עזרה בחיבור חוטים ללוח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור חוטים ללוח

idan1836

Recommended Posts

שלום! קניתי היום מחשב חדש ובחרתי לחבר ולהתקין אותו בעצמי!

יש לי בעיה בחוטים של המארז (ON,OFF,RESET...) ואת חלקם חיברתי ועכשיו נשארו לי 8 חוטים.

4 עם מספר 1 ליד כל חוט.

4 עם מספר 2 ליד כל חוט.

בכל אחד מהסטים האלו של הארבעה חוטים רשום מינוס D פלוס D .. גראונד (אדמה) והאחרון פלוס 5 V.

זת'ומרת שיש פעמיים מכל חוט שאמרתי כאן!

**אני רוצה להזכיר שלא חיברתי את החוטים האלו עדיין ללוח כי אני לא יודע לאיפה לחבר.

חיברתי את המחשב לחשמל והוא נדלק אוטומטית איך שמחברים לחשמל אבל הנורה הירוקה שאומרת

שהמחשב דולק לא פועלת וגם בספר של הלוח רשום שצריך לחבר את הכבל של הנורה הזו אבל אני לא מוצא את הכבל הזה, מלבד אותם חוטים שהזכרתי שנותרו לא מחוברים, ואם לוחצים על כיבוי המחשב (דרך הלחצן שבמארז) אז המחשב נכבה ולא ניתן להדליק אותו שוב.

אהה ושכחתי להזכיר שנותר עוד חוט אחד שרשום עליו : M/B SW.

האם מישהו יכול לעזור לי לחבר את החוטים ללוח?

יש לי לוח של אביט IS7-E.

תודה מראש!! ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גבר !! מה המצב ???

שמע ! שני החוטים עם הD מינוס מספר 1 ליד כל אחד ומספר 2 אלה החוטים שמתחברים לUSB של הפנאל הקדמי של המארז. החיבור אליהם נמצא על לוח האם דיי קרוב יחסית לפאנל הקדמי. ובקשר לזה יש איזה שהוא סדר מסוים

למשל כל האחדים נכנסים בשורה אחת וכל ה2 נכנסים בשורה השנייה. בכל אופן, בספר של הלוח אם יש טבלה של הUSB שם מראים לך איפה החיבור נמצא בידיוק ולאיפה אתה צריך לחבר כל כבל. בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל... מה עם החיבור של הנורה שאמורה להיות דלוקה?? (הנורה הירוקה שאומרת שהמחשב דלוק).

איפה נמצאת המנורה, אני לא רואה אותה במנואל שהורדתי? אני לא מכיר את הלוח - אתה מדבר על מנורה באיזור הlan?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי רק אחד כזה ארוך ונשאר לי עוד אחד כזה מוזר עם צורה משונה קטן כזה..

עריכה: מצאתי וחיברתי אותו

זה בדיוק הקטן שאני מדבר עליו. עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ECLIPSE ידידי היקר,

תקשיב לי טוב.

תעצור את הניסויים שלך. אני לא יכול להרכיב לך לוח בטלפון שבור. אני מבין שגם אף פעם לא עשית את זה לפני כן. הלוח שלך מקצר. אולי הרכבת אותו לא טוב על המארז, אולי הכנסת לא טוב את החיבורים וכו' וכו' וכו'

אז, לפני שאתה שורף אותו עוד לפני שהתחלת לעבוד (ואף אחד לא יחליף לך אותו שרוף), תקח אותו למישהו, תשלם לו 50 או 100 שקל כדי שירכיב לך הכל, תשב לידו ותראה איך הוא עושה את זה ותלמד ללוח הבא ולכל החיים.

עדיך לשלם 100 שקל תמורת הלימוד מאשר לשרוף לוח ואז לשלם על לוח +100 שקל עבור הלימוד בלוח השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. אם אתה אומר....

אני לא אומר, אני מצווה ;D

אני שילמתי הרבה יותר מ 100 שקל כדי ללמוד וגם אני למדתי ממישהו אחר. זה לא בושה לא לדעת. אנחנו יכולים לשבת עד הבוקר ואז לשרוף את הלוח - זה חסר טעם ומסוכן שלא לצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...