מה היה המחשב הראשון שלכם ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה היה המחשב הראשון שלכם ?

avihay

מה היה המחשב/המעבד הראשון שלכם ?  

381 הצבעות

1. 1. מה היה המחשב/המעבד הראשון שלכם ?

• Sinclair/Commador/Atari
    • XT
    • AT
    • מתחת למעבד 266
    • 266MHZ - 500MHZ
    • 501MHZ - 1000MHZ
    • 1001MHZ - 1400MHZ
      0
    • מעל 1400MHZ
      0

Recommended Posts

הוא לא היה שלי, אבל זה המפגש הראשון שלי עם מחשב.

לא יפה להטיל ספק באמינותם של משתמשים אחרים.(במיוחד אם אתה לא מכיר אותם ולא יודע בני כמה הם)

צודק. קבל את התנצלותי :saint:

פשוט לא הכרתי מעולם מישהו שעבד עם ה-ALTAIR וכאן שורש הספקות הראשוניים (והבלתי מבוססים) שלי.

ואם אנחנו כבר מעלים את המחשב הזה מהאוב, תוכל לספר קצת רשמים על העבודה איתו? (אם אפשר להגדיר את זה כעבודה...)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avihay,

אתה באמת חושב שכיסית את כל המחשבים האישיים שיצאו אי-פעם? :nono:

Prog.

אני יודע שלא כיסיתי את כל המחשבים, השתדלתי גם לא לנקוב בשמות יצרנים (מלבד השורה הראשונה ... שמפאת גילי ה"מופלג" אני נמנה על אחד מהם) כמו כן השתמשתי במהירויות ולא דגמי מעבד כדי לנסות לכלול כמה שיותר.

אם קצרה היריעה מלהכיל את כל סוגי המחשבים (ואני בטוח שכך) צר לי.

ואם כבר במחשבים עתיקים עסקינן ... מישהו זוכר את הקלטת התוכנות ע"י רשמקול בייתי ? מישהו זוכר את הצליל הנפלא של ההקלטה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קצרה היריעה מלהכיל את כל סוגי המחשבים (ואני בטוח שכך) צר לי.

זה בסדר :), פשוט במקום להסתבך תוסיף אופציית "אחר" בסקרים מהסוג הזה וכך כולם יוכלו להשתתף.

ואם כבר במחשבים עתיקים עסקינן ... מישהו זוכר את הקלטת התוכנות ע"י רשמקול בייתי ? מישהו זוכר את הצליל הנפלא של ההקלטה ?

בוודאי, לי זה הזכיר מאוד צליל של פקס :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא היה שלי, אבל זה המפגש הראשון שלי עם מחשב.

לא יפה להטיל ספק באמינותם של משתמשים אחרים.(במיוחד אם אתה לא מכיר אותם ולא יודע בני כמה הם)

צודק. קבל את התנצלותי :saint:

פשוט לא הכרתי מעולם מישהו שעבד עם ה-ALTAIR וכאן שורש הספקות הראשוניים (והבלתי מבוססים) שלי.

ואם אנחנו כבר מעלים את המחשב הזה מהאוב, תוכל לספר קצת רשמים על העבודה איתו? (אם אפשר להגדיר את זה כעבודה...)

Prog.

מתקבלת בהחלט.

אני מדבר אתך על גילאי 3-6 בערך, אבא שלי היה לוקח אותי לעבודה בחופשים ומושיב אותי על כל מיני מסופים מוזרים ורק יותר מאוחר ידעתי מה זה.(אני זוכר שהוא היה בצבע כחול והיה לו מנקב כרטיסים כזה עם גליל ולא ממש ידעתי מה אני עושה)

בבית היה לנו אטרי ויותר מאוחר קומדור 64 עם הקסטות הגאוניות.(יש לי אותו עד היום ;D)

היה לחבר שלי אמיגה שהפתיע אותי ברמת הגרפיקה יחסית לתקופה, אז שרצתי אצלו קצת.

אחר כך אבא שלי קנה לי XT ולמדתי ביסיק.

יש עוד הרבה אבל הבנת את הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...