צריך תגובות / הערות כלפי מפרט שהכנתי (בסביבות ה-3600 ש"ח כולל חלק שעוד לא בחרתי) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך תגובות / הערות כלפי מפרט שהכנתי (בסביבות ה-3600 ש"ח כולל חלק שעוד לא בחרתי)

eliXir

Recommended Posts

אז ככה, המפרט הינו בשביל אחי הקטן. הדבר היחיד שהוא עושה במחשב זה לשחק את המשחק קאונטר סטרייק, והמחשב למטרת השגת ביצועים טובים מאוד במשחק (לאלה שמשחקים - Recoil יותר טוב, ו-100 אף פי אס STABLE).

AMD XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU

ABIT NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, LAN, USB 2.0)

Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

GeIL -RAM 512MB 3200 Value Memory w/Heat Spreader

400Mhz, CAS 2.5 6-3-3 2T, 5ns, 2.5-2.8V, Aluminium Heat Spreader, 6 Layer PCB, bulk pkg

Sapphire Atlantis Radeon 9600XT 128MB DVI Retail Video Card

HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply

מארז עדיין לא בחרתי לו, סה"כ 3,303.91 ש"ח

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה למשחקים כבדים אז:

1) תקנה לפחות 5900XT (הרבה יותר חזק מ 9600XT) ואפילו תעלה ל 9800PRO. יש ב KSP בסביבות 1300 שקל.

2) לא יזיק קרור טוב למעבד עם אפשרות ל OC מתון. 2500@3200

3) אומרים פה ש 300 וואט מגעגע עם כרטיס מסך חזק. תעלה ל TT420. עולה 330 שקל בנועה.

4) קח בחשבון ש 512 יכול להגביל אותך בחלק מהמשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאונטר סטרייק זה לא משחק כבד! :)

זה משחק נורא ישן אפילו.. פשוט קצת קצת קשה לקבל שם FPS יציב.. עם מחשב סביר כמו שאני הרכבתי אפשר לקבל שם FPS יציב..

אני לא רוצה לעשות OC!

512 זה נראה לי בסדר גמור.. לכל שחקני הקאונטר מלבד כמה יוצאי דופן יש 512 DDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ועוד שבוע ורבע כשלאח שלך ימאס מהמשחק או ירצה אחד חדש?

אני מציע לך לפחות לעלות ל 5900. זה הבדל קטן במחיר ושיפור משמעותי.

כמו כן, קח נורמלי למעבד, עם OC או בלי.

זכרון תמיד תוכל להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אם לא עושים OC אז הקירור סטוק מספיק בהחלט. הוא משאיר את המעבד ב46-50 מעלות מאמץ שזה לא נורא בכלל.

ובקשר לספק הHEC 300W מעולה ולמפרט הזה זה ממש מספיק ויעשה עבודה מעולה. בקשר לכרטיס מסך אני באמת ממליץ לך לקנות 9800P ב1300 שקל שזה מחיר ממש מצחיק בשביל כרטיס מסך כל כך חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד JC? אם הקרור סטוק כל כך טוב אז למה אני שומע מאנשים כמו לוקוס ו GNOME שהוא חרה? שאכלו איתו קש?

ואם ה 300 וואט מספיק אז למה אני שומע מאנשים עם 9800 פרו שהוא מגעגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ועוד שבוע ורבע כשלאח שלך ימאס מהמשחק או ירצה אחד חדש?

אני מציע לך לפחות לעלות ל 5900. זה הבדל קטן במחיר ושיפור משמעותי.

כמו כן, קח נורמלי למעבד, עם OC או בלי.

זכרון תמיד תוכל להוסיף.

חחח... אני והוא משחקים את המשחק הזה למעלה מ-3 שנים וזה אף פעם לא נמאס וזה גם לא יימאס.. אל תדאג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד JC? אם הקרור סטוק כל כך טוב אז למה אני שומע מאנשים כמו לוקוס ו GNOME שהוא חרה? שאכלו איתו קש?

ואם ה 300 וואט מספיק אז למה אני שומע מאנשים עם 9800 פרו שהוא מגעגע?

הקירור סטוק לא כל כך רע. שומעים מלוקוס וGNOME תלונות בגלל שאי אפשר לעשות איתו OC בגרוש. נכון שעדיף יותר חזק אבל זה לא שהמחשב לא עובד אם הקירור הזה. בקשר לספק 300W אם 9800P, ספק איכסה 300W ג'נרי מסריח (נחש למה נדבקו לו כל השימות חיבה האלה) ו9800P לא אוהבים 1 את השני והספק לא סוחב. הספק 300W של HEC הוא ספק באמת איכותי ואני מכיר כמה אנשים כבר שסוחבים איתו OC מכובד ביותר ו9800P ו9700P אם 2 הארד דיסקים, זה לא 300W ג'נרי.

אני מכיר מישהו שיש לו את הספק הזה אם:

P4 2.8

2 הארד דיסקים 1 של 5400RPM ו1 של 7200RPM

9800SE בסופטמוד לPRO

צורב וCD ROM

מאוורר smart led fan 120 מ'מ (כמו SF2 רק אם לדים)

עוד מאוורר 120 מ'מ גנרי

ושתי קטודות UV אם סאוונד control

אז מה אתה אומר, יסחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור מה שאנשים כתבו בפורום הזה מנסיון שלהם, אני לא בטוח שאתה יכול להתחייב בשביל הבחור כי אתה לא תשלם על נזק אם יקרה. אני עובד עם ספקים גנריים, מאווררים גנריים ומארזים גנריים, אבל כשאני ממליץ לאנשים אני לא לוקח צאנסים. לא עם ספק ולא עם קרור, וזה שזה עובד אצלך ואצל חבר שלך לא מבטיח כלום במיוחד לאור העובדה שהיו אנשים שהצהירו על בעיות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור מה שאנשים כתבו בפורום הזה מנסיון שלהם, אני לא בטוח שאתה יכול להתחייב בשביל הבחור כי אתה לא תשלם על נזק אם יקרה. אני עובד עם ספקים גנריים, מאווררים גנריים ומארזים גנריים, אבל כשאני ממליץ לאנשים אני לא לוקח צאנסים. לא עם ספק ולא עם קרור, וזה שזה עובד אצלך ואצל חבר שלך לא מבטיח כלום במיוחד לאור העובדה שהיו אנשים שהצהירו על בעיות.....

יפה.. אני לא ממליץ פה על ספק ג'נרי, ממש לא. הHEC 300W הוא ספק איכותי בהרבה מכל ספק ג'נרי גם 500W ואני בטוח שמספק יותר W מאשר 500 ג'נרי. התלונה היחידה ששמעתי ממנו זה מאנטולי (המנהל של techno) שיש לו

P4 2.4

abit IC7

A-DATA 1G pc4000

radeon 9700P

audigy 2 ZS

שני סידי רומים והוא לא יכול להגיע לבאס של 280. עכשיו תגיד לי אתה, נראה לך שהבנאדם הזה הולך להגיע לבאס כל כך מטורף?!

לי יש את הHEC בבית והמחשב סבבה. לא עושה בעיות בכלל ומתחים יציבים כמו סלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 9800 פרו ויש לי ספק פתטי +

הדבר היחידי בו זה השם האופטימי סאן שיין

מחזיק יפה בינתיים

למרות שיש לי חשדות לגבי זה שהוא מפריע לי לאובר קלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...