המחשב ההולך ונבנה שלי - Athlon64 3200+ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב ההולך ונבנה שלי - Athlon64 3200+

HellWarrior

Recommended Posts

שלום רב

החלטתי להרכיב מערכת חדשה בנוסף לAthlon 1333 שלי, קניתי מסך LCD Hyundai Q17 וכרטיס מסך Leadtek 5900XT, והם שוכבים אצלי בבית בקופסאות הRetail, מחכים למחשב החדש :)

זה המפרט שחשבת עליו, אני קונה דרך חבר שעובד עם יבואן אז המחירים הם ישירות של דילרים - המחשב אמור לשמש כמכונת משחקים נחמדה שימוש כללי וחלק וקצת אוברקלוקיג בעתיד הרחוק (לא הכי אוהב זאת ).

זו המערכת:

Raidmax 868 SCORPIO 420W Silver Original - הוזמן מפנדה כבר !!!!

Abit IC7 motherboard - 875P ,5P, FSB800/4dd400,usb2, SATA150,AGPx8

Intel 4 3.0Ghz Northwood 512kb 800MHZ H.T FSB

Memory 512MB 400Mhz CL2.5 TwinMOS

DVDROM - LG x16/48 BOX - 179

H.D - W.D800JB Caviar SE 80GB, 7,200RPM, 8MB Buffer, 8.9ms avg, Serial ATA/150

total - 3454 nis !!

בקשר לזכרון אני מתכוון להוסיף עוד חודש עוד סלוט זהה, וכן, אני צריך .

ותוסיפו לזה גם כרטיס מסך geforce5900xt כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להיפך, אינטל מגיעים עם קירור סטוק מעולה שאפילו מתאים לקצת אוברקלוק לעומת שמגיעים עם אחד ממש מחורבן בד"כ.

בכל מקרה, לפותח הת'רד, אם המחשב למשחקים אז קנה וכמובן שמה טוב אם 64...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרט בסדר גמור אבל:

אם נורטווד אז למה לא 2.8? לא חבל על ה 200 שקל?

הייתי קונה 2.8 ואת ההפרש + נגן ה DVD + עוד קצת כסף הייתי מחליף בצורב DVD.

לדעתי אין שום יתרון ממשי בזכרון שאתה קונה. הוא מאוד יקר וההבדלים בביצועים לא ממש שווים את הכסף. אם כבר אתה מתכנן OC אז הייתי קונה זכרון במהירות 500, משהו כמו .

הקרור הבסיסי של האינטל מצוין. לא זלמן אבל אחלה.

מה עם איזה רמקולים נחמדים לסרטים ולמשחקים?

תשים לב שיתנו לך 3 שנים על המעבד, דיסק ובתקווה גם הלוח אם.

בדקת את זמן התגובה של היונדאי? זה יכול לעשות לך מריחות. אני הייתי שם את הכסף באיזה מסך 19" טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את הספק! זה ספק כל כך גרוע שלא כדאי להישאר איתו אפילו לא חודש! הוא נותן מתחים מהתחת... , ממש ממש גרוע... , ה350W ג'נרי שהיה לי היה יותר טוב ממנו...

יש אחד כזה לחבר שלי אז אני יודע... , המארז מדהים , הספק פשוט זוועה... ולמרות שהוא נראה דיי בסדר(שני מאוררים ועוד כמה דברים) , הספק הזה גרוע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני רוצה להתייחס לחלק מהן :

מרט בסדר גמור אבל:

אם נורטווד אז למה לא 2.8? לא חבל על ה 200 שקל? לא חבל, זה הפרש של 130 ש"ח, לא משמעותי כמו שזה משמעותי בביצועים.

הייתי קונה 2.8 ואת ההפרש + נגן ה + עוד קצת כסף הייתי מחליף בצורב . לא צריך צורב , רגיל מספיק לי.

לדעתי אין שום יתרון ממשי בזכרון שאתה קונה. הוא מאוד יקר וההבדלים בביצועים לא ממש שווים את הכסף. אם כבר אתה מתכנן OC אז הייתי קונה זכרון במהירות 500, משהו כמו . הממ... עד זה אני אחשוב, תודה !

מה עם איזה נחמדים לסרטים ולמשחקים? יש לי מערכת למחשב 5.1, לא מספיק טוב ? :)

תשים לב שיתנו לך 3 שנים על המעבד, דיסק ובתקווה גם הלוח אם. אל דאגה, לכל החיים דיסק ולוח 3 שנים - אני קונה ישר מהיבואן.

בדקת את זמן התגובה של היונדאי? זה יכול לעשות לך מריחות. אני הייתי שם את הכסף באיזה מסך 19" טוב. בדקתי, השוואתי, זה המסך הטוב ביותר, טוב יותר מכל הBenQים והשאר, זכה למסך הטוב ביותר בטומ'ס הארדוור. והוא כבר אצלי דרך אגב חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נורטווד אז למה לא 2.8? לא חבל על ה 200 שקל? לא חבל, זה הפרש של 130 ש"ח, לא משמעותי כמו שזה משמעותי בביצועים.

אז זהו, שגם אם זה היה 50 שקל ההפרש מחיר יותר גדול מהפרש ביצועים, במהירות סטוק אין שום הבדל, בא"ק ה2.8 לוקח

זכרון במהירות 500, משהו כמו . הממ... עד זה אני אחשוב, תודה !

אין שום צורך מעל לDDR400 שלא מתוכנן א"ק

על מה עוד יש להגיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מה להגיב:

1) 130 שקל בשביל כלום, עדיף שתשקיע אותם במקום אחר או תקנה לחברה בפלות... למשל, עוד קצת כסף ואתה מחליף את הנגן המאפן ב NEC 2500A שיתן לך גם אפשרות גיבוי של 4.38 גיגה למידע ושירים ןלניקוי HD, וגיבוי - ים שאתה קונה כדי שהמקור ישמר ועוד אלף ואחת יתרונות הרבה יותר משמעותיים מאשר היתרון של ה 3גיגה על ה 2.8. ואם יש לך כסף ל LCD אז תוסיף עוד 100 שקל ותקנה 2510A DL.

2) הוא אמר שהוא חושב על OC בעתיד - לכן אמרתי לו שישקול במהירות 500 במקום מה שהציעו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עוד על מה להגיב אתה סתם חוזר על מה שאמרתי רק בניסוח אחר >:(

לא נורא בכל זאת אני אוהב אותך.. ;D

כל מקרה הנקודה הובהרה אם יש לך אפשרות לקנות 2.8 נורטווד לך על זה, לא מבין איך תכננת ובחרת 3.0.. חבל חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקוס, ב 600 שקל אני שלך.... :-*

רציתי להגיב לגבי ה אז כבר שילבתי. מסך LCD עם נגן מאפן... איזה חוסר איזון בפונקציונאליות... כמו כוסית בלי 3 האותיות הראשונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...