נערך: שדרוג למחשב למשחקים ב 3000 ש"ח (עדכון בתגובה 9) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נערך: שדרוג למחשב למשחקים ב 3000 ש"ח (עדכון בתגובה 9)

RazorJunior

Recommended Posts

אז ככה חבר שלי רוצה לקנות מחשב חדש:

יש כבר ג'יג'ה זיכרון(מיקרון), 2 הרד דיסקים WD80GB 8MB-CAHCE, מארז, מקלדת, עכבר, מסך ורמקולים.

המחשב למשחקים, לא ל OC.

המפרט צריך לכלול:

1. מעבד A64 - ההבדל בין 512K ל 1MB מטמון משנה מאוד?

2. לוח ל A64, שיהיה צ'יפסט טוב, בכל תמיכה ב RAID, וכל הפיצ'רים הרגילים: כ.קול(לא חייב מאוד איכותי, סביר+), כרטיס רשת, .....

3. NEC 2510A

4. X800 PRO של חברה טובה.

5. איכותי וחזק.

6. למעבד(אם אין סטנדטי).

עדיף לחסוך כמה שיותר ולא לבזבז סתם, לתת תמורה טובה למחיר, למרות שהוא לא מוגבל.

תודה מראש.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד A64 אתה יכול ללכת בשקט על ה3000+ עם 512קיי, ההפרש ביצועים בינו ובין ה3200 עם 1מגה קאש, לא גדול בכלל

לוח אם לא למטרות OC אתה יכול לקחת מבוסס VIA לדוגמא הלוח GA-K8VT800

או לוח מבוסס NFORCE3 250GB שמוצלח יותר באוברקלוקינג ושווה ביצועים (פחות או יותר) במהירות סטוק...

כרטיסי מסך ELSA לא רעים בכלל ובדרך כלל גם זולים, נדמה לי שהם כבר הביאו X800 לארץ

למה לאזעזל אתה צריך RAID?!

מארז קומפיוקייס עם ספק הק 400W צריך לעלות גג 450 ש"ח - אתה יכול לבחור בין 2-3 דגמים שיש בארץ ההבדל המשמעותי יותר זה הצורה החיצונית

למהירות סטוק הקירור הרגיל של אט'לון 64 מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז כבר יש, צריך רק את הספק, אני הצעתי לו TT Silent Purepower 410W

וצריך RAID כי כבר יש שני הרד דיסקים WD80GB אז למה לא לחבר אותם ב RAID 0 ולהרוויח קצת מהירות? גם אם לא הבדל משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי שם עכשיו כסף על ה X800 אם אתה רוצה תמורה טובה לכסף. אתה מוסיף יותר מדי כסף בתמורה לתוספת הביצועים שאתה מקבל כי ככה זה עם דברים חדשים.

בהפרש של הכסף תקנה לך אוזניות נחמדות שתוכל לשחק בסבבהב בלילה בלי לעצבן את המשפחה.

אם אתה רוצה תמורה טובה לכסף, תחכה איתו קצת כי הוא חדש ולדעתי עוד לא הרבה זמן המחיר שלו ירד.

עריכה: לא ראיתי שרייזור התחיל את הטרד. ד"א אם אתה עובד ב RAID0 אז אולי כדאי שתשדרג ל 4120B שיהיה לו גיבויים על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי לקחת גם עוד הארדיסק אחד ל 40 ג'יגה ליתר ביטחון לשים את הדברים החשובים, כדי שאם אחד הדיסקים בRAID יידפק עדיין יהיה הארדיסק שלא ניזוק עם המידע החשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o ה-6800 לוקח את ה X800? וואוו זאת הפתעה..... יש לך אולי לינק שמוכיח את זה?

אינטגרל: אכן אני פתחתי את התרד, אבל המחשב מיועד ל oxubk23.

זה המפרט הנוכחי:

P4 2.4C

Asus P4P800

2X512MB PC3200

Asus FX5200

2XWD 80GB 8MB-Cache

Asus 0804DP (נדמה לי שככה קוראים לו, תמיכה ב +-R במהירות X4, ללא DL).

Generic Case(nice 1) + Generic PSU

הבן אדם רוצה לעשות שדרוג ב 3000 שקל.

אני הצעתי לו כ.מסך (תאמת הצעתי לו 9800PRO ושיחסוך את הכסף בל הוא מתעקש על X800) + ספק טוב.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאני לא מכיר מישהו שמכיר את הצורב של אסוס. רק היום היה מישהו ב"אמצעי אחסון" שחסך כמה גרושים וקנה איזה טושיבה דפוק. תן לו 2500A. יש לו כסף ל X800 אבל אין לו כסף ל NEC?

לגבי ה X800 תראה לו שעם הפנטיום 4 2.4 הוא פשוט לא ינצל את הכרטיס. זה יוצר מחשב מאוד לא מאוזן. תגיד לו שיקנה משהו טוב היום ובהפרש יקנה עוד שנה את ה X800. יש מאמר נחמד פה בפורום שמסביר את זה:

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1088773385,83882

זה כמו לקנות מנוע של פררי ולשים אותו בפיאט. הוא משלם פי שתיים ממה שהכרטיס שווה רק בגלל שהוא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זהו בזבוז כסף להוציא 2,500 ש"ח על רכיב אחד במחשב אשר אינו המסך אך כל אדם ושיקוליו.

http://graphics.tomshardware.com/graphic/20040705/index.html

אני מצטרף להמלצה מעלי, לרכוש R9800P אשר ניתן להשיג כיום כבר ב-1,220 ש"ח אשר ינוצל טוב יותר מה-6800GT/X800P ובעתיד לשדרג לכרטיס איכותי יותר בכסף הנחסך כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גם ההמלצה שלי אבל הבן אדם עקשן :)

P4 2.4 זה לא מספיק חזק בשביל X800? דווקא חשבתי שכן....

וכל המפרט שהבאת אצלו בבית כבר שנה, כולל הצורב של . הצעתי לו לחכות קצת להתבססות ה DL בשוק ואז לקנות את ה NEC2510.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ירוץ אבל הוא גם חייב מעבד שיעמוד בקצב שלו אחרת המעבד מעכב אותו. תקרא את הכתבה. אני לא חושב שיש אחד כזה היום שעובד בקצב. אבל אם הוא רוצה שיקנה. לפחות מישהו ילך מחייך הביתה (זה שימכור לו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...