רוצה להזמין כרטיס 6800GT מחברת PNY - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להזמין כרטיס 6800GT מחברת PNY

אורח voodooman

Recommended Posts

אורח voodooman

כמו שאמרתי בנושא אני רוצה להזמין כרטיס של חברת וראיתי ויש להם איזה שהיא שייכות לארץ...

זה אפשרי?

אני רוצה לשלוח להם מייל איך אני שולח חיפשתי את האזור הזה באתר שלהם אבל לא מצאתי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת PNY לא כל כך ידועה,היו לכמה חברים שלי PNY GF4 והכרטיסים היו קטסטרופה (לא יודע איך הם תפקדו בסדרת ה FX).

אם כבר אתה הולך להשקיע בכרטיס כזה טוב אני ממליץ ללכת על חברה עם שם כמו או Gainward (יכול להיות שזה יהיה הרבה יותר יקר אבל יהיה לך חיסכון בכאבי ראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברות שציינת (אסוס, גיינוורד) הן מעולות לכל הדעות אבל ממש יותר מדי יקרות , בכלל יותר מדי.

יש מספיק חברות שהם יעשו את העבודה, חפש משהו נורמלי מוכר לידטק, אם יש כל מיני חברות ממוצעות שיעשו את העבודה ולא ייקחו יותר מדי כסף.

אגב, למה אתה מחליף כבר את ה9700פרו שלך טומי? עדיין מחזיק משחקים , אמנם לא בהגדרות הכי גבוהות אבל מחזיק, לא עדיף לחכות קצת ואז לקנות משהו חזק בהרבה?

בכל אופן תתחדש!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

בחו"ל ובמיוחד בארה"ב זאת אחת החברות הכי טובות שיש!!

הינה מישהו שקנה את הכרטיס... תראו איזה יופיוף ותראו איזה בנדל נחמד והכל ב-399$ די שווה :)

http://discuss.futuremark.com/forum/showflat.pl?Cat=&Board=techdisplayadapters&Number=4054239&page=0&view=collapsed&sb=5&o=0&fpart=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נראה אחלה, לך על זה אם בא לך.

החברות שציינת (אסוס, גיינוורד) הן מעולות לכל הדעות אבל ממש יותר מדי יקרות , בכלל יותר מדי.

יש מספיק חברות שהם יעשו את העבודה, חפש משהו נורמלי מוכר לידטק, אם יש כל מיני חברות ממוצעות שיעשו את העבודה ולא ייקחו יותר מדי כסף.

אגב, למה אתה מחליף כבר את ה9700פרו שלך טומי? עדיין מחזיק משחקים , אמנם לא בהגדרות הכי גבוהות אבל מחזיק, לא עדיף לחכות קצת ואז לקנות משהו חזק בהרבה?

בכל אופן תתחדש!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אז כמו ששאלתי יש לכם דרך לעזור לי? אני צריך שתעזרו לי לקשר אותי לאימייל של החברה כדי שאני ישלח הודעה בקשר לכרטיס...

אני לא בטוח שהם שולחים לארץ ואני רוצה לשלוח להם הודעה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו ששאלתי יש לכם דרך לעזור לי? אני צריך שתעזרו לי לקשר אותי לאימייל של החברה כדי שאני ישלח הודעה בקשר לכרטיס...

אני לא בטוח שהם שולחים לארץ ואני רוצה לשלוח להם הודעה  :-\

כמה הכרטיס הזה עולה? אולי גם אני הקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כמה הכרטיס הזה עולה? אולי גם אני הקנה

בארה"ב הוא עולה 399.99$ באנגליה הוא עולה 495$...  :)

נגיד אני מזמין מאנגליה כמה זה יצא??

ושכחתי לרשום מישלוח 20$ לארץ...

ב היום בשעה 20:49:55

משתנה ביחס לשער הדולר, אבל בערך 1800 שקל.

ותחשבו שפה לא GT הרגיל שבא אם 12 צינורות עיבוד וזיכרון DDR1 ומהירות שעון נמוכה יותר עולה 1990ש"ח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...