Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת מוזר מאוד. החברה אפילו מציינת איזה מחשב מומלץ כ HIGH:

High System Requirements

- Computer: A 3 GHz processor or better is recommended.

- Memory: We recommend 1024 MB of RAM

- Video: A 3D accelerator video card with support for DirectX® 9.0b and at least 128 MB of video memory is recommended

אני משחק שהרוב Medium וחלק על High. אני יכול לשחק שהכל אפילו Very High אבל אז הוא איטי. גם אני מתקשה להאמין שמישהו משחק על רזולוציה מקסימלית והכל על Very High וזה רץ אצלו.

המפרט שלי:

AMD 1800

512 Mb

GF 4 4200 TI 128 Mb

OMG :o

טוב שלא הגזימו קצת עם הדרישות של המשחק הזה. מה המפתחים מטומטמים או משהו,בשביל מה לעשות משחק כזה ש-90% מהאנשים לא יכולים להפעיל נורמלי....?????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה גם ככה , אני משחק עם 1024X768 ובלי פילטרים על הגדרות שכל הדברים על HIGH ורק הWATER EFFECTS על VERY HIGH

וזה פועל טוב , כאילו יש קצת תקיעות בהתחלה אבל אחר כך אין וזה פועל חלק...

ואם אני שם את זה על MEDIUM אז יש איזה תקיעה אחת קטנתנה שאני יורה פעם ראשונה וזהו , ואז זה חלק לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם התקיעות.

גם לי קרתה התקלה המעצבנת הזו, גם בשני הדמואים וגם במלא.

הורדתי את כל הדרייברים(כרטיס מסך, לוח אם)שחשבתי שמהם נובעת הבעיה, אבל זה לא נפתר.

בקיצור, הורדתי בהגדרות הכרטיס(ATI 9600 PRO) בלשונית של SMARTGART את מהירות ה-AGP מ-X8 ל-X4. זה פתר את הבעיה.

אם התקלה עדיין לא נפתרה לך, תנסה את זה.

אני מקווה שזה יפתור לך את הבעיה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם התקיעות.

גם לי קרתה התקלה המעצבנת הזו, גם בשני הדמואים וגם במלא.

הורדתי את כל הדרייברים(כרטיס מסך, לוח אם)שחשבתי שמהם נובעת הבעיה, אבל זה לא נפתר.

בקיצור, הורדתי בהגדרות הכרטיס(ATI 9600 PRO) בלשונית של SMARTGART את מהירות ה-AGP מ-X8 ל-X4. זה פתר את הבעיה.

אם התקלה עדיין לא נפתרה לך, תנסה את זה.

אני מקווה שזה יפתור לך את הבעיה.

אתה אומר לי להוריד את ה x של ה agp מ4 ל2? אני אוותר :P

נראה איך זה יפעל במלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לי להוריד את ה x של ה agp מ4 ל2? אני אוותר :P

נראה איך זה יפעל במלא

אני חושש שזה יחזור גם במלא, לי זה חזר(גם אני חיכיתי למלא ולא יצא מזה הרבה).

אבל, נסה ותראה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW יש לי את המשחק...WOW איזה מדהים ממש שיגעון.

רק שתדעו הוא פועל אפילו על GF4MX שלי וב15-45 פרימים לשנייה (15 באקשן כבד ) על הגדרות מדייום-LOW ב1024X768 32BIT

עריכה !:

אתם לא תאמינו אבל...המשחק פועל גם (אני חושב שאפילו יותר טוב) על ההגדרות הכי גבוהות! אני יודע שמשהו פה מסריח (אולי זה באג?) אבל בדקתי וזה נכון.

משחק מדהים, הרבה פחות בגים בתצוגה מבדמו.

הבעיה היחידה היא שזה קשה בטרוף! אני משחק על רמה "מאתגר" (אחת מעל הרגילה) וסוף השלב הראשון היה די קשה עם המסוק שלא נתן לי לצאת מהחור, אני רק מתאר מה היה בשלבים הקשים באמת :(...

ד"א 53 FPS ב 1200X 1600 זה הרבה? (בלי פילטרים) כי זה מה שמוציא ה NV40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פצצהההה

שמתי על רמה challenging התחלתי אתמול ואני כבר בשלב 3 או 4 זה השלב שהביאו בדמו.. אז סיימתי את הדמו איזה 3 פעמים אז השלב הזה יהיה לי קל..

והשגתי עוד חוץ מm14..

וממש משחק כיף עם משימות כיפיות כאלה לא ארוכות מדי מדי ולא קצות מדי והכל כל כך ריאלסיטי אתה יכול לדחוף כל מזוודה או חפץ כמעט ואם אתה יורה על חברים אז הם נקרעים..

יש גם משימה שצריך לירות על חבל כדי להפיל למים את הסירה שהוא קושר..

קיצר ממש שווה "קניה".. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...