת שטח לפני הקניה אז בבקשה עזרה אשמח לקבל ממכם המלצות

שלכם

ל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכנן אוברקלוק

תמצא BUNDLE (כמה מוצרים ביחד) של

GA-7vtxh+ (לוח אם)

256 מגה, 2100 (זכרון)

וAthlon XP+ 1700.

בעיות היציבות הן קישקוש. רק שים במארז יחסית בסדר (לא צריך להגזים, אבל בינוני כזה).

אם בא לך BUNDLE יותר יקר-

GA-7VRXP

256 מגה, 2700

וAthlon 1700

(ההבדל ביניהם הוא משהו כמו 300 שקל.. לא בדקתי מחיר מדויק).

אין שום דבר שכדאי לך להשאיר מהמחשב הקודם.

אם יש לך אפשרות להשיג עוד מסך, אז בתוספת של כ500 שקלים אתה יכול שיהיו לך 2 מחשבים מרושתים.

כמובן שאם אתה בוחר להעביר, הכל יעבור חוץ מהזכרון, הלוח אם והמעבד. (DUH)

בקשר לכרטיס מסך, אתה משחק הרבה? אתה רוצה להשקיע הרבה כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר בעיות יציבות, לא תאימות. גם את זה אתם לא יודעים לקרוא?

הוא התכוון בטח לבעיות החום שסיפרו לו עליהם.

כן יש בעיות יציבות, כשמוכרים לא מנוסים שמים מאוורר פיצי של אינטל על מעבד של , היום זה כבר לא קורה. פשוט צריכים מאווררים יותר גדולים כי הם יותר מתחממים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה על התשובות המהירות אבל לא רק לזה התקוונתי אני מתכונן לקנות את החלקים בארה"ב(אני נימצא כן ברגעים אלו ממש) וראיתי את החלקים שפירטתי לעיל ביותר זול המוכר נישא לדחוף לי איזה זבל של שבחיים לא שמעתי עליו וכמה שחיפשתי לא מצאתי ממש איזכורים לטובה אז אתם אומרים גיגהביט טוב??? אני יקח אותו אבל בו נגיד ככה איזה מאוררים אני צריך לקנות וכמה ומה הם שעות העבודה רצוף שהוא יוכל לעמוד בהם??

יש לי כרטיס מסך יחסית טוב RIVA TNT 2 64MB והוא די והותיר לדרישות שלי אז למישהו אם יכול לפרט לי בדיוק איזה גיגה בייט לקנות שיתאים ל1600 אני לא מתכונן לקנות משהו חזק יותר עכשיו מה ההבדל בן דורן לאקס פי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הXP1600 או 1700, זה ממש לא משנה במחיר

עם אחד מהלוחות הבאים:

GA 7vtxh+

Ga 7vrxp

MSI KT3 Ultra

או כל לוח אם של שמבוסס על הצ'יפ

KT266A

בכלל

בקש מהמוכר רק לוחות של

KT266A

או

KT300

וקנה בהתאם (2100 ל266, 2700 ל300).

יעזור יותר אם תגיד את הלוח אם שהוא הציע ונגיד לך מה הוא שווה.

אה כן יש גם אביט ואפוקס וסויו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הXP1600 או 1700, זה ממש לא משנה במחיר

עם אחד מהלוחות הבאים:

GA 7vtxh+

Ga 7vrxp

MSI KT3 Ultra

או כל לוח אם של שמבוסס על הצ'יפ

KT266A

בכלל

בקש מהמוכר רק לוחות של

KT266A

או

KT300

וקנה בהתאם (2100 ל266, 2700 ל300).

יעזור יותר אם תגיד את הלוח אם שהוא הציע ונגיד לך מה הוא שווה.

אה כן יש גם אביט ואפוקס וסויו

בקש מהמוכר לוחות KT333, או אם אתה רוצה לחסוך KT266A...

בקשר ללוח האם, אני הייתי הולך על האסוס A7V333EA שנחשב למצויין, אם אתה לא מתכנן O\C גם בעתיד- אז הג'יגה בייט יהיה בחירה מצויינת.

תתחדש! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש לי כרטיס מסך יחסית טוב RIVA TNT 2 64MB "

בכלל לא משהו. אם אתה כבר בחו"ל תשדרג לGainward/Leadtek GeForce 4 MX440 כדי שתרגיש הבדל... כי זה ממש ייתן הבדל. המעבד זה לא הכל, שתדע.... הכרטיס מסך מאוד חשוב שתוכנות גרפיקה ומשחקים.

בקשר ללוח כבר אמרו לך, בקשר למאוורר..... יש לחברת SPIRE מאוורר עם שם הדגם 5T235B1M3 שהוא מאוורר שקט למעבדי .... דיי מומלץ אם אתה רואה אותו. אבל הוא לא לOC (אם אתה לא יודע מה זה, עזוב.....). או שפשוט קח את המאוורר שבא עם המעבד (נראה לי שגם בחו"ל אתה מקבל מאוורר עם המעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר תודה ;). עם המעבד אני מקבל מאורר אחד יספיק??(לא משנה אני יקנה שנים אוחח אפשר למות עם נדודי שנה בעיקר אחרי הטיסה טוב לא משנה עכשיו השאלה הכי חשוב ושכחתי לשאול האם אני צריך להחליף את ספק הכוח??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה על התשובות המהירות אבל לא רק לזה התקוונתי אני מתכונן לקנות את החלקים בארה"ב(אני נימצא כן ברגעים אלו ממש) וראיתי את החלקים שפירטתי לעיל ביותר זול המוכר נישא לדחוף לי איזה זבל של שבחיים לא שמעתי עליו וכמה שחיפשתי לא מצאתי ממש איזכורים לטובה אז אתם אומרים גיגהביט טוב??? אני יקח אותו אבל בו נגיד ככה איזה מאוררים אני צריך לקנות וכמה ומה הם שעות העבודה רצוף שהוא יוכל לעמוד בהם??

יש לי כרטיס מסך יחסית טוב RIVA TNT 2 64MB והוא די והותיר לדרישות שלי אז למישהו אם יכול לפרט לי בדיוק איזה גיגה בייט לקנות שיתאים ל1600 אני לא מתכונן לקנות משהו חזק יותר עכשיו מה ההבדל בן דורן לאקס פי??

בשביל לשמור על המעבד בטמפרטורה טובה לך על וולקנו 7 או מוצרים אחרים של thermaltake

מבחינת שעות עבודה אני לא רואה שום סיבה למה המחשב לא יכול לעבוד 24/7 ברציפות.

ההבדל בין דיורון לXP הוא שדיורון מתאים לפלח שוק נמוך דהיינו ביצועים נמוכים

XP מתאים לפלח שוק גבוה כלומר ביצועים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמעתי מספיק וראתי דברים יותר מדי מדאיגים אז בואו בבקשה נעשה סיכום סופי של איזה חלקי חומרה יש להחליף בבקשה ממכם חוץ מלוח אם מעבד וזיכרון האם הכרטיס מסך שלי ימשיך לעבוד כרגיל האם אני צריך להחליף האם אני צריך להחליף מעבד כי הפעם נשארו לי שלושה ימים להחליט וזה צריך להיות מהיר אז בבקשה סיכום סופי מה חייבים להחליף ומה ממולץ. ???

צורב כבר לא משנה קניתי חדש די וי די חברה אלומת שם,הרדיסק לא ידוע,כרטיס מסך נוידא 2 64 מגה,סאונד בלסטאר(ראיתי שזה מגיע בילת אין עם הלוח,כרטיס רשת(גם בילט אין), אני מקווה שיש עדין יציאות וכניסות יו אס בי ו ל פי טי וכולי אתם יודעים זה חשוב יש לי נגן מפ3 שעובד עם סורק ומדפסת. ;)

שלכם

ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף מארז

תקנה אחד כבר בארץ...

אם אתה לא משחק במחשב הרבה, לא צריך להחליף כרטיס מסך.

בקשר למאוורר, אתה יכול להשאר עם הסטנדרטי, אבל אני אצטט את Ibrow

"יש לחברת SPIRE מאוורר עם שם הדגם 5T235B1M3 שהוא מאוורר שקט למעבדי .... דיי מומלץ אם אתה רואה אותו."

נשמע לי לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...