קליפש פרומדיה 5.1 ?? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קליפש פרומדיה 5.1 ??

HF Integrale

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אני מכיר ת'דגם ככל הנראה...

יש לה הספק איכותי.

Hook up some good spkrz and u're done!

?...Any Recomendations

ותגיד, מה אתה אומר,כדאי ללכת על יד שניה (ומאיפה - אם אתה יודע) או לקנות משהו חדש במכרז של המדינה ? או משהו כזה...

מה אתה היית עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מנסה קודם כל להשיג רמקולים ישנים מה Relatives... אח"כ הולך ליד שניה, אם הכל תפוס, הייתי ממשכן את הבית וקונה KODA.

או... שרודף אחרי דוד שלי בתחנונים שייתן לי את הציוד האיכותי שלו.

2 מגברי LEXMAN, ארבעה מונובלוקים כל אחד, 3500 וואט הספק מיירבי, שתי יחידות סאב Portable של ג'יי בי אל 1800 וואט, רמקולי עמוד של EAW 1500 וואט כל אחד עם אלמנט של 18", יש עוד כמה שטויות... לא זוכר כבר.

חשבתי להמיר את המתח בדירה לשלוש פאזות, לעשות שקע כוח של 380 וולט מעל המסך, לקחת את אחד הלקסמנים לשים את שני ה , ומיקסר פיוניר DJ-M600 לחבר הכל ל Value ולהביא את החדר ל300 דציבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסה קודם כל להשיג ישנים מה Relatives... אח"כ הולך ליד שניה, אם הכל תפוס, הייתי ממשכן את הבית וקונה KODA.

או... שרודף אחרי דוד שלי בתחנונים שייתן לי את הציוד האיכותי שלו.

2 מגברי LEXMAN, ארבעה מונובלוקים כל אחד, 3500 וואט הספק מיירבי, שתי יחידות סאב Portable של ג'יי בי אל 1800 וואט, רמקולי עמוד של EAW 1500 וואט כל אחד עם אלמנט של 18", יש עוד כמה שטויות... לא זוכר כבר.

חשבתי להמיר את המתח בדירה לשלוש פאזות, לעשות שקע כוח של 380 וולט מעל המסך, לקחת את אחד הלקסמנים לשים את שני ה , ומיקסר פיוניר DJ-M600 לחבר הכל ל Value ולהביא את החדר ל300 דציבלים.

מה ?? מה ?!?! אנ'לא שומע !!! מהההה ?!?!?! דבר יותר חזק !!! מצטער לא שומע....!! רגע אני אנמיך...!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו אחרי שצחקנו קצת, מה תעשה?

אני באמת רוצה את הפרומדיה 5.1, אז בינתיים אני אגרד משהו מקרובי המשפחה שיחליף את הח** הזה שמונח לי כאן על השולחן

(אני בבית סוף סוף)

אני לא מבין ממטר ברמקולים לבית - ריצפה או מדף...אני יודע שאני צריך משהו שיספק באסים ותופים באופן נקי בלי עיוותים עם הפרדת צלילים

טובה, כדי שהטירוף שאני שומע לא ישמע כמו קקפוניית כלים מטורפת...אתה רוצה דוגמא ?

הנה קובץ ווינאמפ שאם תפתח אותו בווינאמפ אצלך תוכל לראות (אבל כמובן לא לשמוע) איזו סוג אני שומע...

בבקשה, צירפתי קובץ תוריד אותו ותשנה את הסיומת שלו מ zip. לסיומת m3u.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסה קודם כל להשיג ישנים מה Relatives... אח"כ הולך ליד שניה, אם הכל תפוס, הייתי ממשכן את הבית וקונה KODA.

אל תקנה קודה!!

זה סינים עם שם של ארצות הברית!!

אתה רוצה הוכחה כלשהיא שהם הכי זבל שיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה קודה!!

אוקיי, אז עכשיו כשאני יודע מה לא...אולי תרמזו לי מה כן לקנות...

ללכת על ריצפה-יד-שנייה ?

או

מדף-יד-ראשונה ?

אם אתם מבינים בשמות של חברות (ולא להתחיל להסחף כאן עם פנטזיות מטורפות) אז אנא ציינו שמות.

את הכסף הגדול אוציא מאוחר יותר, בטח לקראת סוף השנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריצפה יד שניה...

כעיחקרון יש המון חברות במיוחד יד שניה שתוכל להשיג במחיר, ממליץ לך על רצפתי, אני פחות אוהב מדף, כי הרצפתים נותנים באסים משגע.. (יעני טוב..)

אבל הכי חשוב, תשמע אותם!

בזה אסור להתפשר.

לא עקבתי קצת, מה עושים? קונים מגבר ורמקולים? או שמתמשים בסוני שלך? (שהיא סטאריו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אל תקנה קודה!!

אני יודע אחי :lol:

אני פשוט צוחק על המחיר המופקע שלהם ב"מכרז של המדינה".

כל הרמקולים שהם מוכרים שם הם במחירים מופקעים והם פשוט זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריצפה יד שניה...

כעיחקרון יש המון חברות במיוחד יד שניה שתוכל להשיג במחיר, ממליץ לך על רצפתי, אני פחות אוהב מדף, כי הרצפתים נותנים באסים משגע.. (יעני טוב..)

אבל הכי חשוב, תשמע אותם!

בזה אסור להתפשר.

לא עקבתי קצת, מה עושים? קונים מגבר ורמקולים? או שמתמשים בסוני שלך? (שהיא סטאריו)

היי,

קונים , ככל הנראה יד-שניה, שיספקו איכות טובה, בעיקר באסים נמוכים ועמוקים ושידעו להפריד את הצלילים כמו שצריך, עד שנמצא פתרון לפרומדיה 5.1 לקראת סוף השנה ...

אה, הסוני היא מיני מערכת (מערכת מיני) דגם FH-B170 , תדפדף טיפה אחורה, נתתי תיאור ממצה...

אז אתה אומר יד שניה? מכיר חנויות במרכז שמוכרות יד שניה ? לחפש דגם ספציפי ?

אני לא מבין בזה ממטר.

אני יודע שלפני 1000 שנה מצאו חן בעיני רמקולי ריצפה של Phaze (או Phase) מדגם T7 ... השאלה היא אם החברה הזו עדיין קיימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אם אתה הולך על יד שניה, דאג לשמוע את הרמקולים לפני שאתה רוכש אותם וגם רצוי להסיר את הגריל כדי לראות אם אין כל מיני "הפתעות" חבויות מאחוריו כגון אלמנטים קרועים, שרופים, משופצים וכן הלאה...

אתה אוהב באס, דאג ללכת על שהסאב שלהם יחסית גדול 8"-12", תסתכל בתחום היענות התדרים שלהם, רצוי מתחת ל50 הרץ בשביל תדר היענות נומינלי.

בטוח שאין לך קרובים במשפחה שמחזיקים כאלה לפני שאתה רץ לשלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך על יד שניה, דאג לשמוע את הרמקולים לפני שאתה רוכש אותם וגם רצוי להסיר את הגריל כדי לראות אם אין כל מיני "הפתעות" חבויות מאחוריו כגון אלמנטים קרועים, שרופים, משופצים וכן הלאה...

אתה אוהב באס, דאג ללכת על רמקולים שהסאב שלהם יחסית גדול 8"-12", תסתכל בתחום היענות התדרים שלהם, רצוי מתחת ל50 הרץ בשביל תדר היענות נומינלי.

בטוח שאין לך קרובים במשפחה שמחזיקים כאלה לפני שאתה רץ לשלם?

לא, כלל לא בטוח...אבל אם כבר אנחנו בנושא, אני מנסה להפיק כמה שיותר, ואם בדרכי אראה חנות מעניינת אכנס ואשאל.

מה גם שעל הרמקולים של הקרובי משפחה צריך לדעת איך להסתכל ומה לחפש...

אז אמרנו וופר בגודל 8 -12 אינצ' עם תחום הענות שמתחיל מקסימום מ 50 הרץ, כן ? עוד משהו לשים לב אליו?

בינתיים הכנתי לי ''דיסק מבחן'' עם קטעים כבדים מבחינת דרישות מרמקולים שכולל קטעים אשר מוכרים לי כמובן כדי שאוכל להשוות...!

יש לכם עוד טיפים ? (למשל,איך מזהים שעבר שיפוץ...?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה מערכת לבנתים עד שתקנה מערכת קליפש!

תקנה רמקולים חדשים או יד שניה במצב טוב, ומגבר טוב, ותאשר איתם ורק איתם!

פרומדיה SUCKS לעומת כל עם וופרים גדולים וטובים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...