mp3 vs wma - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mp3 vs wma

talkfir

Recommended Posts

-"ב-Quality בחר ב-R3Mix Preset"

ראיתי יש גם איכות יותר גבוהה מזאת: very high qulity(q=0.כשאני בוחר בה,יש לי עכשיו עוד הרבה אפשרויות בסטריו ,בגרסה,משהו עם VBRועוד כמהדברים...ממש מסובך! (תאמת מזה אין לי כח לקרוא את ה manual..וגם ככה עוד יותר קשה לי כי זה באנגלית..קצת מתקשה עם השפה,אפילו הבבילון שיש לי ;D)

רציתי לשאול,בקשר ל Birate Min ו MAX.לראשונה נתקלתי ב2 בקשר לאיכות..בקיצור-ניסיתי כמה דברים..בינהם-מקסימום על 320,מינימום על 128.אני לוחץ אוקי,אח"כ הולך שוב להגדרות לראות עוד דברים ואפשרויות,ואני רואה שהמינימום חזר ל96..טוב,אז ניסיתי מינימום 112,לוחץ אוקי,חוזר להגדרות וזה חזר ל96..למה זה קורה? ולמה יש 2 לאיכות? מה ,הכוונה היא בעצם שה kbps יהיה בין 96 ל 320? מה שזה יחליט??..והשוותי שיר אחד שהפכתי מכאן לשיר אחד שהפכתי מה mediaplayer ב192,לא שם לב לשום הבדל..רק הגודל שהקובץ מה meia player גדול יותר בקצת מהקובץ מה cdex..

-אז למה אני לא מרגיש הבדל באיכות?(הרי זאת התוכנה שעושה את העבודה לא??)

ואני שומע באוזניות,כדי לנסות לשמוע הכי הבדלים שניתן...

ומזה ה theard priority ? ויש גם משהו jitter בזמן הריפינג..מזה? ומה אומר הerrors שהוא צובר?

יש לי רעיון פשוט יותר טוב-אם תוכל לשלוח לי screen shot של הלשוניות החשובות בהגדרות-אשמח מאד!

תודה רבה,

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=3;threadid=7978;start=10#83505 date=1019595201]

תאמת מזה אין לי כח לקרוא את ה manual..וגם ככה עוד יותר קשה לי כי זה באנגלית..קצת מתקשה עם השפה' date='אפילו הבבילון שיש לי ;D)[/quote']

אני לא רוצה להטיף, אבל אם תתאמץ קצת עכשיו זה יהפוך לקל מאוד בהמשך.

תאמין לי, כולנו עברנו את השלבים האלה :saint:

אולי תתחיל מהדף הזה, הוא נראה יותר תמציתי מה-manual המפורט של CDEX.

רציתי לשאול...

עכשיו הגיע הזמן ל-RTFM (עם חיוך :))

-אז למה אני לא מרגיש הבדל באיכות?(הרי זאת התוכנה שעושה את העבודה לא??)

ואני שומע באוזניות,כדי לנסות לשמוע הכי הבדלים שניתן...

זה תלוי בכל כך הרבה פרמטרים- איכות האוזניות, איכות כרטיס הקול שלך, היכולת האישית שלך לשמוע ניואנסים, רמת הפירוט והמורכבות של הקטע המוזיקלי שאותו אתה משווה ועוד...

ומזה...

RTFM2 (החיוך עדיין שם..)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אוקי!!! אני אקרא!! ;D ;D לאט לאט,אבל בסוף אדע כמו כל אחד..

ועוד משהו-באיזה איכות אתה ממיר דיסק? לא ראיתי ממך תגובה על זה :)

שאני חושב רגע..,אני עדיין חושב אולי כבר עדיף להתקין את MUSICMATCH וזהו?או להשתמש בMEDIAPLAYER? ב2 כפתורים אני כבר הופך לאיזה איכות שאני רוצה,wma/ /wav .(גם במדיה פלייר,חוץ מ mp3) אבל מפריע לי שאני נזכר במה שאמרת,שmusicmatch דגש מהירות לא איכות וכל זה.. ;D אמנם עד עכשיו השתמשתי בזה..לא יודע אם שמתי לב למשהו באיכות שעכשיו אתה אומר,אבל,אני אומר לעצמי שבטח עם CDEX אותם דברים יכולים להיות יותר איכותיים! וגם בכפתור אחד אפילו,פשוט צריך לסדר את כל ההגדרות הנכונות קודם,משב2 תוכנות האחרות אין כל כך הרבה הגדרות בשביל זה ;D (טוב,זה מראה באמת על מיקצועיות מצד CDEX..)אז למה לי לא להשתמש ב CDEX!? :D :D

טוב כמובן אשקול הכל שוב..ובעצם מה זה כבר משנה,זה לא סטודיו או משהו,זה סתם בשבילי.. ;)

וכמובן,תודה על כל העזרה והיכרות התוכנה :D

{[(נ.ב-והאם תוכל לשלוח לי בכל זאת screen shot מהחלון של ההגדרות רק מהלשוניות החשובות??)]}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=3;threadid=7978;start=10#84678 date=1019823894]

ועוד משהו-באיזה איכות אתה ממיר דיסק? לא ראיתי ממך תגובה על זה :)

חשבתי שהזכרתי את זה קודם... R3Mix.

...אז למה לי לא להשתמש ב CDEX!? :D :D

אני לא מצליח לחשוב על סיבה טובה אחת' date=' וכמו שזה נראה גם אף אחד מהמשתמשים האחרים.

{[(נ.ב-והאם תוכל לשלוח לי בכל זאת screen shot מהחלון של ההגדרות רק מהלשוניות החשובות??)]}

אין בכך צורך, התוכנה מגיעה out-of-the-box עם כל ההגדרות המתאימות.

ואת ההסבר לשינוי ה-Encoder כתבתי כבר בתגובה #13 של הדיון הזה.

-ניואנסים,מזה?

nuance.png

מילון רב-מילים של מלינגו

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
[' link=board=3;threadid=7978;start=0#80522 date=1019221571]

אז מה רע בWMA?

בעיקר זה:

wmt-pDRMutility-lrg.jpg

Digital Rights Management

נכון שאפשר לבטל את זה בזמן הריפינג (לא אחריו)' date=' אבל ברור לך שעל אי אפשר לסמוך והכל יכול להשתנות תוך יום.

במידה מסויימת גם על Fraunhofer אני לא סומך, אבל קשה לי לראות אותם מיישמים שינוי בחוקי ההפצה של , או במבנה הפורמט.

בעיה דומה קיימת עם פורמט התמונה GIF שהזכויות עליו בבעלות CompuServe, מרגע שהם החליטו שהם משנים את כללי המשחק, היה ברור שצריך אלטרנטיווה חופשית. למרבה השמחה, PNG הוא פורמט חופשי שעולה על GIF בכל אספקט.

מבין הפורמטים המסחריים, עדיף. הוא יחסית פתוח יותר ואין ספק שהוא הרבה יותר נפוץ מ-WMA.

וגם לא יקרה לך שתוריד רק כדי לגלות שהוא נעול למחשב שעליו נוצר... ::)

אבל אם תשאל אותי, OGG הוא העתיד.

Prog.

הדברים האלה מקבלים משנה תוקף היום, לאחר ש-Fraunhofer החליטו לשנות את כללי המשחק. אמרתי לכם! ;)

סביר שלחברות מסחריות כמו Microsoft, או לא תהיה בעיה לשלם $60000 לשנה עבור הרשיון. אבל המשמעות של זה על קהילת הקוד הפתוח יכולה להיות קשה.

זה הזמן לעבור ל-Ogg Vorbis.

שלום ולהתראות ל-, היה נחמד אבל החיים ממשיכים :hi:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ולהתראות ל-, היה נחמד אבל החיים ממשיכים

אני חושב שאתה קצת מגזים, אחרי הכל בנו כמשתמשים זה לא יפגע יותר מדי..

לא? הרשה לי להזכיר לך שרוב מנועי המשחקים המוכרים (Q3A לדוגמה) משתמשים ב , זה לא יעלה את מחיר המשחקים?

WINAMP משתמש ב DECODER , אתה חושב שיצאו גרסאות חדשות בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא? הרשה לי להזכיר לך שרוב מנועי המשחקים המוכרים (Q3A לדוגמה) משתמשים ב , זה לא יעלה את מחיר המשחקים?

אז משחקים ישתמשו בפורמט אחר..

ודבר שני אני מניח שאם הדבר לא יהיה נגיש יותר לכל מפתחי הקוד הפתוח אז המפתחים בעלי הרשיון (החברות בעלי הממון) ושקיעו בזה בגלל הפוטנציאל.. ובשוק השחור של האינטרנט יופיעו מספיק מקודדים חדשים (חוץ מזה שכבר הרבה הרבה זמן אנחנו חיים יפה מאד עם הפורמט והקידודים האחרונים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי להזכיר לך שרוב מנועי המשחקים המוכרים (Q3A לדוגמה) משתמשים ב MP3 , זה לא יעלה את מחיר המשחקים?

סביר שלא, מכיוון שתעשית המשחקים תעבור ל-Ogg Vorbis החופשי.

לעומת זאת, המחיר של נגני MP3 בחומרה (כמו מרבית הדיסקמנים ונגני ה-DVD היום) כן יעלה מעט יותר ו-"מעט" יכול להיות עניין זמני מאוד...

דווקא עם Winamp לא תהיה בעיה מכיוון שתשלום של $60,000 לשנה זניח לגמרי במונחים של חברת ענק כמו .

הבעיה תשפיע יותר על פרוייקטים חסרי גב כלכלי, כמו מרבית הנגנים ללינוקס ול-BSD*.

גם אם ההשפעה המיידית תהיה קטנה, שינוי תנאי הרשיון הוא רק תחילת ההדרדרות.

מה ש-Fraunhofer עשו כאן זה בעצם תרגיל ידוע של סוחרי סמים: קודם נותנים כמה מנות בחינם, ואז כשהקורבן מכור, מתחילים לגבות עליהן כסף.

למי שיעבור ל-OV לא תהיה בעיה, תנאי הרשיון לא מאפשרים למצב כזה לקרות.

אני חושב שהבחירה ברורה :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני חושב שהבחירה ברורה"

ואני חושב שאיבדתם תנושא, וחשוב יותר בילבלתם ו\או בולבלתם, והבחור המסכן

איבד תצפון אבל ממש!! (אתם רואים בחור שגם ככה מבולבל, ועוד מעמיסים עליו

מליון סוגים ומינים של כל מיני דברים,(דבר פשוט עשיתם ממנו פושע :lol:) בחיית אנשים)

אח שלי, כן אתה עם השם הלא ברור תקשיב!

תוריד תתוכנה הזאת

היא חופשית,פשוטה, ואפשר להמיר גם מדיסק וגם ממוסיקה שיש לך במחשב.

תבחר ב128 זה מספיק בהחלט, אם אתה רוצה יותר איכות על חשבון גודל תשתמש ב192

אבל שוב זה ממש לא קריטי!!!

MP3 עושה תעבודה מצויין, וממש אין צורך (נכון להיום) בשום דבר אחר!!!

...אז שלא יבלבלו אותך... :lol:

ב-ה-צ-ל-ח-ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...