התלבטות קשה בין מעבדי amd - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בין מעבדי amd

yair.

Recommended Posts

ומותר שהיה סטיק 1 בלוח דואל כמו זה?

מה ההבדל בכרטיס קול לפי מה שאני רואה בשניהם-

NF7-SL ver 2.0 Nforce 2 AMD

NF7 2.0 Nforce 2

יש 5.1 בסאונד?

ותגיד הnf7 הוא הכי טוב לאוהר קלוקינג בין הלוחות שהצאנו פה?

ועד למה אני יכול להגיע באובר קלוקינג עם מפרט כמו של במעבד?

ואז זהו נראה לי שאין לי יותר שאלות

שוב תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין בעיה עם סטיק אחד בלוח של דואל.

הכרטיס קול ב SL יותר אכותי מהכרטיס קול בלי ה SL.

כן, יש 5.1 בסאונד.

כל ארבעת הלוחות טובים ל OC. אביט וגם איפוקס. אם אתה קונה איפוקס אז תראה שזה REVISION 3.1 ומעלה כי יש קצת שיפורים ללוחות.

עם ה 2500 אתה יכול להגיע לביצועים פחות או יותר של 3200 בעזרת OC. רק תראה שהמארז מאוורר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה במפרטים של האנשים בפורום אין שום בעיה לעשות OC מתון עם מה שאתה קונה. מתון זה אומר להעלת את הבאס ל 200 מ 166 (אבל לאט לאט ולבדוק לא במכה). זה יתן לך פחות או יותר ביצועים מקבילים ל AMD3200 . קח בחשבון רק שאם אתה עושה OC יכולה להיות לך בעיה עם האחריות ותעשה את זה רק אם זה נותן לך ערך מוסף אמיתי. לרוב הדברים 2500 מספיק בהחלט. אבל בכל מקרה תקנה מערכת שנותנת לך את האופציה.

OC גבוה זה אומר להעלות את הבאס מעל 200 בהרבה וזה כבר עסק הרבה יותר מסובך ודורש עוד כמה שיפורים בחומרה והרבה יותר מידע בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עוד דברים אני צריך? סתם עמניין אותי לא נראה לי שאני יצליח להוציא הרבה יותר ממההורים שלי

ומה הבעיה במערכת שלי שבגגללה אני לא יכול לעשות אובר קלוקינג יותר גבוה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל OC גבוה מאוד כבר נדרש מארז יותר טוב עם אוורור וזרימת אוויר יותר מסיבית, וספק יותר יקר, ועדיף כבר קרור יותר מסיבי, וכדאי כבר להתחיל לקנות זכרונות יותר יקרים, וצריך להתחיל לשחק עם מתחים, ו קצבי , ולאופטימיזציה של המכפלה כדאי לקנות את ה 2500 מובייל.

אבל, לטריטוריה הזאת אני ממש ממליץ לך לא להכנס כדי לקבל ביצועים יותר טובים, אלא רק אם ה OC נהיה העניין העיקרי. לא רק כי אתה צריך להעלות משמעותית את המחיר של המערכת, אלא גם כי אתה צריך הרבה יותר ידע וכי זה הרבה יותר מסוכן. זה מתחיל להיות מאוד לא כלכלי כי פשוט תקנה P4C 2.8 ותקבל ביצועים לא פחות טובים בגדול בתחומים מסויימים והרבה יותר טובים בתחומים אחרים ובפחות כסף מאשר השדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה NF7 אתה יכול להגיע ליופי של אוברקלוק

יש לו כ.קול מובנה רגיל כמו בכל לוח שתקנה היום, לא משהו מדהים ולא משהו נוראי

לאוברקלוק מעל באס 200 מומלץ לקנות זכרונות מעל DDR400,

למשל אם תקנה DDR433 תוכל להגיע לבאס 215 (ביצועים של 3600+)

קח בחשבון שזכרונות איכותיים יכולים לסחוב מעבר להגבלה שלהם, (זאת אומרת שיכול להיות שDDR400 יגיע לבאס 210 לדוגמא..)

אבל כל זה קשור לפורום ולא למפרטים.

עריכה:

integral, אתה מציג את האוברקלוקינג בתור נושא נורא יקר, וזה דיי אידיוטי.. כל הקטע של האוברקלוק זה לחסוך כסף להגיע לביצועים גבוההים עם חומרה לא יוקרתית

אם עובדים חכם, ההוצאות ממש לא משמעותיות (כמו לדוגמא לקחת חבילת TRAY ומאורר בנוסף, ספק HEC ART 300W יספיק לכל הצרכים לא צריך שום דבר יוקרתי, גם מארז לא צריך בכלל משהו רציני אם אתה עושה לו שיפורים בעצמך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא נכון במה שאמרתי?

ל OC מתון - שום בעיה, אחלה דבר, ואני הולך לעשות את זה.

ל OC יותר רציני - אין שום סיבה מלבד ה OC עצמו. כי מעבד +קרור+ שדרוג זכרונות+עוד מאווררים למארז במינימום+.... ואתה כמעט במחיר של P4 שגם לו לעשות OC מתון זה לא בעיה ואתה כבר בהרבה יותר מאשר ה 2500.

ומה עם העניין של המתחים? והתזמונים? והסכנות (החל מהיטסינקים רופפים, או סתם מאווררים שהפסיקו לעבוד בדיוק כשאתה בשרותים, וחיי מעבד מקוצרים.....).

על ה 2500 OC מתון ממש מתבקש. מעבר לזה כאתגר, תחביב, לימוד, תחרות וכו'... אחלה. אבל לא בשביל לשפר ביצועים.

עריכה: ולפי מה שאני קורא בפורום אז ה HEC 300+כרטיס מסך מכובד כבר מגעגע. אז OC רציני? ואין לו אפילו מייצב מתח, ואתה משחק עם מתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם משבשים את כל המטרה של האוברקלוק

מי צריך אוברקלוק בתור תחביב מה אין לך מה לעשות בחיים

תחרות? תחרות? זה אוברקלוקינג זה לא אולימפידה...

בכל מקרה גם אוברקלוק רציני זה לא כזה הוצאה גדולה

מספיק 433 (תוספת לא גדולה במחיר מול ה DDR400) עם VOLCANO12 (במקום לקנות חבילת BOX) ,

כמה מאוררים גנריים שאת חלקם הוצאת מספקים ישנים ואת השאר קנית ב12 שקל

המתחים באים לעזור לך ולא לגרום לסכנה, מה בדיוק קשור לזה תזמונים?, אם אתה עובד נכון גם היטסינק לא יהווה שום סכנה\בעיה..

עריכה: ולפי מה שאני קורא בפורום אז ה HEC 300+כרטיס מסך מכובד כבר מגעגע. אז OC רציני? ואין לו אפילו מייצב מתח, ואתה משחק עם מתחים.

אוקי אז אם יש לך רדאון 9800 אתה קונה TT 410W ולא HEC 300W לא רציני, שניהם נחשבים לספקים זולים ואיכותיים

OC רציני לא יערער את הספק בצורה משמעותית אתם עושים מזה יותר מידי עניין,

מייצב מתח זה לא דבר הכרחי בכלל, זאת תוספת.. יש הרבה ספקי HEC\ANTEC\ENERMAX בלי מייצבי מתח, שנחשבים לספקים סופר איכותיים

עדיין אלה ספקים שאתה צריך לקנות עם או בלי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תחרות? תפתח את העיניים? בכל העולם וגם בפורום הזה אנשים משחקים ומפרסמים ב OCDB וקונים מגדלי קרור ויוצקים בטון כדי לתמוך אותם ללוח האם וזכרונות מטורפים. וזה סבבה. עדיף מאשר שילכו מכות.

לגבי זה שאתה קוסם ומסוגל להוציא מכל דבר את המיטב בעלות 0, זה ברור לי מזמן ולכן אני מתייעץ אתך. אבל אתה צריך להבין שרוב האנשים לא כמוך. ויחברו את המאווררים הפוך, וימכרו להם ENERMAX   ב 100 שקל במקום לקנות 4 ג'נריים, ותסתכל מה OC-ים אחרים אומרים בפורום על מארזי טאוור וספקים חייתיים. והעיסוק במתחים זה כבר דבר מאוד מסוכן אם אתה לא מבין ולא מכיר את מגבלות המעבד אפילו שיש הגנות על הלוח.

עריכה: ו TT410 בתוספת למארז ואתה כבר במחיר של . עם נקודת התחלה הרבה יותר טובה. אז למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הידע אני לא מתווכח איתך, אף אחד לא צריך לעשות אוברקלוק לפני שהוא מבין מה ההשלכות ומה המשתנים שהוא צריך לשחק איתם

יש אנשים שיושבים על אוברקלוק מעל חצי שנה ורק אחרי זה נזכרים לשאול שאלות..

אני רק אומר שאם קצת חושבים, ההוצאות בין מחשב לא לאוברקלוק, ובין מחשב שכן עומד לעבור אוברקלוק.. אלה לא הפרשים גדולים

ספק איכותי אתה צריך בכל מקרה

קירור מעבר ל BOX של צריך? אז תוספת של 50 שקל לקירור שיספק אותך בא"ק רציני...

זה שאנשים קונים מאוררי מארז ב100 שקל, אני לא רוצה להגיד מה אני חושב על זה..... מאורר להיטסינק באמת שווה את ההוצאה של ה80 שקל ובזה נגמר העניין..

עבודה עם דרמל תוכל לספק לך זרימת אוויר מצויינת גם במארז מידי פשוט וזול, וברוב המקרים זאת זרימה טובה יותר מכל מארז שתמצא בשוק, ולא משנה כמה הוא יוקרתי וגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן, אני המלצתי לבחור שלא יכנס לטריטוריה של OC לא מתון. לפחות לא עד שהוא יבין כמוך.

אני פעם העברתי ביקורת על ה OC שלוקוס עושה?

עריכה: ולגבי ספק איכותי, אני יכול להתווכח אתך עם עובדות מהרבה מערכות שעובדות בלי OC. זה לא שונה בהרבה מהמאוורר ב 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא את ההודעה האחרונה שלי שוב אתה תראה שאלה דברים שכל אחד גם אם הוא לא ממש בתחום יכול לעשות\להבין לבד..

לא צריך להיות אינשטיין בשביל להבין שאין צורך ב10 סמארט פאן + ספק באטרפליי

ואם מקדישים שבוע לקריאת הודעות קיימות ופתיחת תארדים עם שאלות חשובות, עוד לפני שאתה מתחיל עם האוברקלוקינג!

אז אתה תבין טוב טוב מה המגבלות של החומרה שלך, ואתה תבין באיזה תדירות צריך לשנות מתחים, עד כמה ולמה

עריכה:

גם אם ספק ג'נריי שורד, זה לא אומר שמומלץ לעבוד איתו

לא מחליפים ספק ג'נריי רק שהוא מתחיל לעשות בעיות, אלה מראש לא קונים דברים כאלה

מוצרים כאלה בכלל לא מכניסים להשוואות רציניות של עם\בלי , אתה משווה בין מוצרים שכן מומלצים לשימוש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה לגבי מה רצוי ,אבל אתה חייב להתייחס גם למה שמצוי. ורוב האנשים לא עושים את מה שנכון.

תסתכל מה עולה בפורום כל פעם שאני רק מזכיר את המילה OC מתון ומאנשים לא חדשים בתחום. זלמנים, ומגדלי שמירה על הלוח, ומארזי טאוור, וספקים בומבסטיים, וזכרונות מטורפים, ומאוררים שיכולים להעיף בניינים באוויר.... אז מה תגיד לבן אדם שלא יודע להכנס לאתר של ולבדוק את הלוחות (וזה בסדר שהוא לא יודע). אבל אתה חייב להבין שאתה חריג בעניין (ולטובה  ;D).

עריכה: ולגבי הספק הגנרי אז יש ויש. וכמו שאמרתי קודם זה בדיוק כמו העניין עם המאווררים.

עריכה: ועוד אף פעם לא הייתי צריך להחליף ספק גנרי שאני שמתי. ורובם לא גנריים. יש עליהם שמות. וזה שלא מכירים את השם זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיי אני מרגיש כמו במפגש עם פסיכולוג

"אתה חייב שלב ראשון להבין ולהודות בעובדה שאתה חריג, לא רועי.. אתה לא כמו כולם"

זה מתחיל להפחיד אותי בן אדם...

בכל מקרה הבעיה היא לא אצל הניובים אלא בהסבר, קרה לא פעם שאחרים וגם אני, ממליצים על מוצר מסויים בלי להסביר בדיוק למה היעוד שלו

אז נכון ממליצים על הסיילנט טאוור גם לאנשים שלא בדיוק צריכים מפלצתי, אבל זה בגלל שהוא נורא זול..

גם אם איזה אירופלואו יספיק לאותו משתמש שרוצה להתנסות בא"ק אני מוצא לנכון להמליץ לו על הסיילנט טאוור שעולה כמה שקלים יותר ויכול לתת לו טמפרטורות הרבה יותר טובות שיספיקו לו גם לעוד חצי שנה אם הוא יחליט לקרוע את המעבד שלו בא"ק...

עריכה: בגלל שזה ג'נרי אי אפשר לדעת עד כמה זה טוב, הם יכולים להחזיק לך שנים (לי יש כמה וכמה "סאנשיין קומה" שנחשבים לאיכות ירודה מאוד, אבל ספציפית אלה שברשותי עובדים כבר שנים) עדיין זה לא סיבה להמליץ לקנות אותם

אותו דבר מאוררים, אם תיפול על איזה ג'נרי שזורק הרבה רוח ושנתיים לא היית צריך בכלל לשמן אותו, אתה לא יכול להגיד שכל הג'נריים ככה

יש לא מעט מקרים שג'נריים פישלו בגדול גם במערכות ללא אוברקלוק

ואמר פה לא מזמן אחד המשתמשים שה3DMARK גרם לקריסת הג'נרי שלו.. אז על ספקים כאלה לסמוך ? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...