מפרט מחשב לחבר מבוסס A64 בשביל משחקים ואוברקלוק בתקציב של עד 13,000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לחבר מבוסס A64 בשביל משחקים ואוברקלוק בתקציב של עד 13,000 ש"ח.

inXs2

Recommended Posts

שלום לכולם...

חבר שלי רוצה לקנות מחשב שישמש אותו למשחקים ולאוברקלוק.

התקציב שלו הוא עד  13,000 ש"ח זהו תקציב יקר אך מכיוון שיש לו הנחה בחנות מסויימת זה לא כל כך בעיה.

המפרט מחשב שאני והוא בנינו הוא:

AMD 64 3200+ BOX (NewCastle)     

EPoX EP-8KDA3+ nVIDIA nForce3 250Gb 754-pin   

OCZ 1024MB (2x512MB) PC-3500 Platinum Enhanced Bandwidth Dual Channel     

Westren Digital 120GB - Caviar SE - 8Mb Buffer , 7.200RPM SATA

Maxtor 80GB 7200rpm 8MB Buffer Serial ATA  DiamonMax Plus 9 series

ELSA FALCOX X80 ATI RADEON X800PRO 256MB GDDR3- Retail     

Lite-On 52x32x52 Black Retail CD-RW       

LITE-ON 16*48 Retail Black     

Supertalent Aluminium CA-601UFbk Black   

Thermaltake Xaser Silent PurePower 480W 2-fan 

Samsung 19 959NF

WaterChill CPU/VGA/Chipset cooling kit - KT12A-L20 [220V/10mm] 

Logitech Blue Performance Optical Mouse PS2/ , Model MX510 -RETAIL

Logitech Elite Keyboard USB/ PS/2 -RETAIL

Logitech THX Certified Z-560 4.1 Speaker 400Watt Silver -RETAIL

* שימו לב העכבר, המקלדת, הרמקולים והארד דיסק (אני מדבר על ה- 120GB) כבר יש לו בבית פשוט צירפתי את זה למפרט שיהיה מסודר.

* המחשב מקורר על ידי מערכת מים של חברת WaterChill.

תודה רבה לכולם  ;D...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה צורב זה חובה, קח NEC2510A במקום הצורב וה -ROM.

ולמה לקחת של סרברים?!

סה"כ מפרט מצוין....

זיכרון של סרברים? מה פאתום זה אחלה לאוברקלוק ואחלה לביצועים למשחקים.

צורב דיוידי הוא כנראה יקנה את החדש הזה של פלקסטור עם המהירות 12X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A64 וOC לא הולכים כל כך טוב ביחד... עדיף מפרט של אינטל. והלוח אם לא עד כדי כך טוב גם ככה לOC.

בכלל לא נכון לוחות מבוססים K8T800 לא טובים לאוברקלוק אבל לוחות מבוססים NFORCE 3 250 מצויינים באוברקלוק הלוח אם הזה מצויין באוברקלוק http://www.anandtech.com/mb/showdoc.html?i=2063&p=7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון A64 טובים מאוד לאוברקלוק והרבה אנשים כבר הוכיחו את זה עם התוצאות המעולות שהם עשו עם המעבדים האלו.

הלוח אם לפי דעתי טוב מאוד יש לו אחלה ביצועים ו- OC די טוב אבל אולי חבר שלי יחכה קצת ויקנה את הלוח אם:

ASUS K8N-E Deluxe אמור להיות לוח אם חזק מאוד לא מאכזבת כמעט בלוחות אם שלהם .

הלוח אם הזה מבוסס על 3 250GB עם אחלה פ'יצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון A64 טובים מאוד לאוברקלוק והרבה אנשים כבר הוכיחו את זה עם התוצאות המעולות שהם עשו עם המעבדים האלו.

הלוח אם לפי דעתי טוב מאוד יש לו אחלה ביצועים ו- OC די טוב אבל אולי חבר שלי יחכה קצת ויקנה את הלוח אם:

ASUS K8N-E Deluxe אמור להיות לוח אם חזק מאוד לא מאכזבת כמעט בלוחות אם שלהם .

הלוח אם הזה מבוסס על 3 250GB עם אחלה פ'יצרים.

אולי זה אפשרי להעלות את ביצועיו של המעבד בכ15 אחוז בהעלאת עוד 200 MHZ, אבל מצד שני זה מאוד מאוד קשה להעלות מעל 300mhz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cosmocop זה ממש לא נכון, אולי ככה אומרים ב- gamer.co.il אבל אין לאמרות שלך אחיזה במציאות.

ככל שהזמן עובר הסטפינגים משתפרים יוצאים לוחות חדשים, צ'יפסטים וכו', אפילו מעבדים, ולאחרונה אפשר להגיע לתוצאות מצוינות.

הערות שלי:

תיקח את ה- X800 של Sapphire, סיכוי שתקבל XT מוחלש, מקסימום תבקש אחד עם VIVO.

זיכרון, קח את ה- EB3700 של , לא משנה מה, עם כל אחר - במוקדם או במאוחר תצטרך להשמתמש ב- 5:4. הזיכרון הזה עושה 300Mhz 1:1 @ 3-2-2-11, שזה מאוד, מאוד, מדהים, אני אישית כבר הזמנתי. הוא הגיע לארץ השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cosmocop זה ממש לא נכון, אולי ככה אומרים ב- gamer.co.il אבל אין לאמרות שלך אחיזה במציאות.

ככל שהזמן עובר הסטפינגים משתפרים יוצאים לוחות חדשים, צ'יפסטים וכו', אפילו , ולאחרונה אפשר להגיע לתוצאות מצוינות.

קודם כל, אף פעם לא ראיתי שכתבו כזה דבר בgamer........ אולי כתבו מקסימום שA64 לא טוב לOC אבל יותר מזה לא ראיתי.

אני אומר את זה לפי מה שקראתי בסיקורים וכתבות, אם אני לא טועה זה היה בAnandtech. לא הצליחו לעבור את ה2250mhz בA64 3000 במתח של 1.6V.

אולי זה היה בגלל שזה היה בתקופה מוקדמת ולא יצאו לוחות שמותאמים לOC, כמו שאתה אומר, ואם זו הייתה הבעיה, אני רק יכול להגיד שאני מודה לך שחידשת לי.

off topic

אם אפשר, אז מישהו יכול להביא לי כתבה מוצלחת על OC לA64?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...