הרכבתי כרטיס טלוויזיה ישן במחשב. איך אני אמור לחבר אותו לטלוויזיה עכשיו? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבתי כרטיס טלוויזיה ישן במחשב. איך אני אמור לחבר אותו לטלוויזיה עכשיו?

modgod

Recommended Posts

תודה אחי, אני קראתי את שני ההודעות האלה ועדיין לא הבנתי איך לחבר את הכרטיס לממיר של YES.

אלה היציאות שיש לכרטיס שלי:

untitled.jpgהיציאה שמסומנת בוורוד אין לי אותה. אני משער שאת היציאה שמסומנת בשחור אני צריך לחבר לממיר.

מה השם של היציאה שמסומנת בשחור?

עכשיו על הממיר יש לי יציאה בשם VCR ומעליה יציאה דומה בשם TV. אני צריך לחבר לאחת מהן את הכרטיס טלוויזיה?

אם כן, אז הכבל שאני אצטרך לקנות נשמע לי מאוד מוזר ועכשיו באמת אין לי מושג מאיפה לקנות אותו. אם אני אתקשר ל-YES הם יסכימו לתת לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנוכל עבד עליי בגדול (גב ממני גם 700 ש"ח בערך על המחשב שקניתי ממנו, ורק לציין עד כמה שהמחשב הישן הזה שקניתי ממנו היה מעפן, לא הייתה יציאת AGP על לוח האם).

ויש שם יציאה של S-VIDEO על הכרטיס (אני ניגשתי לאתר של LIFEVIEW ושם כתוב שהיציאה ששם, שמתחת ליציאה הכחולה היא S-VIDEO).

אז לא עדיף לי לחבר עם כבל S-VIDEO? שמעתי תהיה איכות טובה יותר.

תגידו לי בבקשה לאיזה יציאה עדיף, S-VIDEO או הצהובה? ושוב, זה לא משנה שהנוכל לא הביא לי את הכבל הדרוש, אני אקנה אחד, רק בבקשה תציינו חנות באזור המרכז שאני אוכל לקנות ממנה כבל כזה אם אתם מכירים.

ולא אמרת לי אחי, נגיד אני קונה כבל S-VIDEO (זאת אומרת שאני מחבר את הכבל ליציאת הS-VIDEO שעל הכרטיס , אז לאיזה יציאה אני מחבר את הצד השני של הכבל בממיר? ביציאת ה-VCR שנמצאת מאחורה בממיר (שמיועדת לווידאו? (פשוט נשמע לי דומה: S-VIDEO VS VIDEO).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניסת ה- video היא יותר איכותית, אבל אני לא חושב שיש לך יציאה מתאימה בממיר. לכן תצטרך כבל RCA-RCA זכר כדי לחבר את הממיר לכרטיס. אם אתה רוצה גם , קנה כבל שני RCA ל-mini PL, כך תוכל לחבר את הממיר לכרטיס הקול. המרחק יכול להוות בעיה (אני לא יודע בוודאות), אז תחכה לעוד תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי.

אתה מוכן בבקשה להביא לי תמונה של כבל RCA?

או שאני פשוט אומר למוכר שיביא לי כבל RCA זכר והוא יבין לבד?

והכבל ה-RCA הזה מתחבר ליציאה הצהובה שעל הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, מצאתי ב-ZAP רשימת כבלי RCA. האורך של הכבל הבא מתאים לי, אבל רציתי לוודא שהוא הכבל הנכון לפני שאני מזמין אותו:

http://www.plonter.com/ordernow.tmpl?item=2RCA22RCA10M&affiliate=zap

יש לו יציאות אדומות ולבנות, אז הוא לא הכבל הנכון?

וצד אחד אני מחבר לכרטיס, ואת הצד השני אני מחבר לממיר? כי יש עליו שקעים כאלה, אדומים ולבנים. וגם על הטלוויזיה יש מקדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אבל לא מצאתי כבל צהוב ב-ZAP. איפה עוד אני יכול לחפש?

ויש על הממיר של YES יציאה אחת צהובה שרשום לידה: VIDEO TV, זאת היציאה שבה אני אמור להכניס את הכבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אחים שליף בנוגע לכבלים אני די כבר הבנתי מה אני צריך לקנות:

כבל RCA (משני הצדדים יציאה צהובה) או כבל S-VIDEO RCA (מצד אחד יציאה צהובה שתתחבר לממיר ומצד שני יציאה של S-VIDEO שתתחבר לכרטיס , יש עליו S-VIDEO ד"א).

לא איכפת לי איזה כבל לקנות, אני רק רוצה לדעת מאיפה לקנותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת?????????????????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...