break in?? איך ומה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

break in?? איך ומה?

ביז'ו המוס

Recommended Posts

הממברנה לא יוצאת מהמפעל גמישה לחלוטין, אז לפני שמתחילים לקרוע את האוזניות מריצים אותם (בהתחלה בווליום נמוך ולאט לאט מעלים) כיומיים.

זה משפר את גמישות הממברנה, מה שמשפר כמובן את הסאונד, ודואג שלא תהרוס את האוזניות בווליום חזק מדי בהתחלה.

אותו דבר לגבי רמקולים, רק שלרמקולים קשה לעשות ברייק אין (יש שכנים בדר"כ, אתה מעוניין לישון) אז ברמקולים תהליך הברייק אין מתבצע בעצמו תוך כדאי שאתה שומע בכמה החודשים הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני כבר יודע. אני רוצה פרטים קצת יותר מבוססים ומדויקים.

כמו: אם איזו מוסיקה אני צריך לעשות את זה.

2. מה זה בעצם עושה תכלס?

3. כמה שעות אני צריך לעשות את זה?

4. לכמה ווליום אני צריך להגיע?

וכל הטיפים ששמעתם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חורגים מהנוסא. אני רוצה לדעת את הפרטים על זה כמו שרשמתי פה בהודעה השניה. מי שלא יודע או שהוא לא הולך לענות לי על זה שלא יגיב בכלל.

רק מי שיכול להסביר לי על זה שיגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר הוטא לא שלי הקרדיט הוא לUber Scorpion

כול התהליך אמור להמשך 48 שעות בערך לפי מה שהוא אמר

"מחברים את האוזניות למקור ושמים (מומלץ , שתנצל את כל תחום התדרים של האוזניות) בהתחלה על ווליום חלש מאוד, אחרי 10 שעות מגבירים את הווליום לבינוני, אחרי עוד 10 שעות מגבירים לווליום חזק (לא חזק מדי! שלא תשרפו את האוזניות) ונותנים לאוזניות להשמיע ככה עד סוף הברייק אין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה אמור לעשות את זה ברצף בלי הפסקות נכון שזה בעסה ל"זרוק" מוצר חדש בצד למשך יומיים אבל לפי מה שהבנתי זה שווה וצריך לעשות את זה כשהוא עדיין ממש חדש ולא לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול\ היום עשיתי בדיוק מה שאמרת. שמעתי מוסיקה כל היום על ווליום חלש. אבל בלילה כיביתי את המחשב. אז אם אני ישאיר אותו דולק כל הלילה אם מוסיקה בווליום חזק זה יעשה את העבודה לא? כאילו היום מה זה משנה אם האוזניות על הראש שלי או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...