מה היה המחשב הראשון שלכם ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה היה המחשב הראשון שלכם ?

avihay

מה היה המחשב/המעבד הראשון שלכם ?  

381 הצבעות

1. 1. מה היה המחשב/המעבד הראשון שלכם ?

• Sinclair/Commador/Atari
    • XT
    • AT
    • מתחת למעבד 266
    • 266MHZ - 500MHZ
    • 501MHZ - 1000MHZ
    • 1001MHZ - 1400MHZ
      0
    • מעל 1400MHZ
      0

Recommended Posts

בשנת 1993, היה לי את המחשב הראשון, למרות שכמעט ולא ידעתי כלום עליו, לא זוכר איזה מחשב זה היה בכלל...

אח"כ קניתי ועדיין יש לי אותו מחשב 166, שידרגתי לו את הזיכרון מ16 ל-48, הרד-דיסק 2 גיגה קיים, כרטיס מסך 1 מגה... ועוד...

אחלה מחשב! אני עושה עליו כל מיני ניסויים, ותמיד טוב שיהיה עוד מחשב בבית.

עריכה: שלא תבינו אותי לא נכון יש לי כרגע מחשב יותר טוב מזה... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הראשון שלי היה מלפני 10 שנה בערך...כשהייתי בת 7-8 בערך...הרבה לפני ה386 ודומיו...

פשוט אין לי מושג איך קראו לו אז...אבל זה היה עם המסך הירוק...עם הדיסקטים הגדולים בלבד...ועם משחק הצוללות הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הראשון שלי היה מלפני 10 שנה בערך...כשהייתי בת 7-8 בערך...הרבה לפני ה386 ודומיו...

פשוט אין לי מושג איך קראו לו אז...אבל זה היה עם המסך הירוק...עם הדיסקטים הגדולים בלבד...ועם משחק הצוללות הראשון...

קוראים לו XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avihay,

אתה באמת חושב שכיסית את כל המחשבים האישיים שיצאו אי-פעם? :nono:

טיפ לעתיד: בסקר עם שמות מוסיפים תמיד אופציה של "אחר", ובסקר מספרי מתחילים עם "## ומטה" ומסיימים עם "### ומעלה" (או משהו דומה).

אחרת תמיד יהיו משתתפים שלא יוכלו לבחור באף אופציה. כמו למשל בסקר הזה, איפה ה-][Apple שלי? ??? כנ"ל לגבי ה-VIC של YuvYuv או ה-ALTAIR של se7en - ואני מודה שיש לי קצת ספקות לגבי שני האחרונים... ;-)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו משחקים ישנים, אני זוכר שעברתי מהXT לAT 286 ואז המשחק אינתיפאדה ודיגר היו רצים מהר מדי(המחשב היה עושה להם KILL) הייתי צריך להשתמש באיזה תוכנה לכרטיס מסך שהיית מוריד לי אותו מSVGA לCGA כדי לשחק במשחקים האלה ודואגת שהמעבד לא יריץ את המשחקים מהר מדי. מישהו זוכר את המשחק "אינתיפאדה" מישהו אולי מוכן לעשות רפרדוקציה "אינתיפאדה 2002" או משהו? בדיוק כמו שזחזרו את DIGGER לחלונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avihay,

אתה באמת חושב שכיסית את כל המחשבים האישיים שיצאו אי-פעם? :nono:

טיפ לעתיד: בסקר עם שמות מוסיפים תמיד אופציה של "אחר", ובסקר מספרי מתחילים עם "## ומטה" ומסיימים עם "### ומעלה" (או משהו דומה).

אחרת תמיד יהיו משתתפים שלא יוכלו לבחור באף אופציה. כמו למשל בסקר הזה, איפה ה-][Apple שלי? ??? כנ"ל לגבי ה-VIC של YuvYuv או ה-ALTAIR של se7en - ואני מודה שיש לי קצת ספקות לגבי שני האחרונים... ;-)

Prog.

הוא לא היה שלי, אבל זה המפגש הראשון שלי עם מחשב.

לא יפה להטיל ספק באמינותם של משתמשים אחרים.(במיוחד אם אתה לא מכיר אותם ולא יודע בני כמה הם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו משחקים ישנים, אני זוכר שעברתי מהXT לAT 286 ואז המשחק אינתיפאדה ודיגר היו רצים מהר מדי(המחשב היה עושה להם KILL) הייתי צריך להשתמש באיזה תוכנה לכרטיס מסך שהיית מוריד לי אותו מSVGA לCGA כדי לשחק במשחקים האלה ודואגת שהמעבד לא יריץ את המשחקים מהר מדי. מישהו זוכר את המשחק "אינתיפאדה" מישהו אולי מוכן לעשות רפרדוקציה "אינתיפאדה 2002" או משהו? בדיוק כמו שזחזרו את DIGGER לחלונות?

אני זוכר אותו משחק גדול !! מחכה לגירסת 2002 משהו מתנדב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...