בשעה טובה ומוצלחת - השדרוג מגיע :) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה ומוצלחת - השדרוג מגיע :)

RazorJunior

Recommended Posts

אבל לקנות עכשיו 512 אומר להוציא עכשיו עוד 700-800 שקל ואין לי...

אני מעדיף לקנות עכשיו ב 300 שקל את הקורסייר 256 מגה, ובבוא הזמן כשיהיה לי כסף לג'יגה, להעביר את זה לאחד המחשבים האחרים בבית....

נ.ב.

אני עדיין מחפש Black Level II BH5 2X512 Dual Chanel אם מישהו יודע איפה אפשר להשיג....(אין לי בעיה עם יד שנייה, יש אחריות לכל החיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם לא נמכרים בכלל או רק בארץ לא מוכרים אותם? אם הם נמכרים, אולי שווה לך לקנות מחו"ל...

עריכה - באתר של מושקין ראיתי משהו דומה למה שאתה מחפש אבל עדיין רק בPC2700 ואני מניח שאתה רוצה PC3200 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא נמכרים בכלל בעולם הפסיקו לייצר אותם.....

זה מאוד נדיר למצוא...

יש אחד ב שמוכר אבל זה סיפור להביא אותם מארה"ב....

עריכה:

וסחטין על הקירור קבלים עם ה120ממ (את הקבלים מסביב הוא יקרר יותר טוב מאשר את סנפירי הסינק, תיהיה בטוח..)

רגע! ל SLK800A אין Heatpipes !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעדכון של הRAID, קראתי אתמול מאמר ממש מעניין ששכנע אותי ש RAID0 = 0.

http://www.overclockers.com/articles1060/

מאוד מעניין, חייבים לקרוא!

המסקנה הזאת נובעת מזה שההארד דיסק עושה פעולות בזמן של מילי-שניות, המעבד עושה פעולות בזמן של ננו-שניות. ננו-שנייה = מליונית מילי-שנייה. אז מה זה בדיוק משנה שאתה מכפיל את המהירות של ההארד דיסק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעדכון של הRAID, קראתי אתמול מאמר ממש מעניין ששכנע אותי ש RAID0 = 0.

http://www.overclockers.com/articles1060/

מאוד מעניין, חייבים לקרוא!

המסקנה הזאת נובעת מזה שההארד דיסק עושה פעולות בזמן של מילי-שניות, המעבד עושה פעולות בזמן של ננו-שניות. ננו-שנייה = מליונית מילי-שנייה. אז מה זה בדיוק משנה שאתה מכפיל את המהירות של ההארד דיסק?!

בלי לקרוא (עדיין) את הכתבה אני אגיד לך שברייד 0 אתה תרגיש הבדלים משמעותיים ב -

זמני העברת (או העתקת) קבצים

וכשיש לך משחק כמו פיין קילר או פאר קריי (אין לי כוח לכתוב באנגלית...) כשצריכים להעלות 300 ~ 500 מגה בייט לזיכרון ,

אתה תראה זמני העלאה קצרים הרבה יותר.

כשאתה פותח קבצים וורד, אקסל וכו'

כשאתה פותח יישומים כבדים שכותבים וקוראים הרבה מהדיסק הקשיח (עריכת , עיבוד תמונה).

על כל אלה משפיע מערך רייד 0.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי, ולא משם נובעת המסקנה.

אם מפה הייתה נובעת מסקנה, היא הייתה שלא משנה מה מהירות המעבד, מהירות ההרד דיסק זה מה שחשוב!

המסקנה נובעת מזה שמידע עובר ל CACHE לפני שהמעבד עובד, ואז מהירות ההרד דיסק לא משנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCache של ההארד דיסק הוא עדיין על הSouthbridge במהירות 100 או 150 מגה בשנייה (SATA). מה שאתה מתכוון לומר זה שהמידע עובר, לפני שצריכים אותו, לזיכרון, או לSystem Cache.

בקשר לקודם,

אתה צודק לגמרי, אתה תראה שיפור של עד פי 2 בזמן שלוקח להעלות משחקים/קבצים/את מע' ההפעלה.

בעיבוד תמונה כל התמונה אמורה להיות בזיכרון ואם היא לא נכנסת, מה שאתה צריך זה עוד ולא הארד דיסק מהיר.

בוידאו כשאתה מקודד המעבד הוא צוואר הבקבוק וכשאתה עורך רוב העבודה נעשת בזיכרון.

אני לא מוכן להשקיע ב2 ראפטורים בRAID בשביל הזמן שלוקח להעלות מידע מהזיכרון להארד דיסק, כי כמו שהסבירו בכתבה, המידע אמור להיות זמין לפני שצריכים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCache של ההארד דיסק הוא עדיין על הSouthbridge במהירות 100 או 150 מגה בשנייה (SATA). מה שאתה מתכוון לומר זה שהמידע עובר, לפני שצריכים אותו, לזיכרון, או לSystem Cache.

בקשר לקודם,

אתה צודק לגמרי, אתה תראה שיפור של עד פי 2 בזמן שלוקח להעלות משחקים/קבצים/את מע' ההפעלה.

בעיבוד תמונה כל התמונה אמורה להיות בזיכרון ואם היא לא נכנסת, מה שאתה צריך זה עוד ולא הארד דיסק מהיר.

בוידאו כשאתה מקודד המעבד הוא צוואר הבקבוק וכשאתה עורך רוב העבודה נעשת בזיכרון.

אני לא מוכן להשקיע ב2 ראפטורים בRAID בשביל הזמן שלוקח להעלות מידע מהזיכרון להארד דיסק, כי כמו שהסבירו בכתבה, המידע אמור להיות זמין לפני שצריכים אותו.

והדבר היחיד שהRAID0 עוזר בו הוא הזמן שלוקח להעלות מידע מהזיכרון להארד דיסק? אם המידע יהיה זמין כבר לפני שצריך אותו אז מה זה משנה באיזה מהירות הוא יעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והדבר היחיד שהRAID0 עוזר בו הוא הזמן שלוקח להעלות מידע מהזיכרון להארד דיסק? אם המידע יהיה זמין כבר לפני שצריך אותו אז מה זה משנה באיזה מהירות הוא יעלה?

המידע יכול להיות זמין לפני שהמחשב צריך אותו רק אם המחשב יודע שהוא יצטרך את המידע עוד מעט. כשאתה מעלה קובץ או משחק המחשב לא יכול לדעת כמה מילישניות לפני זה שתצטרך את המידע ולכן אלה המקרים היחידים שהארד דיסק צריך להיות מהיר. אז נכון באמת, זה כשאתה יודע שתצטרך את המידע לפני שאתה צריך אותו זה לא משנה אם לוקח לך פי 2 יותר מהר לקבל אותו. מה גם, שהארד דיסק מהיר פי 2 או שהוא איטי רק פי 50,000 מהמעבד במקום 100,000 (זאת ההשוואה שהם נותנים בכתבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמערך RAID0 ההארדיסקים יותר מהירים פי 2? אז אם במשחקים כן יש הבדל כי המחשב לא יכול לדעת שאני אצטרך את המידע, זה הבדל ששמים אליו לב או הבדל זניח? שווה בשבילו להשקיע בשני הארדיסקים בRAID?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שווי טולדנו אומר זה שלמשחק ייקח פי 2 יותר זמן לעלות, אבל ברגע שהוא יעלה לא יהיה בכלל הבדל בריצת המשחק, כי ההרד דיסק לא יהיה מעורב, המשחק יאוחסן בזיכרון ורק המעבד והזיכרון (והלוח והכ.מסך כמובן) יהיו מעורבים בריצת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאני מבין בשרתים זה לא ככה, השרת לא יכול לצפות מראש איזה מידע הלקוח שגולש באתר לדוגמא יירצה ולכן ככל שהוא ישלוף אותו יותר מהר ככה העמוד ייטען מהר יותר (לא נראה לי שההארד דיסק כל כך משפיע במקרה כזה, אבל רק בתור דוגמא), נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...