Project DIY גג גמור ותוספת לדלת (14/03/05) עמוד 22 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project DIY גג גמור ותוספת לדלת (14/03/05) עמוד 22

114508534

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה תודה על התגובות של "אחלה עבודה " וזה , אפשר לקבל בבקשה תגובות ביקורותיות, אני רוצה לדעת מה לשפר , חוות דעת על המראה ובלה בלה בלה , תיהיו קשים איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה על התגובות של "אחלה עבודה " וזה , אפשר לקבל בבקשה תגובות ביקורותיות, אני רוצה לדעת מה לשפר , חוות דעת על המראה ובלה בלה בלה , תיהיו קשים איתי 

שמע, זה סה"כ חלון, ככה שאין יותר מדי דברים לשפר, אבל דווקא במקרה שלך ראיתי משהו שהציק לי- בתמונה האחרונה שפרסמת רואים אותו טוב, מצע שמאל למעלה של החור למאוורר יש מן חור קטן שלא קשור לעיגול, אני הייתי מציע לך לסתום אותו, החומר האידאלי הוא Body Filler שניתן למצוא בחנויות אוטודיפו במחיר של 35 שקל ל-240 גרם של חומר.

סה"כ יפה מאוד אהבתי את הצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק ב: ספק שקוף

קיצר היה לי היום משעמם ומזמן עבדתי על ספק שקוף ולא היה לי כוח לעשות אותו אז החלטתי לעשות חלון לספק , ראיתי בידיוק אחד כזה למכירה , עבדתי עליו וחשבתי גם לעשות תאורה ןלהוסיף מאורור אבל בגלל שלא יכולתי לא לשבת על המחשב ובגלל שהייתי עצבני לא עשיתי את זה וזה יעשה בהמשך .

ups3.jpg

ups1.jpg

ups2.jpg

ups4.jpg

,תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור  ;) כל הזכויות שמורות לעצמי ,לאנוכי ולי

שמורות לדיי הרבה אנשים ;)

קודם כול מגיע לך ח"ח ....

החלון חתוך מאוד יפה זה גם לא סתם חלון שכזה יש לו עוד צורה פנימית .. יפה על המחשבה!!

מצפים להמשך

איזה דרמל יש לך ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דרמל יש לך ??

יש לי דרמל של פרוקסון משהו סוס , אבא שלי הביא מאנגליה לפני 4 שנים ומאז הוא בידיים שלי .

אבל גם אני רוצה

זה ממש יפה!!!!!!

אז תעשה זה לא קשה, מחר או יום ראשון יהיה עוד עידכון אני מקווה , תהנו בינתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיש לו איך א ני מציע לו להשתמש במנועים של רופאי שיניים.

יש לאבא שלי 5 כאלה כי הוא רופא.

אז אני משתמש או במנוע של ה-200000 סל"ד, או במנוע של ה-50 אלף אבל עם מומנט גבוהה בצורה קיצונית. חותך הכל תוך שניות, וממש מקצועי לעבודה.

מי שרוצה תמונות או קצת פרטים מוזמן לדבר איתי בפרטי.

ד"א, עבוד יפה מאוד. רק תנסה להשיג איכותית יותר שתחמיא לעבודה יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...