מתי בערך אמור להגיע סוקט 939 לארץ במחירים נורמלים ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי בערך אמור להגיע סוקט 939 לארץ במחירים נורמלים ?

Sting

Recommended Posts

אני מתכנן כבר למעלה מחצי שנה לקנות מחשב חדש אבל אני מנסה להיות כמה שיותר סבלני כדי לחכות לכל הדברים החדשים אבל עד מתי ???

המחשב שלי מתפגר מיום ליום (מעבד על 80c+ ,ארד-דיסק גוסס ,כבלים דפוקים ...)

ראיתי שב כבר מוכרים מחשבים כאלה אבל עדיין בתג מחיר גבוה , אז מתי אתם מעריכים שזה אמור להיגע לארץ במחיר הגיוני ?

*לפני חודשיים שאלתי את אותה שאלה בערך וענו לי שבעוד חודשיים :P

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד שהמחירים של 939 יהיו נורמליים אז כבר יצא סוקט חדש ומעבדים חדשים.. ולא יהיה לזה סוף.

אם אתה לא מרוצה מהמחשב שלך אז "תסתפק" בינתיים בסוקט 754 עם מעבד 3000 או 3200 .

אתה תהנה ותוכל להריץ משחקים כבדים לפחות בשלוש שנים הקרובות איתו. מה הבעייה אני לא מבין ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שזה אף פעם לא נגמר תמיד כדאי לקנות את ההכי חדש מבחינת הטכנולוגיה...

למשל, אם אני הייתי קונה מחשב עכשיו דוגמא , ואני יודע שיש דור חדש באופק אז לא הייתי קונה 754 כי אני ישר יתבאס בגלל שיש משהו יותר חדש

עדיף לחכות כמה חודשים ולקנות את הדור החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בפנדה אבל מאוד יקר , אבל אם תחכה יותר מדיי זמן אז תמיד ייצאו דברים חדשים ואז לא תקנה מחשב צריך להחליט

אם אתה רוצה את ההכי חדש (סוקט 939 ) אז תצטרך לשלם את המחיר .

AMD Athlon 64 3500+ (939-pin) מחיר : 3210 http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_75_894&products_id=6661

AMD Athlon 64 3800+ (939-pin) מחיר : 4570 http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_75_894&products_id=6664

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שזה אף פעם לא נגמר תמיד כדאי לקנות את ההכי חדש מבחינת הטכנולוגיה...

למשל, אם אני הייתי קונה מחשב עכשיו דוגמא , ואני יודע שיש דור חדש באופק אז לא הייתי קונה 754 כי אני ישר יתבאס בגלל שיש משהו יותר חדש

עדיף לחכות כמה חודשים ולקנות את הדור החדש...

ואני דוקא ישמח מאוד שיש אנשים שמתבאסים מזה שאין להם את הכי חדש, כי אז בדרך כלל אני קונה פצצה (דור אחד אחורה) במחיר חבל"ז... ואת מי זה מעניין מה השם שלה...

לגבי ה 939, אז היבואנים והמפיצים כבר מכינים את הדילרים ל 775 (מסיבי) ו PCIX16 וזה אומר ש לא יוכלו לשבת בשקט כי נכנסים בגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...