Project DIY גג גמור ותוספת לדלת (14/03/05) עמוד 22 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project DIY גג גמור ותוספת לדלת (14/03/05) עמוד 22

114508534

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלכתי יום אחד לתומי הרחוב וכאשר עברתי ליד תחנת האוטובוס בשכונתי ראיתי לוח פרספקס חדש בגודל החלון של התחנת אוטובוס שוכב על הרצפה ליד התחנה אז הרמתי אותו ולקחתי אותו הביתה .......

ומאז יש לי מלאה מלאה מלאה פרספקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי יום אחד לתומי הרחוב וכאשר עברתי ליד תחנת האוטובוס בשכונתי ראיתי לוח פרספקס חדש בגודל החלון של התחנת אוטובוס שוכב על הרצפה ליד התחנה אז הרמתי אותו ולקחתי אותו הביתה .......

ומאז יש לי מלאה מלאה מלאה פרספקס

אומרים מלא.

ואיך לעאזל לקחת את הפרספקס הזה הביתה? וחוץ מזה לא חשבת שבמקרה מתכוונים להתקין אותו בתחנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש חשבתי על זה ......גם התחנה נראתה בסדר ......

חחחח אז קבעת לפי זה שהיא נראת לך בסדר אז אמרת לעצמך "טוב לא יקרה כלום אם יהיה חסר כאן איזה חלון.. אהמ אהמ..." טוב... הרווחת מזה... רק שאני עדיין לא קולט איך אפשר לסחוב את זה הביתה.. אנשים לה הסתכלו עליך ברחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש חשבתי על זה ......גם התחנה נראתה בסדר ......

חחח.. אכן חשיבה ישראלית..

רציתי רק להעיר משהו בקשר ל-.. זה רק אני או שהם קצת עקומים?.. השמאלי נוטה שמאלה ולמעלה ואפשר לראות שהבורג הקיצוני שלו ממש כמעט עולה על הקו..

ובאמת נראה לי שכדאי לך לנסות איכשהו (בונדו?) להסתיר את שאריות האותיות שעל המאוורר..

בכל מקרה ייצא לך עד עכשיו ממש יפה!

בהצלחה בהמשך..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עריכה: אמ.. רציתי רק לשאול.. הפרספקס שלקחת מהתחתנה לא עבה מדי?.. זה לא עושה בעיות של התחממות או משהו?..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמממ אנשים כן הסתכלו עלי אבל לא היה לי אכפת הכל בישביל המטרה הריי ........אז לקחתי !

עריכה :לא הפרספקס לא עבה , הוא בידיוק במתאים .

אני עוד כמה דקות כאשר יהיה לי כוח אתלבש ואנסע לאיזה הום סנטר או משהו כזה לחפש דברים למודינג שלי .וכן שמתי לב שהברגים עקומים , לא יודע איך זה יצא מדדתי 3 פעמים מכל כיון בכדי שזה יצא ישר .!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה יש לי עידכון קטנטן ......

נסעתי לקנות בונדו וספריי ולא מצאתי בשום מקום בונדו , עברתי בהום סנטר באייס באוטודייפ ובשום מקום אין .

ספריים קניתי , אחד גחול מט ואחד שחור מט , עוד דבר שקניתי זה ....לא משהו אבל יש לי רעיון בישבילה כבר .

עוד דבר שעשיתי בסוף שבוע הזה זה גריל ! :) וצביעת הפאנל הקידמי שעכשיו ביבוש אז אין לי תמונה שלו כרגע וגם התחלתי לעבוד על הגג שמחר כנראה אני אסיים אז יהיו שלו !

אז תהנו .

kniot.jpg

reshet2.jpg

reshet.jpg

הרשת נצבע בשחור ויובשה , הרשת הזאתי תיהיה איפה שחתכתי את הכונסים בצידי הפאנל הקידמי .

אחרי זה עלה במוחי עוד רעיון מבריק בהשראת ancient1 אילן לעשות כיסויי למאורור הקידמי ,אז הקשבתי לו והחלטתי לעשות משהו חמוד עם רשת של .

grill.jpg

הרשת הייתה בהתחלה ירוקה , היא נצבע כמובן ועכשיו היא שחורה .

לאחר מכן הרסתי גריל אחד ונשברה לו רגל /חיזוק /הברגה ועליו הדבקתי את הרשת אחרי שישרתי אותה .

grill_2.jpg

ולבסוף חתכתי עם הדרמל ושייפתי והכל יצא אחלה ועכשיו מתייבש בצביעה שנייה

grill3.jpg

זהו זה הכל להיות כי אין לי יותר כוח וכי אמא כואסת שאני מלכלך תרצה אז להיום סיימתי :)

מחר כנראה יהיה עוד עידכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...