קליפש פרומדיה 5.1 ?? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קליפש פרומדיה 5.1 ??

HF Integrale

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחו"ל הוא עולה 300 דולר. בארץ הוא עולה בערך 4800 ש"ח. אני לא מאמין שתקנה. בנוגע לאיפה, כנס לאתר של קליפסצ' ותחפש את היבואנים בישראל....

אתה לא ממש קורא את שאר ההודעות ,הא ?

כבר נכנסתי לאתר, ודיברתי עם היבואנים בארץ והם הודיעו לי שאין גרסה כזו (5.1) ב 220V , בהמשך בררתי עם קליפש שטענו שצפויה כזו בספטמבר 2002...(דרך אגב בחו''ל הוא עולה כ 375 דולר)

בנוסף, עשינו,היבואן ואני, הערכה על כמה זה היה עולה אילו זה היה מגיע לארץ והגענו לכ 3500 ש''ח (לחישוב המדויק דפדף אחורה) אז איך הגעת ל 4800 ש''ח ?

בקשר למערכת קולנוע ביתית:

רסיבר טוב עם DTS יעלה בסביבות ה 2500 - 3500 ש''ח לא ?

סט רמקולים שבאמת שווה משהו (ותכנסו לקרוא את הביקורות על האיכות של הפרומדיה 5.1) שכולל 4 רמקולים + סנטר + סאב ברמה - יעלו המון, לפחות את אותו הסכום..

כלומר בסה''כ הגעתי להשקעה של לפחות 5000 - 6000 ש''ח, סכום שהוא אולי לא טירוף לאודיופילים כמוני אך הוא בהחלט לא סכום אותו יש לי ... :'(

לא לשכוח שעל זה יש עוד להוסיף כרטיס קול מעולה מאחר שאני מעדיף לשמוע מהמחשב ולא מהקומפקט דיסק - שיקול של נוחות , וכסף...

(אני ננעלתי על אודיג'י, למרות שאני יודע שקיימות חלופות אחרות, ואפילו יותר זולות. שוב קראתי ה-מ-ו-ן השוואות על כרטיסי קול אלה והחלטתי על האודיג'י...)

נ.ב. אני לא זוכר מי שאל, אבל יש לי מערכת מיני של (שוב,גם את זה כתבתי בדפים הראשונים של הת'רד) היא כבר בת 9 , את הרמקולים כבר שחטתי ה CD הפסיק לעבוד וקלטות אני כבר לא שומע - היא שם רק בגלל הרמקולים שלה שעדיפים על רמקולי המחשב שמקבלים ''במתנה'' (למרות שהם W700,000 PMPO איכותיים\מהודרים\מפוארים מחק ת'מיותר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר יכול לעלות פחות מ1700 שקל ואני מדבר על אחד מהטובים. (לא JVC, שבכל מקרה יתן איכות טובה מהמגבר המעפן על הקליפש.)

רמקולים, אפשר לסגור סט בפחות מ2500 שקל, שיתנו איכות שהקליפש לא שמעו עליהה, ואפשר לסגור ב1500-1000 שקל בדגמי השוק היותר נמוך, שגם יכלו את הקליפש בכל מתב. הסטים כוללים סראונד מלא כולל סנטר.

תבין, הסאונד ישמע לגמרי אחרת.

מתי שמשהו קונה למחשב, כמו ADA880, זה קניה יחסית טובה, כי אני לא מאמין שהוא יוכללהעמיד סט סראונד או אפילו סטאריו חדש בתקציב הזה.

אבל אתה תעשה טעות ענקית אם תקנה את הקליפס במקום מערכת אמיתית עם עץ!

בלי תבות תהודה, קשה מאוד להפיק בס איכותי, ושאתה משלם 4000 שקל, אתה רוצה לשמוע באסים נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר יכול לעלות פחות מ1700 שקל ואני מדבר על אחד מהטובים. (לא JVC, שבכל מקרה יתן איכות טובה מהמגבר המעפן על הקליפש.)

רמקולים, אפשר לסגור סט בפחות מ2500 שקל, שיתנו איכות שהקליפש לא שמעו עליהה, ואפשר לסגור ב1500-1000 שקל בדגמי השוק היותר נמוך, שגם יכלו את הקליפש בכל מתב. הסטים כוללים סראונד מלא כולל סנטר.

מתי שמשהו קונה למחשב, כמו ADA880, זה קניה יחסית טובה, כי אני לא מאמין שהוא יוכללהעמיד סט סראונד או אפילו סטאריו חדש בתקציב הזה.

בלי תבות תהודה, קשה מאוד להפיק בס איכותי, ושאתה משלם 4000 שקל, אתה רוצה לשמוע באסים נכון?

אוףףף, עכשיו אני נורא מבולבל...!!!

האם לא עדיף ויותר קל לחבר שמיועדים למחשב , כמו הפרומדיה 5.1 המדוברים, לכרטיס הקול למחשב (לדוגמה - האודיג'י) ?

ואם נצא מנקודת הנחה שהם יעלו כ 3500 ש''ח בארץ (הפרומדיה) האם קיימת מערכת ''קולנוע ביתית'' שכוללת רסיבר + 4 לווינים + סנטר + סאב

שיעלו 3500 ש''ח ?? ועוד יותר חשוב - שיספקו את אותה האיכות ?? (ושוב,מי שלא קרא את הביקורת עליהם מוזמן להכנס לקישור)

אנא, חוו דעתכם...(רצוי כאלה שמתבססות על משהו... :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

טוב, נראה לי שכדאי לך לרדת מכל עניין הסטים למחשב וללכת על סט (רצפתיים, סראונד וכו'...) שיתחברו לרסיבר שכבר יש לך.

אני מאמין שהאיכות תיהיה גבוהה, הספק רציני יותר ומחיר שפחות או יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נראה לי שכדאי לך לרדת מכל עניין הסטים למחשב וללכת על סט (רצפתיים, סראונד וכו'...) שיתחברו לרסיבר שכבר יש לך.

אתה קורא למערכת מיני של (דגם FH- B170 משהו...) רסיבר ?!? ואתה מכנה עצמך ROCK 4 D ?!? ;) ??? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףף, עכשיו אני נורא מבולבל...!!!

האם לא עדיף ויותר קל לחבר שמיועדים למחשב , כמו הפרומדיה 5.1 המדוברים, לכרטיס הקול למחשב (לדוגמה - האודיג'י) ?

ואם נצא מנקודת הנחה שהם יעלו כ 3500 ש''ח בארץ (הפרומדיה) האם קיימת מערכת ''קולנוע ביתית'' שכוללת רסיבר + 4 לווינים + סנטר + סאב

שיעלו 3500 ש''ח ?? ועוד יותר חשוב - שיספקו את אותה האיכות ?? (ושוב,מי שלא קרא את הביקורת עליהם מוזמן להכנס לקישור)

אנא, חוו דעתכם...(רצוי כאלה שמתבססות על משהו... :))

אפשר לסדר סט כזה, שיעלה כמו הפרומדיה, וישמע יותר טוב.

ו.. לך למשהו שיש לו פרומדיה בארץ, (יש כמה בפורום) תשמע אותם,

אחרי זה תרכיב לעצמך סט של ביתי, (אם אתה צריך עזרה ;) ) תלך לחנות נורמלית, תקשיב להם,

ותבחר.

אני מאמין שתעשה את הבחירה הנכונסה שתשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסדר סט כזה, שיעלה כמו הפרומדיה, וישמע יותר טוב.

ו.. לך למשהו שיש לו פרומדיה בארץ, (יש כמה בפורום) תשמע אותם,

אחרי זה תרכיב לעצמך סט של ביתי, (אם אתה צריך עזרה ;) ) תלך לחנות נורמלית, תקשיב להם,

ותבחר.

אני מאמין שתעשה את הבחירה הנכונה שתשמע.

תשמע, זה רעיון מעניין...בכלל לא חשבתי עליו...!

אבל עכשיו צריך למצוא אנשים עם פרומדיה מספיק נחמדים שיסכימו...(אני גר בגבעתיים) :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה קורא למערכת מיני של (דגם FH- B170 משהו...) רסיבר ?!? ואתה מכנה עצמך ROCK 4 D ?!? ;) ??? :o

תנחומי, לי יש את ה FH-B700 ואני סובל מכל רגע.

אמרת שיש לך רסיבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנחומי, לי יש את ה FH-B700 ואני סובל מכל רגע.

אמרת שיש לך רסיבר!

מה ?! מה פתאום ?!? תראה לי ציטוט !! :saint:

דרך אגב ROCK - מה אתה אומר שאני אקנה גדולים , יד שניה, אתה יודע, ואחבר אותם לסוני המעפנה ?

משהו בן פחות מ 9 שנים, רמקולי מדף כאלה באיזה 200 -300 ש''ח ? שפעם נחשבו איכותיים...עד שקליפש יחליטו להביא גרסת 220V

או שאצליח להבריח עם מישהו כזו לארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו הספק העבודה (אם אינך יודע במדויק, זרוק השערה) של המערכת לכל ערוץ?

אני זוכר שהסתכלתי פעם מאחורה ועל אחד הרמקולים היה כתוב 80W וגם על השני (מן הסתם).

אני פשוט לא בבית.

יש סיכוי שתוכל להסיק מהמידע הזה משהו ? אתה יודע מה ? אני נכנס לשוטט ולהפוך קצת את הרשת ואולי למצוא קצת פרטים על הדבר הזה

(משהו שיצא בערך בשנת 1991 - 1992...אני חושב)

עידכון:

אם לשפוט לפי תחתית ההיצע של סוני כיום בשוק מערכות המיני - אז ההספק הוא משהו כמו 100W - 120W סה''כ (60W X 2).

שלחתי להם מייל שיבררו לי את הנתונים הטכניים

נראה מתי אקבל תשובה (הם עדיין ישנים בשעה כזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נראה לי שיש לך דגם נדיר... כסוף כזה? או שחור עם מרובעים? כמו של הכושים מהארלם.

חבר שלי מחזיק אחת מאותה סידרה שיצאה בשנת 89 או 88, עם ראש מתהפך בשני ה Deckz, קומפקט 1-BIT עם ממיר D/Aכפול.

משהו איכותי...

בכל מקרה חיברתי למיני שלי 2 בוקסות של KEF מלפני 18 שנה... שמעו פי3וץ עד שנשפכה קולה על הימני והלך כל העסק.

המיני התחילה להשתגע, איזה סרט... החבר הנכה הזה, אפילו להניח כוס הוא לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש לך דגם נדיר... כסוף כזה? או שחור עם מרובעים? כמו של הכושים מהארלם.

חבר שלי מחזיק אחת מאותה סידרה שיצאה בשנת 89 או 88, עם ראש מתהפך בשני ה Deckz, קומפקט 1-BIT עם ממיר D/Aכפול.

משהו איכותי...

בכל מקרה חיברתי למיני שלי 2 בוקסות של KEF מלפני 18 שנה... שמעו פי3וץ עד שנשפכה קולה על הימני והלך כל העסק.

המיני התחילה להשתגע, איזה סרט... החבר הנכה הזה, אפילו להניח כוס הוא לא יודע.

שמעןו פיצוץ לפני או אחרי הקולה ? :P ;D

מה שתיארת מאוד דומה לשלי (אפילו זהה).

בצבע שחור עם מתנתקים , ''ספקטרום אנלייזר'' , שלט עם 64 כפתורים ששולט על הכל (כולל הדאבל קאסט) , והאקוולייזר הוא ''דיגיטלי'' 7 ערוצים - כלומר יש 5 Presets ועוד 5 שאתה יכול לקבוע לבד ע''י משחק ''דיגיטלי'' (דרך השלט) עם שבעת הערוצים.

אתה מצליח להבין על מה אני מדבר ?

בוא נצא מנקודת הנחה שהיא מעל 30 וואט...מה אז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...