רעידת אדמה 7.7.04 17:46 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעידת אדמה 7.7.04 17:46

darkman

Recommended Posts

וואי אני חייב לדעת מתי תיהיה הדעידה "הגדולה" ככה אני יעלה לבניין גבוה!

כן..., אבל הקטע הוא שאתה צריך לרדת למטה, לא לעלות למעלה!

כי מה שעולה למעלה, חייב לרדת למטה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי בסלון בזמן הרעידה, פיזית לא הרגשתי רעידות אבל במקרה התסכלתי על המזנון על הדיוידי על הטלביזיה הכל רקד מצד לצד ל-3 שניות אבל הפעם זאת הייתה רעידה חזקה יחסית! אני אומר לאבא שלי "אבא ראית?? כל המזנון רעד !" הוא אומר לי "לא אל תדאג זה הרוח " בדיוק הוא פתח את הדלת...

עכשיו אתם תגידו שיש לי משפחה של סטלנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..., אבל הקטע הוא שאתה צריך לרדת למטה, לא לעלות למעלה!

כי מה שעולה למעלה, חייב לרדת למטה :)

ואחרי זה הוא יעלה שוב למעלה ... If u know what i mean  ;)

ד"א דודי , עם בן כזה איך לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו סך הכל שעתיים (אפילו פחות) וכבר יש 6 דפים!

למה מה קרה הייתה רעידת אדמה......

זה דווקא טוב! כי לרוב הבניינים בישראל יש איזושהי עמידות ברעידות אבל לבניינים בשטחים אין:D (חוץ משל המתנחלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק עמידות מישהו שכח את אסון וורסאי ותחשבו שיש עוד עשרות מבנים שבנויים בשיטה הזאת ובאסון הזה לא מדובר ברעידת אדמה כולה 40 איש רקדו אני לא רוצה לחשוב מה יקרה ברעידת אדמה חזקה של איזה 7 בסולם ריכטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהבניניים בארץ לא עמידים בגרוש שתיהיה פה רעידה של 8 בסולם ריכטר אז תראה מה יקרה וזה לא בדיוני כי אנחנו יושבים בדיוק על השבר אנחנו צריכים לקחת דוגמא מהיםנים אני לא זוכר איזה עיר אצלם נהרסה קליל ברעידת אדמה לפני הרבה זמן אבל הם בנו את העיר מחדש ובנו אותה חזק והתרחשו שם עוד רעידות בעוצמות של 7-8.5 ולא קרה כלום כי הם בנו חזק ונכון.

כנראה שבארץ ממחכים לאסון ורק אז יבינו את הבעיות.

דרך אגב אסון וורסאי קרה גם בגלל שיטת הבנייה הדפוקה שבה בנו את התיקרה שיטה שנפסלה בכול מדינות העולם אבל בישראל משום מה היא קיבלה אישור שיטת פלקל נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נם נם נם

אל תהיה ציני שנתיים זה לא הרבה ביחס לזה שרעידת אדמה כזאת לא הייתה כבר איזה חמש שנים נראה לי.........

אתה גררת אותי

יחזקאל, לח, יט

תספור שלוש אותיות מהר' של רעש ואז עוד שלוש מהג' של גדול ויצא לך רגע

אבל זה יכול לקרות בכל ספר.................. אבל יש עוד כמה מאות כאלו שאני לא אטרוח בכלל להתחיל עם זה כי זה ארוך מדי ואתם לא תשתכנעו וסטיתי מהנושא אז :-X :-X :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...