טירונות 02 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טירונות 02

IG

Recommended Posts

חחח... אם תגיד לי עכשיו ששאלת את זה ברצינות אני באמת חושב שאני אתעלף פה...

ואגב, אם תמשיך עם הגישה הזאת, לא תגיע רחוק..

קודם כל, אתה תופתע לגלות שבטירונות 02 אפשר להוציא פטור מכל דבר. כל דבר. החל מנעילת נעלי וכלה בהשכמה מוקדמת או מקלחת עם כולם.

לגבי הגישה, מסכים איתך. IG, יש מפקדים גרועים (אני בהחלט יכול להעיד על כך) ויש מפקדים טובים (גם על זה אני יכול להעיד), אז אל תצא מנקודת הנחה שהמפקד (רוב הסיכויים שזו תהיה מפקדת, אגב) יהיה טמבל מוחלט כי זה רק יגרום לך להנות פחות (אם בכלל) במהלך הטירונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואז מגיעים לחדר האוכל שם מחכים איזה חצי שעה עושים הקשבים( הקשב המפקד וכל החרא הזה, דרך אגב

אני קיבלתי פטור מלהגיד "כן המפקד " :))

איך לעזעזל עשית את זה??

ואיך אני יכול לקבל פטור מהשכמה מוקדמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזיין לרופא את השכל על זה שאם מעירים אותך מוקדם בבוקר אתה לא יכול לתפקד ויש לך כאבי ראש ובחילות והקאות כל היום ואז, אם יש לך מזל, אתה מקבל פטור יקיצה טבעית שאומר שאסור למפקדים להעיר אותך בבוקר ואתה חייב להתעורר לבד, מה שאומר שאתה יכול בכיף לישון עד 8-9-10 בבוקר, במקום לקום כמו מניאק ב-5 (במקרה הטוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... אם תגיד לי עכשיו ששאלת את זה ברצינות אני באמת חושב שאני אתעלף פה...

ואגב, אם תמשיך עם הגישה הזאת, לא תגיע רחוק..

למה ? ולאן אני צריך להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזיין לרופא את השכל על זה שאם מעירים אותך מוקדם בבוקר אתה לא יכול לתפקד ויש לך כאבי ראש ובחילות והקאות כל היום ואז, אם יש לך מזל, אתה מקבל פטור יקיצה טבעית שאומר שאסור למפקדים להעיר אותך בבוקר ואתה חייב להתעורר לבד, מה שאומר שאתה יכול בכיף לישון עד 8-9-10 בבוקר, במקום לקום כמו מניאק ב-5 (במקרה הטוב).

אדיר...

אתה ניסית את זה?

ואיך אפשר לקבל פטור מ"כן המפקד"

???

אגב אני מתגייס למסלול עתודאי

כלומר ב13 ביולי בתל השומר

אם מישהו גם מתגייס באותו יום מוזמן להגיב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות את עצמך טיפש ולהגיד לכולם (גם למפקדים וגם למפקדות) "כן מפקד" בלשון זכר תמיד בלי 'ה' עד שהם ישתגעו :)

עתודאים מוי כיף :D טירונות 02 עתודאים מוי מוי כיף 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיחי אני זוכר את הטירונות 02 שלי במחנה 80 :))

היה כיף מאוד , במיוחד כששלחו אותי ועוד 3 דפ"רים לשמור על איזה מוצב של הנח"ל בפרדס חנה - היה מה זה כיף :P

בקיצור, זה הכי שטויות בעולם.

אה

וצבא זה איכסה, בגלל זה עכשיו עובדים בהוט

:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני חברים שלי מתגיסים ב 13 וב 14,אני לא למרות שחבר שלי כן (כנראה הפרש הגיליאים) וגם הם הולכים ל טירונות 02 וממה שהם מספרים לי לא יקרה כלום אם תגיד למפקד לא יכול.

אחרי שקראתי את כל ה 4 עמודים הגעתי למסקנה שזה פורום של ג'ובניקים ;D שצריכים להפסיק לברוח מעבודה קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות את עצמך טיפש ולהגיד לכולם (גם למפקדים וגם למפקדות) "כן מפקד" בלשון זכר תמיד בלי 'ה' עד שהם ישתגעו :)

עתודאים  מוי כיף  :D טירונות 02 עתודאים מוי מוי כיף   8)

OWNZ! lol.gif

הרבה זמן לא צחקתי ככה(אולי חוץ מקטעים מסויימים בעונה הקודמת של מילר אדיר), וגם השקעתי וחיפשתי במיוחד ברחבי האינטרנט "lol smiley".

נ.ב

מצטער על ההתפרצות לדיון, פשוט ההיתי חייב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עתודאים מוי כיף :D טירונות 02 עתודאים מוי מוי כיף 8)

נוו באמת

אני אמצא את עצמי מנקה את השירותים כול יום שלוש פעמים אם אני יעשה את זה...

אני חושב שעדיף להגיד להם שאני לא יכול לצעוק "כן המפקד"

כי זה עושה לי בחילה שילשולים וכו'...

זה נראה לי יעבוד טוב...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה

תגיד שיש לך עור רגיש ותוציא פטור מניקוי שירותים

קח את הכל בכיף, אצלנו בטירונות עתודאים איזה אחד עשה משהו והמקפדת אמרה לו לרוץ לאיזה קיר והוא אמר לה - "אין לך משהו יותר מאתגר לתת לי"

ועוד אחד גרם למפקד להשאר שבת על זה שהוא "נטפל אליו" וסתם עיצבנו אותו.

לנו במחלקה היה עתודאי רוסי עם עברית די חלשה ככה שהוא תמיד אמר "כן מפקד" (במבטא כבד) למפקדים ומפקדות בלי 'ה' וזה היה פשוט מצחיק לראות אותם מתעצבנים ומעירים לו. נראה לי שבשלב מסויים הוא עשה את זה כבר בכוונה לעצבן, די מבדר.

אתה גם יכול לשחק אותה עם מבטא אמריקאי ולהגיד להם "כן המ-fuck head" (כן המ-פאק-האד). את הטריק הזה אבא שלי לימד אותי מאיזה אמריקאי שעשה איתו טירונות לפני איזה 30 שנה.

קיצור קח הכל באיזי ותעשה חיים, אני ממש נהנתי בטירונות עתודאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול לשחק אותה עם מבטא אמריקאי ולהגיד להם "כן המ-fuck head" (כן המ-פאק-האד). את הטריק הזה אבא שלי לימד אותי מאיזה אמריקאי שעשה איתו טירונות לפני איזה 30 שנה.

ROFL

;D ;D ;D

תגידו שווה בכלל להיות עתודאי?

או שהיה שווה לי יותר להיות בתפקיד רגיל בצבא? (חובלים)

אם מישהו עשה משהו עם העתודה שלו אז שיפרט כאן בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RaViD:" פורום של ג'ובניקים שצריכים להפסיק לברוח לעבודה קלה"???

תגיד, מתי פעם אחרונה למדת אלגברה לניארית או חדו"א 2? נראה אותך אומר עבודה קלה אחרי שתלמד את הדברים האלה... ותוציא 98 בחדו"א2...

The-Devil: זה תלוי בך: אם יש לך כוח לעוד 3\4 שנים של לימודים די קשים (ובשנה הראשונה לפחות גם לא כלכך מעניינים...) אז שווה ללכת לעתודה. אם אתה לא יכול יומים בלי אימא\ חברה\ בית ואין לך ז*ן ללמוד אז לא שווה... אבל אם אתה עתודאי, אז יש הרבה דברים שמפצים על החוסר בבית... (אני סוגר 7 שבועות :'( אבל בכל זאת, אין את ההורים על הראש ויש את החבר'ה הפסיכים... מי שלא עתודאי לא יבין... ::))

מישהו מהאנשים כאן לומד\מכיר סטודנטים להנדסת אווירונוטיקה וחלל בטכניון?

טכנית... אני... התקבלתי לפקולטה, אבל הצבא שלח אותי ללמוד הנדסת חומרים בבאר שבע... ותאמת, אני חושב שהייה לי מזל...

נוו באמת

אני אמצא את עצמי מנקה את השירותים כול יום שלוש פעמים אם אני יעשה את זה...

אני חושב שעדיף להגיד להם שאני לא יכול לצעוק "כן המפקד"

כי זה עושה לי בחילה שילשולים וכו'...

זה נראה לי יעבוד טוב...

;)

;D ;D ;D מה הקשר?

מישהו מוכן לסכם את כל הדברים שרצוי להוציא מהם פטור ואיך לעשות את זה? (במיוחד מהשטיפת שירותים וההשקמה המוקדמת... חייב את ה8 שעות שלי!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...