6800GT - של איזו חברה..? ועוד כמה שאלות.. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800GT - של איזו חברה..? ועוד כמה שאלות..

Euthanasia

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי אני רואה שאתה עייף כבר ;D

אבל אני לא מדבר על הספק טוטאלי אני מדבר על מתחים שהספק מספק לחיבורים.

נכון שספק מעל 400W יספיק, אבל זה כמו לקנות, בוא נגיד, בקבוק קולה גדול מאוד בלי כלום בפנים ;)

כן זה גם מה שאני התכוונתי רק באמת הייתי עייף , אז לא הבנתי איך 12/25 זה קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי משהו -

אם יש לך 12+ שמעביר 25A ז"א שהוא מספק 300W נכון? אתה מחבר אותו ל-6800 GT שלוקח 105W ובזבזת רק שליש ... יש לך 195 שמתחברים לכל שאר ה-12+.... אתה צריך יותר מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא מבין אותך ואתה לא מבין אותי -

לספק יש חיבורי 3.3V, 5V, ו- 12V. בכל אחד מהם הוא מספק אמפרים שונים.

עכשיו גם שהוא מספק בהם לא קשור להספק הטוטאלי. הלוח-אם והמעבד מקבלים מה- 5V, הזיכרון מה- 3.3V והכ''מ מה- 12V לפי מיטב זיכרוני.

כמה שיותר אמפרים יהיה יותר טוב, אבל אי אפשר לגרום לספק לספק יותר אמפרים, אפשר לגרום לו לספק יותר מתחים, ובשביל זה עושים מודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם לקחת ספקים כאלה?! ספק 420W אנרמקס או אנטק יסחוב את ה6800 בלי להרגיש !

ואגב, לדעתי אל תחכו לגרסה של 6800GT של גיינוורד כי היא תהיה הרבה יותר יקרה מכל השאר! גיינוורד ידועים בכרטיסים עם איכות ללא פשרות אבל תג מחיר יקר מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

בוקר טוב ....

טומי , אמרת קודם שעדיפ לקנות 6800 GT , לא סיכמנו שעדיפ האלברטון?

אם יש לך ספק חזק כן בטח תיקנה של אלבטרון אבל אם יש לך ספק רגיל ולא ממש חזק ולא הכי איכותי שבעולם תקנה כי האו בא אם חיבור מולקס אחד...

זהו ;)

אני אישית מאוד רוצה כרטיס של BFG GT OC ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני לא מבין אותך ואתה לא מבין אותי -

לספק יש חיבורי 3.3V, 5V, ו- 12V. בכל אחד מהם הוא מספק אמפרים שונים.

עכשיו גם שהוא מספק בהם לא קשור להספק הטוטאלי. הלוח-אם והמעבד מקבלים מה- 5V, הזיכרון מה- 3.3V והכ''מ מה- 12V לפי מיטב זיכרוני.

כמה שיותר אמפרים יהיה יותר טוב, אבל אי אפשר לגרום לספק לספק יותר אמפרים, אפשר לגרום לו לספק יותר מתחים, ובשביל זה עושים מודים.

אתה צודק שנינו לא מבינים אחד את השני - אני לא התכוונתי לספק של 300W!!

בוא נגיד יש לך ספק של 400 W

ויש לך ריילים של 3.3V 5V ו-12V

עכשיו אם ה-12 נותן 25 , זה אומר שכל ה-12 (בוא נגיד יש ארבע?) מסוגלים לתת 300 W שזה 12*25...

וככה אותו דבר ל3.3 ול-5 , כמובן את מה שנשאר...

נגיד יש לך 4 , כולם לוקחים 100 וולט ביחד ומתחברים ל12 ויש לך 3 6800 שגם מתחברים ל12 וכל אחד לוקח 105 , כל מה שמתחבר לך ל12 צריך 400W , ובמקרה הזה יש לך 300 , אז הוא לא יצליח להפעיל (לא יודע אם הוא יפעיל חלק או לא יפעיל בכלל...)... מבין?

אם יש לך ספק חזק כן בטח תיקנה של אלבטרון אבל אם יש לך ספק רגיל ולא ממש חזק ולא הכי איכותי שבעולם תקנה כי האו בא אם חיבור מולקס אחד...

זהו ;)

אני אישית מאוד רוצה כרטיס של BFG GT OC ;D

זה לא קשור שאם יש לו 2 מולקסים הוא צריך יותר כח.... הוא לוקח כוח כמו כל GT אחר...

THE UNKNOWN צודק אנרמקס של 400W ומעלה יספיק.

אבל האלבטרון עדיף, כי עם כל כרטיס תגיע בטוח למהירויות של האולטרא.

אתם סתם זורקים שצריך ספק של 400 , זה תלוי בשאר הדברים שיש לך במערכת וזה תלוי כמה כמה נותנים הכבלים של ה-12...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 400W איכותי יסתדר כמו כלום, 420W למי שרוצה להיות ממש  שקט ולפסול אפשרות של עומס ואי יציבות מתחים.

אל תתפסו אותי על מילה או משהו , אני לא מבסס את דבריי על משהו כי לא ניסיתי לחבר את הכרטיס או משהו (וגם לא ינסה כי אין לי כסף..  ;)) אבל אני ממש לא מאמין שהוא יצרוך כזה ספק, זה עדיין כרטיס וספקים כאלה (אנרקמס/אנטק 420W) מסוגלים נראה לי להחזיק אפילו שני חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לו מערכת בסיסית של - מעבד , לוח אם , 2 סטיקים של זכרונות , כונן קשיח , 2 מאווררי 120 (לא בסיסי אבל...) , מאוורר על המעבד - גם ספק HEC 300 W יחזיק אותו...

אבל אם יש לו פול דברים על ה-PCI ודברים מחוברים ל- ו-אם המסך מקבל חשמל דרך המחשב אז 400W לא יחזיק אותו..

ואתם לא קולטים שאפילו אם תביאו ספק של 1000W והכבלים של ה-12+ לא יספקו מספיק אז זה לא יעבוד??

ובכלל מי קונה את הכרטיס הזה בלי לעשות לו אוברקלוק?? אם יש לך מערכת בסיסית כמו שאמרתי צריך לפחות 420 של TT כדי לעשות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת טעות לחשוב שבשביל צריך ספר טוב יותר, זה ממש לא ככה, כל עוד הספק נותן מתחיםיציבים והכל הוא יסחוב גם את האצה בכייף!

420W זה ממש הגג לדעתי למה שצריך, אני חושב שגם 360W של אנרמקס יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...