בעיה ב- Windows XP Service Pack 1 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב- Windows XP Service Pack 1

siin

Recommended Posts

ניסיתי להוריד את הקובץ דרך ולפי עזר (אשף) ההתקנה זה יקח כשעתיים!! ויתרתי על התענוג.

חיפשתי ברשת את הקובץ להורדה ישירות לדיסק ומצאתי, הורדתי 125 מגה!

עם תחילת ההתקנה קיבלתי הודעה שלא ניתן לביצוע מפני שהמערכת במחשב דוברת עברית ולא אנגלית! הייתכן?!

מה זה משנה לעזאזל !!!

האם אפשר לקבל קישור להורדה של הקובץ ישירות לדיסק ויתאים לשפה בה המערכת משתמשת (עברית)?

המערכת חוקית לחלוטין WINXP HOME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשף מוריד 30 מגה. תסגור תוכנות שיתוף קבצים ותפעיל אותו

אבל אם אתה מעדיף להוריד פי 4, כנס ל-http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/updates/sp1/network.mspx, תבחר בhebrew ותלחץ go

תודה

כבר בהורדה, בינתיים עד שירד שאלה אליך, מה ההבדל?

האם בשתי צורות ההתקנה יותקן כ-30 מגה או להבדיל בהתקנה ישיררה מהדיסק יותקן ה-כ-ל גם דברים שאני לא צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקנה הגדולה יותר מכסה גם את הPRO ונדמה לי שגם גרסאות corporate, שגם בשבילן נדמה לי שיש הבדלים בהתקנה

בסופו של דבר יותקן לך אותו דבר, רק שההתקנה הגדולה יותר מכסה למנהלי את כל סוגי ההתקנות שהם עלולים להזדקק להן, ובגלל זה הגודל

אגב, שתי תגובות ברצף - קרא את חוקי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, שתי תגובות ברצף - קרא את חוקי הפורום

לא צריך לקרוא...

כל שעליך לעשות הוא להביט בזמני שליחת ההודעות שלי ושלך ותגלה שהאפשרות (הסבירה בהחלט) שבזמן שכתבתי את התגובה שלי אתה ביצעת שליחה של תגובתך ולכן יצא רצף של שתי תגובות רצוף. זאת הסיבה מדוע טרחתי לערוך אותה

ולהבהיר למי מיועדת התגובה, שלא תחשוב בטעות שמיועדת אליך. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא את חוקי הפורום בכל מקרה צריך.

ותמיד, גם במקרה הזה, אתה יכול פשוט לערוך את ההודעה האחרונה שלך ולהוסיף לה את מה שיש לך להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בחוק הדפוק הזה שאם אנשים לא שמו לב להודעה שלך ועובר זמן ואתה מעדכן את ההודעה עורך אותה משנה, מוסיף בעיות חדשות בנושא - אז עדיין נושא ההודעה נשאר במקומו ולא עולה בראש רשימת הת'רדים. בגלל זה כבר 4 ימים אני מחכה שמישהו יענה לי שם לאיזו שאלה פשוטה אבל אף אחד לא עונה וכבר מאתמול בלילה נושא הת'רד שלי עבר לעמוד הבא... אז עכשיו בטוח שאף אחד כבר לא יענה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...