בעקבות האשכול הקודם - עגלת הקניות הסופית שלי ! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעקבות האשכול הקודם - עגלת הקניות הסופית שלי !

Ninja

Recommended Posts

אבל תחשוב על זה...אם הוא היה רוצה העיקר לדחוף לי איזה לוח אז הוא היה נותן לי לקחת את ה - S הרגיל שגם ככה זמין עכשיו באותו רגע במלאי,אבל הוא להפך...אני רציתי לקחת את  - S בגלל שהוא זמין עכשיו והוא שיכנע אותי שעדיף לי לחכות עוד קצת ל - S2

ולא נראה לי שהוא אמר את זה במטרה להרוויח יותר...ההבדל בינהם הוא כולה 20 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין למוכרים יש את כל העולם בבית, איך שאתה מדבר איתם על חלק הם אומרים לך שזה מה שיש להם בבית

ועוד דבר, פנדה בכבודם ובעצמם המליצו לי בחום רב לפני כמה שבועות על ה NF7-S אמרו שזה אחד הלוחות המומלצים לSOCKET A

אז איך פתאום טכנאים אומרים שיש בעיות וזה לא מומלץ? לא אוכל את זה.....

תעשה מה שאתה רוצה, רק אל תבוא אלינו בהודעות האלה

רצית המלצה? קיבלת המלצה... תעשה חושבים ותקנה מה שבא לך

אתה בא אלינו תשובות נגדיות כאילו שיש בינינו איזה וויכוח, אותו דבר עם הטכנאי שלך

אתה לא צריך להתווכח איתו, וזה חוצפה שהוא משכנע אותך על חלק אחר, תגיד לו שאתה רוצה לוח מסויים ובזה תסגור, ההחלטה היא אך ורק של הלקוח, אני לא רואה שום סיבה שטכנאי יסיט את דעתו של הקונה על מוצר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין למוכרים יש את כל העולם בבית, איך שאתה מדבר איתם על חלק הם אומרים לך שזה מה שיש להם בבית

ועוד דבר, פנדה בכבודם ובעצמם המליצו לי בחום רב לפני כמה שבועות על ה NF7-S אמרו שזה אחד הלוחות המומלצים לSOCKET A

אז איך פתאום טכנאים אומרים שיש בעיות וזה לא מומלץ? לא אוכל את זה.....

תעשה מה שאתה רוצה, רק אל תבוא אלינו בהודעות האלה

רצית המלצה? קיבלת המלצה... תעשה חושבים ותקנה מה שבא לך

אתה בא אלינו תשובות נגדיות כאילו שיש בינינו איזה וויכוח, אותו דבר עם הטכנאי שלך

אתה לא צריך להתווכח איתו, וזה חוצפה שהוא משכנע אותך על חלק אחר, תגיד לו שאתה רוצה לוח מסויים ובזה תסגור, ההחלטה היא אך ורק של הלקוח, אני לא רואה שום סיבה שטכנאי יסיט את דעתו של הקונה על מוצר אחר.

צודק אחי אבל זה בסדר הגעתי איתו להסדר שאם אני לא מרוצה מהלוח הזה הוא נותן לי להחליף ל - S הרגיל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים לגמרי שכל עוד לא הוחלף ה-NB, לגשר הדרומי ולכרטיס הקול אין שום השפעה על OC. לא נראה לי כזה הבדל גדול ומשמעותי.

לך על הלוח, הוא לא יכול להיות גרוע. זה עדיין NF7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...