מישהו עושה OC על +EPOX RDA3 ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עושה OC על +EPOX RDA3 ?

integral

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

הרויזן האחרון זה 3.2

וואלה יצא גם 3.2?!

לי יש 3.1 וקניתי בארץ בחנות טובה בבאר שבע של חברים... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאל תיבואן אם מייבאים רויזן 3.2 sales@data-jce.com

שאלתי את מנהל המכירות. הוא היה פה בטרד אבל לא ממש ענה. את עניין הPOWER PACK הבנתי לבד. זה כמה צילרים מיניאטוריים נוספים+תוכנה ל OC מהיר של NV + מברג + מדבקות+מחבר ל USB.

מעניין מה יש לו להגיד על עניין ה REVISIONS. אני בודק בפורומים בחו"ל. למה הכל מגיע מאוחר לישראל?

עד עכשיו הוא לא ענה לי. יש בעיות עם ה REVISIONS?

טוב, אז נקשיב לרייזור ובחזרה ל ABIT?

עריכה: אז הנה תמונות של RV3

http://home.i-cable.com/philipc/8RDA3%2b/

נקרא עוד קצת. אולי נגלה שלארץ שולחים את כל ההחזרות מארה"ב? אולי זה מסביר למה במה שקראתי חלק היו מאושרים וחלק קיללו באמריקאית.

עריכה: (איך אני אקום מחר) אז ככה, יש שינוי בוויסות המתחים , משהו עם המופסטים שעדיין לא הבנתי, SPDIF בילט אין....

אה - אז אם המנהל מדבר על SPDIF בילט אין ועל המופסטים אז אולי זה REV 3.1 לפחות?

מפיסטו - אולי תעזור לנו בבקשה? טוב, נמשיך לקרוא.

עריכה: אז כן, עם REV 3.1 אפשר להריץ בקלות מעבר ל 200 מהץ בלי בעיות מתח והתחממות מוגזמת. אחד שם אמר 220 מגהץ על 11.5 בלי שום בעיה:

After installing this board and the 2500 barton moble from new egg i was please to see that i could reach 220 fsb and a multiplier of 11.5 with stability.I used twinmos 3200 256mb ram in dual channel mode (2 stick of 256mb)I ran the memory timings at 2.5/2/2/6,the vdd at 1.8 and the vcore at 1.75 ,ram at 2.9 volts.Runnin the most intense game i could find the on the chip only run 41c with a slk 800 by thermalright.I highly recommend this board and that processor combo,2530 mhz and 220 fsb at 41c is a feat that few nforce board can achieve with stability

אפשר להחליף את השם של הטרד ל"מסתורי האיפוקס - רוויזיה 3 - שובו של הוולט"

עריכה:

I just last week received a 8RDA3I and it too was a 3.1 version from . Great Mother board and runs much cooler than it's earlier brothers!! Really fast too and doesn't need as much voltage to OC

ובעיות:

It has the OVP (Overvolt Protection) over 2V

Exactly if I set the 2,025v (or above) the motherboard doesn't post.

והפתעות:

There will be an EP-8RDA3+Pro, details to follow.............

מפיסטו - אולי תספר לנו, שלא נקנה משהו שנצטער שקנינו עוד שבוע...............................

אוקיי הבנתי: הם הוסיפו פסי מתכת ליד המופסטים... לשפר ..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמיובאת גרסה 3.1 האחרונה (אני לא ראיתי 3.2 ) אבל הגיעו רק הגרסאות האחרונות אז אם יש 3.2 אז סביר שהוא הגיע

לגבי גרסת הPRO , זה מידע ממש מהתנור :

זה גרסה עם 6 מחברי SATA

כרטיס קול 7.1

ורעיון חדשני לגבי ספק מתחים של הלוח

ועוד כמה דברים קטנים

יגיע לארץ בערך עוד 4-6 שבועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמיובאת גרסה 3.1 האחרונה (אני לא ראיתי 3.2 ) אבל הגיעו רק הגרסאות האחרונות אז אם יש 3.2 אז סביר שהוא הגיע

לגבי גרסת הPRO , זה מידע ממש מהתנור :

זה גרסה עם 6 מחברי SATA

כרטיס קול 7.1

ורעיון חדשני לגבי ספק מתחים של הלוח

ועוד כמה דברים קטנים

יגיע לארץ בערך עוד 4-6 שבועות

חבל"ז

טוב, אז אם כולם מרוצים מה 3.1 בארה"ב והיות ואני רק מתכוון לבדוק את ה OC ובצורה מתונה ובטח לא לעלות ל 220 כי אני מעביר אותו הלאה ללא OC, אז הרווחת לקוח היום.

איפה אפשר להשיג את ה 3.1 באיזור הצפון? נועה? רעות? KSP? שמיר (ז"ל?)????

דרך אגב למה כתוב באתר של KSP שהם נציגים של איפוקס כשאני מבין שזה אתם? יש כמה נציגים? הם פרללים? לא יכול להיות שאתם פרללים אם אתם מקשרים בצורה כזו לאתר של איפוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לברר , בחנויות שאתה רוצה לקנות ותשאל מי נותן שם אחריות

אני בטח לא אפרט פה על דפי הפורום

לגבי KSP אני לא אגיב כלום

אני רק יכול להגיד שיבואני בישראל הם אך ורק DATA-JCE ELC בע"מ

בהצלחה ב OC (גם אם לא תקנה אפוקס )

העיקר שתהנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. ד"א כל הכבוד למדיניות השווק של . אני רואה שהיבואנים של פעילים לא רק בפורומים בארץ. זה עושה לי הרגשה טובה מאוד שיושב נציג רשמי שאפשר לשאול אותו שאלות והמילה OC לא מפחידה אותו. אני יכול להגיד לך שמעכשיו, גם במערכות אינטל שאני ממליץ עליהם לאנשים ילקח כאופציה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרוג ממנהגי שלא לדבר על ענייני עבודה על גבי הפורום

ואסר ממש על קצה המזלג :למה איך ומה הולך עם אפוקס בארץ .

דבר ראשון אני הגעתי לתפקיד מתוך קהילת ה OC כך שעכשיו שאני מנהל את המותג ,להתנכר לקהילה שמננה באתי - אין מצב

OC לא מפחיד אותי כשעושים אותו נכון , מדיניות ההחזרות שלנו היא מאד מאד פייסנית וסלחנית , רק באמת הרס מכוון נדחה (זה לא למטרות פרסום הרי לוח אחד יותר או אחד פחות שיקנו

לא יעשו את החברה עשירים )

אין שום קשר למדיניות השיווק , כי זה לא המדיניות אלא אני שאין לי בעיה בנושא וכיף לי לענות על שאלות שנשאלות באופן מכובד .

ושוב תהנה ותתחדש .

עופר לביא

מנהל אפוקס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני מקבל ומכבד.

פשוט שנכנסתי לפורום בארה"ב ראיתי שנציג איפוקס פעיל שם בצורה משמעותית אז חשבתי שזה חלק ממדיניות השווק. אני לא חושב שיש בעיה עם העובדה שנציגים של חברות ישתתפו בפורומים ויהיו נגישים לשאלות החברים - זה רק מוסיף לפורום כל עוד שהוא לא מנוצל למטרות לא רלוונטיות.

אז שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...