חוות דעת על מחשב ב11,000 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מחשב ב11,000 שקל

satan

Recommended Posts

המארז הזה לא משהו.. זרימת אוויר לא טובה ומאווררים חלשים. קח אותו רק אם אתה ממש ממש אוהב את הצורה שלו. אם אתה יכול להסתדר אם מארז קצת פחות מעוצב אבל יותר טוב אז עדיף. ובאמת במחיר של 9800XT אפשר לקנות X800PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אוהב תעיצוב של המארז ולא מצאתי מארז אחר יפה אז אני רוצה אותו וכרטיס מסך נראה לי אקח באמת x800 ראיתי בפנדס אחד שעולה 2550 של החברה elsa, היא חברה טובה? כדאי לקנות ממנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

{AMD ATHLON 64 3000+ BOX{1,360

{Albatron K8X800 ProII{869

{OCZ 1GB(512x2) DDR PC3200 400mhz Premier Series{1,346

{Western Digital SATA 240GB(120x2) 8MB{1,179

{NEC DVD Recorders 2510A DVD±R Double Layer{599

{LITE-ON DVD 16*48 Retail{218

{MITSUMI 3.5 FLOPPY DISK DRIVE - 1.44 BLACK{51

{ELSA FALCOX X80 ATI RADEON X800PRO 256MB{2,590

{ANTEC SONATA Piano Black Quiet Mid Tower{781

{LG 19 F900P NEW Flatron{1,830

סה"כ:10,842 ש"ח

ההבדל בין ה3200 ל3000 הוא מזערי, ואם לא מתוכנן אוברקלוק אז המאוורר המצוין שמגיע עם המעבד מספיק לחלוטין.

אותו הדבר לגבי הזיכרון. אם לא מתוכנן אוברקלוק אז הזיכרון ששמתי לך איננו נופל במאומה מהזיכרון שאתה שמת.

לקנות מחשב במחיר הזה רק עם 120GB זו טעות. תראה רק את המשחקים החדשים שיוצאים בDVD כמו למשל UT2004 שתופס רק בהתקנה שלו כ6GB, את הסרטים שתופסים הרבה מאד נפח, ואת השירים כמובן.

לכן שמתי לך כאן 240GB של ווסטרן דיגיטל, כאשר את שניהם מרכיבים בכניסת רייד 0 לקבלת מקסימום ביצועים.

ישנו גם יתרון בהרכבת שני הרדיסקים על פני אחד,כי אם מרכיבים רק הרדיסק אחד והוא חלילה מתקלקל, אין לך אפשרות לעבוד על המחשב (עד שהוא חוזר מהאחריות כמובן)

לעומת זאת אם יש לך שניים, גם אם אחד מהם לאחר זמן מתקלקל, תמיד ישאר את השני לעבוד איתו בנתיים.

צורב הDVD ששמת במפרט השני הוא בהחלט טוב ומשתלם, ולכן לא נגעתי בו.

את הנגן DVD החלפתי לזה של לייטאון, הנחשב הרבה יותר מוצלח מזה של LG.

הכרטיס מסך X800PRO מגיע מהחברה האיכותית ELSA, טוב מהרדאון 9800 פרו ב40 אחוז בערך, ומהR9800XT ב25 אחוז לערך.

המארז ששמתי לך מגיע עם ספק כח 380W איכותי ושקט מאד של ANTEC ולדעתי הוא נראה נהדר.

אתה יכול לראות אותו ולקרוא עליו ביקורת כאן:

http://www.procooling.com/reviews/html/antec_sonata_case_review.php

כללתי לך במפרט זה גם מסך 19 איכותי מאד של . וכפי שאמרו לך כאן, מסך 19 רגיל עדיף בהרבה למשחקים מאשר מסך LCD.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעה. כניראה שאקנה את המפרט שהצעת :) אבל אני מעדיף מסך דק מבחינת מקום אז אם אפשר המלצה על מסך דק  במקום המסך שנתת. לא אהבתי את המארז שכללת, יש עוד הצעות למארז טוב ויפה?

PLUS 1080 AMG Metallic Gray SOHO file server

מצאתי את המארז הזה שמצא חן בעיני. האם הוא טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסך דק פנטסטי בפנדה ואני מתכוונן לQ17 של יונדאי, אבל שמה הוא עולה יקר(2800 ש"ח)

כאן הוא עולה הרבה פחות:

http://memory.co.il/product_info.php?cPath=30_33&products_id=163

אתה יכול להכניס אותו לתקציב 11,000 אם תוותר על הרדיסק אחד ועל הנגן DVD.

ביקורות מצוינות של אנשים שקנו אותו אתה יכול לראות כאן:

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?Model_id=4103

אם כן, אתה יכול לקנות את המחשב מפנדה ואת המסך ממקום אחר, וככה תרוויח מחשב מעולה ומסך דק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...