קירור אוויר למעבד, הכי חזק, בלי מגבלת תקציב - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור אוויר למעבד, הכי חזק, בלי מגבלת תקציב

War-Hammer

Recommended Posts

ממש לא טוב, ההבדלים בין מאווררי 80 ל120 שמאוורר 80 מ"מ נותן אוויר בצורה הרבה יותר ממוקדת על מקום אחד מסוים לעומת ה120 שפשוט מפזר אוויר קר ולא נותן חזק על מקום ספציפי, ואגב, אם כבר לשים אז להשתמש באיזה זרוע או משהו , אבל זה רעיון ממש לא טוב כי הסינק לא יקורר כמו שצריך ע"י מאוורר 120 מ"מ.

1 לתשעים אחוז ממאווררי ה120 יש יותר CFM מ80 כך ש120 נותן יותר אוויר

2 מאוורר 120 שלא צמוד כמו 80 או 90 לסינק מונע DEAD ZONE ומגביר כך את הקירור

3 הSHROUD שיצרנו במוד ממקד את זרימת האוויר של ה120 לסינק

משלוש העובדות האלו מגיעים למסקנה שעם המוד שנתתי הקירור יוגדל והטמפ' תרד

אישית , הבחור שעשה את זה השתמש בטורנדו או דלתא והוריד 5 מעלות בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמי , הבנאדם לא רוצה כרגע מים כי אין לו זמן וכוח להתעסק עם זה... , לא מפריע לו רעש(תאמין לי , רק תראה מה יש לו במחשב ובחדר , ותבין)

תנו לו את התשובה הכי כנה , אני הייתי הולך על הדSLIENTOWER , נותן ביצועים מעולים , ואולי ב2-3 מעלות מקסימום פחות טוב מהSP94...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמי , הבנאדם לא רוצה כרגע מים כי אין לו זמן וכוח להתעסק עם זה... , לא מפריע לו רעש(תאמין לי , רק תראה מה יש לו במחשב ובחדר , ותבין)

תנו לו את התשובה הכי כנה , אני הייתי הולך על הדSLIENTOWER , נותן ביצועים מעולים , ואולי ב2-3 מעלות מקסימום פחות טוב מהSP94...

דבר ראשון - עמי ולא אמי .... (תערוך ...)

בכנות sp עם איזה דלתא עצבני והוא מסודר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו ההתלבטות נהייתה הרבה יותר קשה...

אחרי שקראתי כמה ביקורות על Hyper 6 VS SP-94 ...

ככה:

1) מצד אחד יש כמה ביקורות שמראות שעם המאוורר סטוק של הייפר 6 בפול ועם ה 94 בפול (לא אמרו איזה מאוורר) שניהם משתווים.

אבל אם אני קונה את ההייפר 6 אני שם לו שני מאווררי דלטא, ואם אני קונה 94 אז אני שם לו דלטא 92... אז שוב זאת בעיה ולא מצאתי ביקורת ששמו שני מאוררי דלטא להייפר 6 ובחנו אותו נגד ה 94 עם 92 ממ' של דלטא..

2) וגם בחלק מהביקורות הם התקינו אותו כשהסינק מותקן עם הפנים כלפי הלמעלה של המארז אבל ראיתי ביקורת שהם התקינו אותו עם הפנים למאחורה של המארז, שלדעתי זה הרבה יותר טוב כי ככה יש מקום לשני מאוררים וככה החום יוצא ישר החוצה בעזרת המאווררים האחוריים... אבל איך הם עשו את זה? זה איזה מוד מיוחד או שזה אפשרי לפי ההגדרות של קולר מאסטר? אם כן אז למה לא כולם שמו אותו ככה?

ועדיין אין ביקורות על ה XP-120 בכלל שאם הוא עוקף אותם בביצועים הוא הכי טוב מכולם לדעתי כי הוא יותר קל.. אבל זה לא אקטואלי עכשיו כי הוא לא קיים!

עריכה - שכחתי להראות לכם את הביקורת!

http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&number=4&artpage=701&articID=181

תראו שהם משתווים בביצועים וגם אם תרדו הכי למטה בדף תראו איך התקינו אותו עם הפנים כלפי המאחורה של המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המשקל שלו, כבר חשבתי על דרך להקל על הלוח אם שלי...

אני חושב שאני אלך על ההיפר 6 אבל אני רוצה עוד חוות דעת...

אתה יכול לפרט על הדרך בבקשה, אני גם מעוניין לקנות ואני ממש מתלבט וגורם משפיע מאוד זה המשקל, אני אשמח לשמוע עצות.

תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לתפוס את הסינק עם חוט ולקשור אותו בברזל חיזוק של המארז שלי (Chieftec Dragon Full Tower), יש חתיכת ברזל גדולה שם עם חורים וככה אני אתמוך במשקל שלו ואני יעמיס פחות על הלוח אם.

בקיצור חברה, מחר אני אקנה את הסינק, אני יעדכן אותכם כבר..

אם למישהו יש הצעות אחרות או כל מיני הערות אני אשמח, יש עדיין זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני עדיין לא בטוח שאני לא אתאכזב ממנו כי אני עדיין לא בטוח שאני גם אוכל לכוון אותו עם הפנים כלפי המאווררים האחוריים שמוציאים, אבל אני משוגע אז אני לוקח את הסיכונים שיש לדבר הענק הזה, ויש לו הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...