a80 vs hp945 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

a80 vs hp945

Mishmish

Recommended Posts

היום זה היום האחרון שאני יכול לקנות דיגיטלית דרך העבודה שלי...... ורציתי לדעת אם המצלמה הזאת שווה משהו ושלא מפילים אותי בפח....

המצלמה היא hp945...

רציתי לדעת אם היא טובה ואם יש במחיר שלה מצלמות יותר טובות ?

המחיר שהציעו לי עליה 1940 .... שווה ??

תודה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מצלמ הטובה, אך לא יותר מזה...

HP נכנסה לתחום הצילום הדיגיטלי, לא כי היא טובה בזה, אלא בשביל להרוויח עוד כסף...

האיכות טובה, אבל יש יותר טובות!

אם אתה צריך איכות תמונה טובה - הייתי מציע ללכת על הA80.

אם אתה קונה את המצלמה הזאת בדלל הזום הגדול שלה, תקנה את הC750 של אולימפוס. מצלמה מעולה, אבל הזכרונות שלה די יקרים...

אבל שאלת המפתח היא בכמה משיגים לך את המצלמה ומה מספקים לך איתה?

יכול להיות שמביאים לך אותה במחיר זול עם כרטיס גדול, מטען, ותיק, ואז זה יוצא לך יותר משתלם? בקיצור, בכמה אתה קונה אותה? אם זה בסביבות ה2100 אז התייחס להמלצות הנ"ל. אם בפחות, ציין מה המחיר, ואולי יהיה לך שווה לקחת אותה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי 1940 ש"ח.... עם כ.זיכרון של 128 מגה...... אני מניח שסוללות , נרתיק , חוברת הדרכה ומטען...

מה יותר נוחה לתפעול ולשימוש.... למשתמש הלא המבין כול כך  ;D ??

לא שמתי לב?

אתה בטוח שלא ערכת את זה אחרי פרסום התגובה שלי?

טוב לא משנה, זה בהחלט מחיר טוב, אך הייתי בכל זאת לוקח את הA80 שעולה בערך 1700 ש"ח+כרטיס של 256MB ב240 ש"ח בערך (פי 2 מה שאתה מקבל עם הHP).

בטריות וכל הנלווים תקנה מאוחר יותר...

המינוס היחיד שאתה לא מקבל זום גדול - בA80 יש "רק" זום אופטי של X3 לעומת הX8 בHP...

אם זה שיקול חשוב ומשמעותי, לך על הHP. אם זה לא לך על הA80 ותקבל איכות תמונה גבוהה יותר ומסך מסתובב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם היתרון היחידי ל-a80 הוא רק באיכות של התמונות ??

נ.ב. : את המצלמה של אני יכול לשלם ב-15 תשלומים של 67 ש"ח כל חודש...השאר בתלושים.. האם שווה לוותר על זה בשביל ה-a80 ??

אני לא מקפיץ או משהו כזה.... פשוט היום זה היום האחרון לקנות ת'מצלמה..... אז מישהו יכול לענות בבקשה ?

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר דיי טוב,

אבל מבחינה איכותית וכמותית (זיכרון) תקבל יותר עם ה-A80 :

Canon A80 + 256MB + 4AA-Charger = 2,000

ואם אתה מחפש עם זום גבוהה :

Minolta Z1 + 256MB + 4AA-Charger = 2,150

אלו שתי ההצעות שלי :)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כשאתה קונה מצלמה אתה קונה אותה בגלל האיכות שלה ולא בגלל שאיך שהיא ניראה

"האם היתרון היחידי ל-a80 הוא רק באיכות של התמונות ??" אז להגיד דבר כזה הוא באמת אידיוטי...

כי איכות התמונה זה בין הדברים הכי חשובים במצלמה

ומצלמות זה זבל ... לדעתי לא צריך לגעת בהם , אפילו עם .

כמו המליצו לך מצלמות של אולימוס הם גם מעולות, וכמובן ב a80 ו a75

גם התרשמתי מ המצלמות של פנאסוניק אבל הן יקרות ולא נראה לי שוות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אתם קוטלים את ה-945 שלא בצדק. האם ניסיתם אותה במו ידיכם?

יש לי אותה כבר כמה חודשים ואני בהחלט מרוצה. איכות התמונה מעולה, אני לא מבין איך אפשר לומר אחרת, וכמובן שהזום האופטי המעולה הוא בהחלא דבר שקשה להתעלם ממנו. חוץ מזה שמבחינת נוחות וידידותיות (וזה חשוב במיוחד למתחילים - כמו פותח הת'רד שהצהיר על עצמו ככזה) היא לוקחת את רוב המתחרים, גם בגלל מסך ה-LCD הגדול יחסית שלה, וגם בגלל הפשטות המטורפת של הממשק.

עוד דבר שאני אוהב בה הוא שהזמן מההדלקה ועד שאפשר לצלם הוא כמעט אפסי, פשוט מפעילים והיא מוכנה מיידית. מה אני אגיד לכם, פשוט כיף לעבוד איתה.

יש להם גם חולשות, אבל מועטות. החולשה העיקרית היא זמן כתיבת התמונות לזכרון, שהוא ארוך במעט מן הממוצע. למעשה זה לא כ"כ מפריע, כיוון שאת מה שצילמת ניתן לראות מיידית, ולהחליט אם למחוק או לשמור, אבל כאשר מחליטים לשמור תמונה מסויימת זמן כתיבת התמונה הוא מעל הממוצא כמו שאמרתי (ברזולציה הגבוהה ביותר וללא כווץ - ברזולוציות נמוכות יותר זה לא מורגש כבר). דבר נוסף הוא שתמונות שאני מצלם בלילה יוצאות לפעמים פחות טובות, כאשר מצלמים משהו מואר מרחוק. בשאר הזמן היא עובדת ללא דופי, ושוב - איכות התמונה מעולה ומעלה.

בקיצור, אני דווקא כן ממליץ על המצלמה הזו, ובמיוחד למי שרק נכנס לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי את ה-945 אבל ניסיתי דגמים אחרים של .

ממשק לא נוח! (יחסית ל-CANON), מסורבלת, חוסר במצבי צילום, חוסר באפשרויות ידניות.

בקיצור - זה לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תנסה את ה-945. יש בה את כל מצבי הצילום שאפשר לבקש, משליטה ידנית מלאה על כל הפרמטרים (F, מהירות צמצם, משך חשיפה, ISO, הכל בקיצור), וכלה בשליטה ידנית חלקית (Tv ו-Av) שבה המצלמה קובעת עבורך חלק מהפרמטרים, ואתה קובע את האחרים ידנית. וכמובן שיש מצב אוטומטי שעובד נפלא. האם מתחיל צריך יותר מזה? רוב המתחילים אפילו לא יגעו במצבים הידניים או החצי ידניים.

לא ניסיתי מצלמות אחרות של , אבל בזאת בהחלט לא חסר דבר - מלבד 2 החסרונות שציינתי. חבל סתם להכליל על ללא הכרות עם הדגם המדוייק שלגביו נפתח השרשור. אני חלילה לא אומר שה-A80 טובה יותר או טובה פחות, אין לי איך להשוות כרגע, אבל אני פשוט אומר שה- הזאת בהחלט לא איכזבה אותי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין שתי אלה הייתי מעדיף את ה-A80, בעיקר בגלל המסך המסתובב והגודל הקומפקטי, אבל יש ל- כמה יתרונות שכדאי לציין:

טווח זום הרבה יותר גדול (37-300 לעומת 38-114)

צמצם פתוח יותר במצב טלה (3.1 ב-300 לעומת 4.9 איטי ב-114)

מסך LCD גדול ואיכותי יותר. 2 אינצ' מול 1.5

מצב שימושי מאוד שנקרא "פלאש דיגיטלי" - מאפשר לעשות fill in flash בלי פלאש. התוצאות שראיתי מאוד משכנעות.

לא יודע לגבי איכות. ה- היא 5MP מול 4MP בקאנון. לא יפתיע אותי אם התוצאות שלה קצת יותר מפורטות, אבל לא בדקתי בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...