שאלה לגבי איכות תמונה של ה a80 - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי איכות תמונה של ה a80

shimon956

Recommended Posts

תשובה

F = צמצם

1/60 זה מהירות התריס, כמה מהר/לאט התריס נסגר. 1 חלקי 60  השנייה.

מייצב תמונה - תפקידו לייצב את העדשה, כאמור אתה מצלם ורועד, תזוזה שלך למטה מתייצבת על ידי כך שהמייצב מייצב למעלה וההפך, ככה לכל הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בדיוק ככה קורא את הספרון ושמע זה שיפר לי את ההבנה של כול הופציות של המצלמה הפצצתית שלי ויש לי עוד מה ללמוד אל עוד אופציות

אבל מה שאמרת לי אחי לא נראה לי מתאים ליצילום של לילה כי ממש לא רואים כלום

אני למשל רוצה לצלם במועדון תמונה אם תאורה של הקרני ליזר שיש שם והפנסים הצבעוניים ואני רוצה תמונה חשוכה שרואים את האנשים

וזה בעיה אם המצלמה שלי למה?

יש אולי איזה תיקון פרמרואאאר ככה קוראים לזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצטרך פשוט לכוון ולצלם בלי לראות את האובייקט, כאמור יש גם במצלמה AF-Assist Beam , קרן אדומה שמודדת את הפוקוס ואיתה אתה יכול לכוון פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני צריך את העזרה שלך אני מצלם במועדונים עכשיו אמרו לי לצלם יחסית קרוב לפנים כדי שהפנים יכנסו בול לתונה כמעט בלי שום אוביקט מסביב

אז סבבה התמונה סבבה אבל לא מפוקסת אין לה פוקוס על הפנים של האנשים שאני מצלם

אני לא יודע אם זה קשור לתאורה כי צילמתי בחוץ אם תאורה רציפה יענו למשל חשוך אבל בלי שינוי של אור פיתאומי אז זה יצא מושלם

אבל אם כול העשן שיש שם זה ממש קשה

אה גם אם יש דרך לצלם שיש עשן איך אני עושה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTFM

איפה אחי עכשיו להתחיל לחפש בחוברת וחוצמוזה אם יש פה מישהו שיש לו את המצלמה ומבין יותר טוב ממני אז למה שלאישתף זה רק יועיל לפורום ולכול הבעלים של המצלמה שלי שילמדו קצת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הבעלים של המצלמה שלך יש את אותה החוברת שיש לך, וגם הם יודעים לקרוא.

לא יקרה כלום אם תתאמץ קצת ותקרא שני עמודים קטנים.

ובנוגע לאיך למצוא את זה בחוברת העצומה של ה60 עמודים - בשביל זה יש אינדקס בתחילת החוברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...