DVD - The saga continues - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD - The saga continues

MiniMizer

Recommended Posts

לאחר שהבנתי איך מחברים את הוידאו וכו' ( :)), הגיע הזמן לשאלה האולטימטיבית:

מה לקנות??

שמתי את עיני על הAOpen 1648, אבל מנגד יש את הכוננים של Pioneer שנחשבים לטובים לא פחות, אם לא יותר.

וחוץ מזה, מה עם כרטיס פורס? הרי הוא לא רק מוריד את העומס מהמעבד (זה אני ממש לא צריך) אלא גם מספק יותר יציאות...

ואצלי, בגלל הקיירו המטומטם שלי, אני צריך לסחוב גם את המסך לסלון כי או שהוא משדר למסך ולטלוויזיה ביחד או למסך בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים כיום לא צריך כרטיס פורס, מבחינת יציאות, יכול להיות שאני מבין אותך.

ואגב, לפחות הKYRO מאפשר לראות בשניהם בDual View של אפשר לראות או מסך או , אין שניהם ביחד. אס תסתכלו על הצד החיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שהבנתי איך מחברים את הוידאו וכו' ( :)), הגיע הזמן לשאלה האולטימטיבית:

מה לקנות??

שמתי את עיני על הAOpen 1648, אבל מנגד יש את הכוננים של Pioneer שנחשבים לטובים לא פחות, אם לא יותר.

וחוץ מזה, מה עם כרטיס פורס? הרי הוא לא רק מוריד את העומס מהמעבד (זה אני ממש לא צריך) אלא גם מספק יותר יציאות...

ואצלי, בגלל הקיירו המטומטם שלי, אני צריך לסחוב גם את המסך לסלון כי או שהוא משדר למסך ולטלוויזיה ביחד או למסך בלבד...

גם אני צריך לסחוב את המסך לסלון, כדי לראות שהמחשב עולה, כדי ללחוץ ENTER בכניסה לרשת, וכדי להעביר את זה לטלוויזה, אני לא חושב שיש כרטיס אחר שמסוגל לעשות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחו נא מהמסך...

הרגע ביצעתי עוד מספר ניסויים, והנה התוצאות:

לקחתי את המחשב, סחבתי לסלון ושמתי ליד הטלוויזיה. חיברתי הכל, הדלקתי, רואים בטלוויזיה הווינדוס עולה וכו' וכו', אבל כשמגיעים לווינדוס עצמו, הכל מת.

חזרתי על זה מספר פעמים ואותה תוצאה.

לאחר מכן, גררתי את המסך לסלון, חיברתי אותו למחשב, הדלקתי.

עם הטלוויזיה הכל היה זהה, היא נכבתה עם עלייתו של הווינדוס. המסך פעל בסדר, ובאפשרויות של ה Tv-Out היה מסומן TV OFF Only Monitor. חיש מהר העברתי את זה ל Duplicate Monitor & TV והפלא ופלא, המסך שב לחיים והכל פעל בסדר.

מספר אתחולים עם אותה קונפיגורציה (מסך מחובר + טלוויזיה; הגדרות: מסך וטלוויזיה מופעלים) הביאו לתוצאה זהה: הכל פועל בסדר.

החלטתי לראות מה יקרה אם אנתק את המסך באמצע, אז ניתקתי... לא קרה כלום. הטלוויזיה המשיכה לפעול.

מספר אתחולים נוספים בקונפיגורציה החדשה לא שינו כלום. הטלוויזיה המשיכה לפעול גם לאחר עליית הווינדוס והכל היה סבבה.

כיביתי הכל. גררתי את המסך חזרה לחדר. חיברתי את המחשב מחדש לטלוויזיה והופה! זה פועל מצוין!

גם ההקלטה לוידאו פועלת 10 (אגב, תודה על ההסבר הממצה את'לון) והכל שופרא דה שופרא (הטריילר של Duke Nukem Forever על מסך גדול נראה פשוט מעולה :P).

לבסוף הגעתי למסקנה שהבעיה הייתה בהגדרות של ה Tv Out (כנראה שפעם שעברה השארתי את זה ב Tv Off לפני שכיביתי הכל).

Anyway, עם הקטע הזה גמרנו.

מה לגבי ה עצמו? אני לא יודע מה לבחור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Aopen 1648 וקניתי אותו לאחר סקירה מקיפה באתרים הרלוונטים כמו cdr-info ו CD speed ואני מצטער לומר שזו הייתה טעות נוראה :nono:, הDVD שבסקירה ייוצר ע"י פיוניר עבור Aopen.

ואילו הAopen שקניתי מאזטק ייוצר כבר ע"י Aopen.

בכל אופן זהו כונן גרוע ביותר שמהירות שליפת האודיו שלו מחרידה, אם משאירים דיסק מעל 10 דקות בכונן מבלי להפעילו, הוא לא מזהה אותו יותר מבלי להוציא ולהכניס מחדש את הדיסק, בנוסף יש לו תיקתוקים מוזרים מידי פעם.

עידכון קושחה לא שיפר כלום ואזטק אומרים שהכונן תקין :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

בקיצור אל תתקרב ממטר עם מקל מבודד ,כפפות, וחליפת אב"כ.

יאיר :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף Pioneer הם תמיד מקבלים Reviewים טובים בכל מקום, והם לא חברה שמייצרת מליון ואחד דברים למחשב.

למרות שגם הASUS, למרות שהוא שנוי במחלוקת, נחשב טוב אצלי אבל רק מבחינה אחת: קל מאוד להפוך אותם למולטי=זון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

מה לגבי כוננים של וטושיבה?

LG- ממה ששמעתי זה דרעק לא נורמאלי.

טושיבה - יש להם כאבים של קפיצות כל הזמן באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עים asus?

אני זוכר שלפני כמה חודשים אמרו שהוא הטוב ביותר

אין שום דבר רע, אנשים פה החליטו שהם לא טובים, אין לי מושג למה. אני ראיתי את הASUS החדש אצל חבר, והוא נראה לי בסיידר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, כמעט שכחתי.

הDVD של פיוניר, האם ניתן להפכו למולטיזון ע"י עדכון Firmware?

לפעמים, זה תלוי איזה גרסת FirmWare אתה מקבל עם הDVD, ואיזה Revision הוא בעצמו....

זה אותו דבר עם טושיבה, לכן אני מחבב את אלה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...